Svadba v lete 2013

22. nov 2012301
  • Ahojky, my mame svadbu 6. Septembra 2013. Mame zabookovanu celu svadbu, my sme sa rozhodli svadba na Mauriciuse🙂 Takze teraz musim este dokoncit detaily. A hlavne svadobne saty 😃😃😃😃

• jej fakt je nas dost co mame v juni, super aspon si poradime co a ako 🙂

• ahojte baby, my máme svadbu 6.7.2013...máme vybavený kostol a vybrali sme si reštauráciu...zatiaľ sa s vybavovaním neponáhľame, keďže chceme len malú svadbičku 🙂 ...

• Sponzor fóra
  • ahojte aj ja sa pripajam.. mame uz termin 29.6.2013, salu penzion Juliana Zemplinska Sirava, fotografa a dokonca aj stretko s fararom, kedze moj drahy je ateista a ani sa nechce dat pokrstit...ale svadba v kostole bude..🙂

• @jurcik @januelaa  vitajte a gratulujem!!! 😉

• ahojte, tiez planujeme svadbu na buduci rok, na mesiac maj alebo jun....nemme nic este dohodnute, zatial s priatelom prezerame stranky a inspirujeme sa. Kedze chceme malinku svadbu, obrad v kostole a potom len posedenie pre cca 15 ludi, nepotrebujem velmi riesit salu. Fotografka bude kamaratka, kapela v kostole hadam kamarat so skupinou 😉 a veci typu oznamenia,pierka riesime zo stranky sashe(krasne veic,odporucam) Tiez sa akosi riadime tym, ze casu je dost....ze zacneme skutocne riesit az v januari

• @januelaa  napodobne, ten mmoj je tiez neveriaci, takze svatbu v kostole teraz vyjednavam, ale myslim ze by mohol privolit,.. inak my mame 14.9.2013 a este nemame ale vobec nic vybavene, salu sa chystam zajednat bud. tyzden, s fotografom si dam stretko asi tiez, a potom asi az do konca roka si dam pokoj..

• Ahojte ! Tak ja sa tiez pripájam do diskusie 🙂 termín mame 22.6.2013 a ako vidím som až moc aktívna oproti Vám 🙂 mame salu, fotografa, skupinu, vizazistu,vyzdobu práve riešime a to je tuším všetko. Asi si dám chvíľu pauzu 😃 aby som to nevybavila uz teraz všetko , veď co budem robiť potom ? 😃

• @tinulikpn ďakujem 🙂

• @brisingr  tp ste na tom podobne ako my..tiež si predstavujeme našu svadbu podobne..obrad v kostole a svadobnú večeru pre cca 20 ľudí...fotografku máme tiež kamarátku... 🙂

• Ahojte. My sme si zvolili 3.8.2013. Strasne som chcela svadbu v lete, tak dufam ze sa neuvarime. Mame vybratu salu, na druhy tyzden ideme vyplatit zalohu a zohnat kostolik, tak este zriesime fotografa a hudbu a taaak pauzicka 🙂. O satach zatial velmi neuvazujem ani som este ziadne neskusala, bojim sa ze sa vystresujem 😃

• Budeme sa teda varit viacere 🙂 Ja sa pridavam k vam 6. 7. 2013. Salu uz mam, aj hudbu a fotografa a ostatne si myslim, ze ma este cas.aspon pol roka 🙂

• Ahojte, my plánujeme svadbu budúci rok v lete, možno na jeseň, termín ešte nemáme, ale ešte nič nemáme zajednané 😞 Kamarátky ma uisťujú, že to netreba tak zavčasu, že stačí okolo septembra až decembra. Svadobné šaty neskúšam, lebo by som sa zbláznila a nevedela sa dočkať toho dňa. Snúbenec ma uisťuje, že máme na všetko čas a počkáme na koniec leta

• Ahojte , my mame 25.5.2013 🙂 zatial je zajednana sala a na ostatne sa chystam o tyzden, ked pojdeme na par dni domov. A aj na rozhovory s mamickami 🙂 nakolko sme im nas umysel vziat sa, oznamili len cez telefon 😃 Uz sa tesim...bude veselo 😃

