Svadba v lete 2013

22. nov 2012301
  • Ahojte tak ja sa k Vam pripajam. My mame svadbu 22. juna 2013 a mame uz da sa povedat vsetko, uz nam treba len auto, DJa, alkohol a kolace. Musela som to vsetko tak dopredu, lebo pri mojej 8-mesacnej dcerke neviem ci by sm to potom stihala. Mate niekto take male dieta co vam bude na svadbe?

• @mircanela  ahoj moj syn ma 1rok a 7 mesiacov ked som to začala vybavovat tak mal rok a mesiac a v pohode sa to da vybavit i prinom 😃 chcely sme už pred rokom no kojila som ho a to každe 2 hod v noci tak to by nešlo tak mame svadbu teraz,kludne ho mozem večer okolo 8 zaniest pani ktora ho postraži lebo už nekojim 😃

• @kvetinka1888   No ja sa len bojim co s malou pocas svadby, lebo je na mna strasne naviazana a neviem ci by pri nejakej pani vydrzala 🙂

• Sponzor fóra
  • @mircanela  ahoj, nasa dcerka mala 8 mesiacov vcera...no planujem pomalicky...vela veci si chcem robit sama, najma co sa oznameni a vyzdoby tyka, tak dufam, ze mi to umozni 🙂 a inak mame len miesto hostiny a fotografa...teraz sa ucim na statnice, a pripravy isli na vedlajsiu kolaj...tak dufam, ze sa k nim po pondelku budem moct vratit 🙂 Svadbu mame v juli 2013 - chceli sme, aby mala uz veselo cupitala a snad uz nebude az taka zavisla na mne a postrazia ju babky 😃

• 8.6. 2013 a uz teraz chystame az stresujem ci stihneme salu objednat kedze je velky zaujem

• @mircanela  no mojemu sa tiež nebude moc lubit že bude inde ale musi vydržat...nieje naiazany no mama je mama,ale ona bude orok staršia tak sa može pomenit..

• @simulik89   Moja tiez mala vcera osem 🙂 Aj my sme preto riesili svadbu az buduci rok, lebo tento si to pri nej neviem predstavit 🙂 tak drzim prsteky nech vsetko zvladnes, mas toho viac ako ja a viem co to obnasa 🙂

• baby koho mate ako starejsieho?

• @mircanela  Dakujem za slovka podpory...pomohlo a uz mam konecne po 🙂 Mozem sa naplno venovat malej, drahemu, svadbe...skratka tomu co milujem a nie tomu, co musim 🙂
    @papalinka7  ja este nemam nikoho a to je prave to, co mam najblizsie v plane...najst kvalitneho starejsieho 🙂

• dievcata ako pokracujete?my mame salu, foto,kameru a DJ a nateraz koncim zas na chvilku 🙂 neviem este kedy sa ma ista vybavit matrika, resp.kostol (lebo nevieme este kde to bude)..

• @papalinka7  my stále nič 😃

• @kacenka_1  ja som si chcela vybavit aspon tychto ludi, lebo idem o par dni do prace tak uz sa nebudem doma nudit a spekulovat 🙂)

• @papalinka7  Veď aj ja by som rada... ale nemám čas... no cez leto nabehnem, a užijem si to....

• @kacenka_1  drzim palce 🙂 len ja ked som pisala fotografovi alebo kameramanovi tak uz mali dost terminov plnych.. preto som to teraz riesila

• @papalinka7  ja to chápem, ja som sa rozprávala s jedným fotografom a ten je obsadený na rok 2014 !!!!!!! ale tak aj tak keď začnem v lete, to je rok do svadby, snaď nájdem niečo...

• Sponzor fóra
  • @kacenka_1  tak 2014 je uz podla mna dooooooooooooost daleko 🙂

• @kacenka_1  Aj my máme tento termín 😃. No snažíme sa vybrať sálu...je to fuška. Kameramana a fotografku mám a tiež chvalabohu starejšieho a DJ v jednom 😃

• @kabo  super teším sa... vidíš, aká náhoda...tak už viem že nad tvojou sálou nemusím rozmýšľať 😃

• ahojte
    tak my sme zatiaľ vybrali dátum 13.7.2013, ale ešte nemáme vybavené nič, okrem kňaza, ktorý nás príde sobášiť...ale najbližšie ako pôjdem domov na východ, tak si obehám sály, lebo u nás je trošku problém so sálami pre 100 ľudí, treba ich rezervovať dostatočne skoro

• Ahojte. Aj ja sa pripájam k Vám. My máme termín 1.6.2013, no zatiaľ ešte nemáme nič zarezervované, keďže som mala iné povinnosti, nemala som čas 😞 Ale predstavy nejaké už mám, len ich zrealizovať ... Ako tak čítam Vaše príspevky, asi by som už mala začať, lebo teraz sa fakt musí všetko veľmi dopredu rezervovať.

• Ahojte, tiez sa k vam pridavam. My chceme svadbu bud 7-meho alebo 14-teho septembra 2013, nevieme sa rozhodnut. 😃 cize ani nic nemame este vybavene.. ked bude presny datum, pojdeme do toho, alebo az v priebehu leta 🙂 ale ako prve chcem urcite riesit miesto, mam par sal uz premyslenych, tak uz len vybrat tu pravu 😃

• @pusitta  jeeeej dalsia do klubu 🙂

• Pocujte poznate niektore dobru stranku na svadobne dekoracia....?rada by som nieco nacerpala...vdaka

• Ahojte baby. Tak aj ja sa teda pripajam do diskusie 🙂. Aj mna to caka 1.6.2013. A zatial mam len termin 🙂 Ale ako tak citam prispevky niektorych z Vas, tak vidim, ze som riadne pozadu 🙂. Ale v juni uz zacnem na tom pracovat 😃

• @pivetka  nie si riadne pozadu.. neboj 🙂 ale termin mate super 🙂))

• Ano, vidim, ze je vas tu vela co mate svadbu 1.juna 2013 to je super 😉

• Ahooojte babulky 🙂) Tak sa pridavam do diskusie a verim ze sa nam spolocne bude lepsie pripravovat nas/vas den 🙂) My mame termin 6.7. 2013 a zatial mame zajednanu len salu. Nejake predstavy uz mame kedze som pocas roka pomahala 2 najlepsim kamaratkam s ich pripravami trosku som sa uz nakazila ale len inspirativne.. ked citam kolko toho uz mate niektore povybavovane asi budem musit tiez prejst aj k realizacii v praxi 😃 len ked rozhodnut sa ohladom kapely fotografa a pod. je take tazke ak nemame referencie ze och... 🙂 prajem prijemne nikym nerusene planovanie 🙂)

• @janica86  Ahooj vitaj 🙂 Tak to mas fajn, ze si teraz pomahala kamaratkam so svadbou, aspon aku taku predstavu mas, narozdiel odomna 😃 Neboj nic, vsetko stihas, hlavne ziaden stres 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov