Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
zdravim, zmesti sa do hotel Tatra Inn 60 ludi bez toho aby museli sediet v inej miestnositi?
Odpovedať
Profilova fotka
@eryykah Zmesti :) Nas bolo 50 a jeden stol ostal volny (vojde zan 10 az 12 ludi).
Odpovedať
@mooomi ach to je skvele a su schopni spravit vsetko dostatocne reprezentativne a na urovni? Budeme mat dost hosti zo zahranicia, Marlene je fully booked aj pre nasledujuci rok takze toto je v podstate jedina alternativa. Ak vies o nejakej inej budem vdacna.
Odpovedať
Profilova fotka
@eryykah My sme boli velmi spokojni, ale zalezi, ake mas vysoke naroky. S majitelkou sa dalo dohodnut na vsetkom, poradila, nemyslim si, ze by robila problem s niecim. Velmi spokojna som bola s casnikmi. Najlepsie asi bude, ak sa pojdete osobne porozpravat o tom, ake su vase predstavy a ci by to boli schopni urobit. O inej alternative, bohuzial, neviem. Viem, ze Tatra je teraz prerobena, vymalovana a okruhle stoly maju svoje caro. Treba osobne, to je najlepsie :)
Odpovedať
Viete mi poradit cukrara co by zvladol tortu, foto v albume, res. kontakt na kohokolvek kto vie piect :-) Vdaka
Odpovedať
Caute...heh to som tu asi jediny chlap co :-) ... moja otazka znie : Neprenechate mi prosim niekto kongresovu salu v Marlene v Oscadnici? Termin jul 2013 - november 2013. Vratim Vam zalohu a este pridam 150 ako svadobny dar ;-). Pripadne Vam vymenim termin s mojim jul 2014, ale to je pre nas uz neskoro a v Marlene je tento rok uz plno :-(....
Odpovedať
Profilova fotka
@eryykah Určite áno, my tam máme svadbu, a zmestí sa tam aj viac.Takže 60 úplne v pohodke :-)
Odpovedať
Ahojte kočky! Aj my chceme mať svadbu v Tatre Inn, len ma zaujíma, ak ste niektorá mala svadbu v letných mesiacoch, či tam nebolo dosť teplo, lebo majiteľka nám povedala, že je tam síce klimatizácia, ale teplo tam bude tak či tak..tak toho sa dosť obávam :-| Aké sú Vaše skúsenosti? :-)
Odpovedať
Ahoj, nie je tu niekto, kto ma naplanovanu svadbu na november az januar v Marlene v Oscadnici? Mame zarezervovany termin na oktober 2013, ale vyzera to tak, ze z vaznych rodinnych dovodov budeme musiet svadbu posunut :( takze ak je tu niekto, kto by chcel vymenit svoj termin, pripadne nam ho prenechat, budem velmi rada, ak sa ozvete. Zadarmo to nechceme. Dakujem krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mali ste niektorá hostinu v dAra ( bývalej Tureckej) reštaurácii? Bolo by nás kolo 75 svadobčanov, ale mne sa to tam zdá troška malé. Uvažujeme ešte o sále na Zborove s catteringom z dAri, je tu niekto, kto mal približne rovnaký počet ľudí? Nebolo to tam až moc veľké? Bojím sa, že by sme sa tam na parkete skoro stratili, keď nás bude 75. Ako je to s výzdobou? Za rady veľké dííík :)
Odpovedať
Ahoj, my sme tam boli na 50-tke, bolo nás okolo 35 a ked sme všetci tancovali,tak to bolo tak akurát :-) na sedenie miesta dosť,ale na tancovanie, ten parket nie je až taký veľký... a na Zborove,tam som ešte nebola.
Odpovedať
@nikolcheck ahoj. ja som tam bola na viacerych svadbach a hosti bolo max. 50 na kazdej. 75 sa mi uz zda dost vela, ono je tak fakt malo miesta na tancovanie. no ak by ste vyuzili aj tu cast, ktora je zasklena, uplne vzadu, malo by vam to stacit. vyzdobu robia oni a je je velmi pekna. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čaute všetky žienky už vydaté, koľko výjde svadba v Tatra Inn, prenájom sály pre 70 ľudí aj s menu + či je to aj s výzdobou alebo bez, veeeeľmi by ste mi pomohli s Vašimi info, kým sa rozhodnem kam umiestnim svoj biely deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mile damy,nechcem vyrusovat a odbocovat od temy,iba by som Vam rad oznamil,ze momentalne mame akciu - pri zaväznom rezervovani hudobej produkcie do konca novembra,na rok 2014 - super cena,doprava zdarma v ramci CA,ZA okresov + darcekovy poukaz na 8 volnych welnes vstupov v ramci Zilinskeho okresu 8-) ... Vsetky potrebne info. a ponuku skuzieb kapely Fantom najdete v profile,alebo na nasom webe. S pozdravom,Miro Kapela Fantom ;-)
Odpovedať
AHOJTE :) MALI STE NIEKTO SVADBU TERAZ V PREROBENOM BESKYDE? AKO TO TAM VYZERA??? A CENA? KOLKO SA TAM ZMESTI LUDI? NEVIEME SA NEJAKO ROZHODNUť OHLADOM SALY... HLAVNE ABY TO VYšLO CENOVO VýHODNE ...:) DAKUJEM ZA HOCIAKU RADU :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahoj viete mi.niekto.poradit kde v okoli cadce pecu svadobne chleby dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte baby chcem sa opýtať neviete ako to je so švédskymi stolmi na žarci v sále? je to v cene? alebo sa pltí? majitel povie že to je v cene a iný čo tam mali svadbu tvrdia že si to museli zaplatiť osobitne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@mima22mima2s ahoj maju to v cene zapocitane cca 27 -30€ vychadza osoba a zaleži aj na tom ake chcete jedlo ale otporučam mali sme tam.mat svadbu ale sme sa rozhodli pre salu blišie pany je prijemna da.,sa,snov dohodnut a vyzdoba krasna taktieš :)
Odpovedať
Ahoj potrebovala by som autobus na svadbu za dobru cenu len kratka trasa cca 6 kilometrov cca 30 osvob viete my poradit ďakujeme
Odpovedať
prepáč :/ neviem ti poradiť, nikoho nepoznám
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte dievčatá neviete mi poradiť kde §upiť peknú svadobnú vestu aj s kravatou k obleku? 8-)
Odpovedať
Ak niekto hľadá reštauráciu na svadobnú hostinu na Kysuciach, tak veľmi odporúčam Green House v Novej Bystrici. Mali sme tam svadbu ako prví, išli sme do rizika, ale vyplatilo sa. Varia výborne, personál bol super a priestory reštaurácie sú krásne, nové. Boli sme milo prekvapení. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Mohli by ste mi odporučit kaderničku a profesionalnu vyzažistku v Ca? Najlepsie keby mohli prist ku mne domov. Ďakujem
Odpovedať
Ahoj,odporučila by som ti Moniku stainbergerovu má salón nad maximom a myslím že po dohode by došla aj domov a ja mám kaderníčku z Oščadnice a som veľmi spokojná Janka polackova super ceny perfektný prístup a veľmi šikovná 🙂 tiež chodí aj domov kukni ich na FB
Odpovedať
@mamina06 , Dobrý deň vedeli by ste mi poslať telefonne číslo na p. Kubaškovú z Korcháňa- Rakovej.
Odpovedať
@daja123 dobrý deň,svadbu sme mali už veľmi dávno,nemam na pani už tel.číslo...mrzí ma to
Odpovedať
Ahojte, vie niekto poradiť dobru cukrarku na svadbu v okolí Čadce? Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte hostinu máme v Korni na Kriváni a uvažovali Sme, že by sme tam niekde v Korni spravili aj sobáš. Farárko by prišiel za nami.Viete mi odporučiť nejaké pekné miesto? Nejakú kapličku alebo niečo pekné s dušou? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?