• Ahojte damy! pridavam sa do klubu 2013, aj ked ja by som radsej riesila jesen, taky september by sa mi pacil 🙂
    Ja som si tu dnes veselu bludila plan nadsenia po stranke a len pozeram ze na co som sa to dokelu dala 😃 neplanuje niekto proste len party ? ja som z mojich povodnych predstav o kastiely a tazkej romantike zacal uvazovat smerom radnica a grilparty, kedze vobec netusim co sa deje s perikami, starejsimi, cepieckami a podobnymi vecami 😃

• Sponzor fóra
  • @princezna33  som na tom podobne,tiez sa len divam ze je toho nejak extremne vela na vybavovacky 😃

• @rikilc  aj my sme majovi 😉 Ale ja som este nezajednala nic.

• @januelaa Ja sa tiež vydávam 29.6.2013 🙂))

• Čauko, ja sa vydávam 29.6.2013 - máme zajednanú reštauráciu, hudbu, starejšieho. Ostatné veci budem riešiť až po lete.

• @quirell  a kde bude svadba??

• @naoi  no my sme natrafili na super farara... povedal, ze on nieje proti, on je rad ze chceme svadbu v kostole ...zalezi to on kazdeho ako sa rozhodne.. Mojej kamoske zase takto svadbu nepovolil a musel sa jej drahy krstit...

• @niccoll  ahoj 🙂 ano, je este cas, ja by som ale tak rok pred svadbou uz zacala planovat a rezervovat aspon salu a fatografa a teketo vecicky...

• @quirell  ahoj 🙂 a vy to mate vikend po nas 🙂 jeeeej.

• @januelaa  Svadba bude v PD

• Milé Nevesty, len chcem naznačiť že teraz je možnosť získať zlavu na výzdobu rok 2013.Ak niekto má zaujem tak môžete poslať ip alebo bližšie info najdete tu na mojasvadba profesionáli.

• Ahojte budúce nevesty 😃 Tak my máme svadbu 13.4.2013, stavili sme to na magické 13ky 😛 Zatiaľ máme rezervovanú sálu, chceli by sme už aj čas v kostole,aby nás niekto nepredbehol 😃 a pokiaľ viem, snúbenec zabezpečuje hudbu. Doma s mamkou už pozeráme nejaké inšpirácie k svadbe, hlavne čo sa týka výzdoby a ostatných svadobných doplnkov... 😃
    Chcela by som sa opýtať, neviete o nejakých malých čokoládkach balených v zlatkách? Rada by som ich dávala ako darček v krabičkách -nevesta a ženích,avšak teraz nikde nevidím žiadne, také miniatúrne ( ako dávajú k pressu)....takže dúfam,že sa to nejako zmení a všetko nám vyjde podľa predstáv 🙂

• ahojte dievčatá.. my máme termín 27/07/2013... oficiálne nahláseny ešte nemáme ale už vieme že toto bude náš deň 🙂 btw. fotografku som si už zajednala 😃 a mám vybraté na nete svadobné šaty a šaty na prezlečenie. Práve teraz obzerám topánky lebo na fotke z mojich šiat na prezlečenie sú krásne boty a chcem také podobné ale zatiaľ pátram neúspešne 😞 no a my budeme mať len malinku svadbu, rodičia a súrodenci... chceme brať hypo a kupovať byt a chceme ísť potom na svadobnú cestu takže radšej investujeme do toho... aj tak nie som typ na veľké svadby 🙂 som rada že už teraz sa založila skupina kde môžem prispievať 😃 paaa

• @lenkii  aj ja svadbu vybavujem z UK... je to otrava mať to takto daleko 😐

• @olliviaa  jeeeej aj my mame 27.7.2013... 🙂

• Baby , ďalšia vec vybavená ! Dulce de leche rezervovane ! To bude mnamka ! Uz sa teším 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre