Svadba v júni 2013

3. apr 2013990
  • @papalinka7  
    Pravdaze sa tesime, a ty??? 😉

• @axelina  no ale iba trosku, lebo cim viac tym sa vzdy nieco pokazi..

• @papalinka7  
    ano, to tak zvykne byt. ja sa tiez snazim brat s nadladom a mam stale pripraveneaj plan "B". 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • @papalinka7  Ahoj jasne že sa tešíme, ale stále mám pocit, že nestihnem všetko vybaviť a pripraviť podľa svojich predstáv. A vy ako ste na tom? Už máte všetko vybavené :o)

• @andrea123456  nieeeeee 😃 mame salu,kostol,foto,video,dj a par prkotin do vyzdoby a tot vsjo 🙂 ale blbe je ze stale nemam pocit ze by som uz mala daco dalsie riesit 🙂

• @papalinka7  Ahoj tak to sme na tom podobne 🙂. Ja stále sadnem za PC a hľadám inšpirácie, ale na realizáciu ešte stále neprišlo. Neviem sa rozhodnúť čo vlastne chcem 😞 Myslím napr. akej farby výzdobu, aké poháre a pod. 🙂

• @andrea123456  🙂 no co sa tyka vyzdoby tak ja aku taku predstavu mam, len musim ist za pani majitelkou kde bude hostina aby sme sa dohodli co a ako.. a pohare - ak nebudem brat saty tam kde mi ich da zadarmo tento mesiac pani majitelka tak asi ani nebudu 😃

• @papalinka7  aku mas predstanu co sa tyka vyzdoby??? Ja mam rezervovanu sala ktora trosku tmavsia na moj vkus takze mozem odznova vymyslat vyzdobu. Povodnesom mala rezervovanu jednu pekne svetlu sala, ale nie sa zblblo, tak sme museli zmenit a tu mam dilemu. 1 moznost bola zeleno-hnedo-kremova.

• my mame termin 29.6. a svadba je v Chorvatsku na ostrove RAB 🙂
    ideme na dva tyzdne na dovo a v strede tych tyzdnov si urobime svadobnu zurku 🙂
    mame uz skoro vsetko, pripravy, organizovanie a vybavovanie bolo rychlejsie asi ako tu na SR...
    tak, nech nam to vyjde 🙂

a vam tiez 🙂

• Ahojte, my máme svadbu 15.6., obaja už po druhý x 😉
    Ja budem mať svadbu 3 týždne pre mojou 40-tkou 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov