Svadba v lete 2013

22. nov 2012301
  • @ivka_ivka  ahaaaaa 🙂 tak drzim prsty nech sa k tomu odhodla co najskor 😵

• @tinulikpn  ďakujem 🙂 kamarátky vravia, že čaká na výročie, tak vám hádam 2.12. v noci celá happy napíšem 😎

• @ivka_ivka  nooo, vidiiis, moze byt ze ozaj na vyrocie caka 🙂 alebo na Vianoce 🙂

• Sponzor fóra
  • @tinulikpn  na fasa, ale to je ďalekoooo 😃 mala som ho dostať na narodeniny (18.9.), ale prišiel o 2 dni neskôr, tak teraz čakám, čakám 🙂 to, že už prišiel som z neho vytiahla uuuplne nechtiac 😃

• @ivka_ivka  😃 jaj taaaak 😃 tak na výročie to už bude, uvidíííííš a keby aj nie, tak vianoce sú potom o pár dní 😃 ale nie, srandujem, neboj, na výročie to už bude!! musí 😃 😉

• @tinulikpn  mi ešte povedz "alebo meniny máš o pár dní po Vianociach" 😃 😃

• @ivka_ivka  😃 😃 to keby som vedela, tak by som to povedala 😛 😃

• @tinulikpn  😃 dik, si kamoška 😃 😃

• @dominikakoll   ahoj! a kde v TT budete mat svadbu? a podla coho ste si vybrali datum? ja som chcela byt v Maxime na Trojicnom 13.7.2013 ale povedali mi, ze cely jul su zatvoreni... tak hladam bud ine miesto alebo iny datum, hoci tento datum sa mi najviac pacil..

• Prosim vas, podla coho ste si vyberali datum na svadbu???

• @kikinkam  My sme vybrali tak, ze: vedeli sme, ze v roku 2013 (13 je moje zivotne cislo). Mesiac sme vybrali september, lebo nie je ani teplo, ani zima (vacsinou) 😃 No a 7-meho sme vybrali tak, ze to bude siedmy rok, co sme spolu 😵

• @kikinkam  ja som chcela svadbu v piatok a v lete, tak som hľadala a dátum 7.6.2013 mi padol do oka, lebo 7+6=13 😃

• no fajn, obidve dobre.. ja som porovnavala datumy podla numerologie a podla lunarneho kalendara (vraj mesiac by mal dorastat do splnu a nie ubudat 🙂 ) no ale takto ma kazdy datum nieco dobre a nieco zle, tak sa vybrat neda a nejaku zvlastnu symboliku v tych letnych datumoch som tiez nenasla 😃 a mojmu milemu je to jedno a strasne vtipne, ked ma vidi ako si lamem hlavu nad kazdou sobotou, tak sa mi len skodoradostne smeje.. 🙂

• @kikinkam  ja som si len povedala,ze 03.08.2013 a ked som sa pozrela do kalendara bola to sobota 🙂
    nasa podmienka bola,len ze chceme mat svadbu v lete

• Sponzor fóra
  • @kikinkam  ahoj, my budeme mat svadbu v dechticiach, nie v tt, a datum sme si vybrali podla zoznamenia sa

• @ivka_ivka  my to mame podobne..len je to o mesiac neskor..6.7.2013.. 🙂

• @jurcik  a co už máš? 🙂

• @ivka_ivka  noo..vsetko podstatne.. 🙂 ,salu,kostol,hudbu,kameru,foto..zvysok este pocka..o satach atd.zatial len predstava.. 🙂 a ty si ako na tom?

• @jurcik  no pekne 🙂 hlavne máš to najdôležitejšie, prsteň 😃 ja mám sálu a popolnočné šaty, fotiť mi to bude kamarát 🙂

• no hej..ale nacakala som sa.. 😛

• @jurcik  a koľko? 🙂

• @ivka_ivka  dobrych 8 rokov.. 🙂 ..ale urcite to stalo za to pockat.. 🙂 lebo ten den, ked prisiel s prstienkom bol najkrajsi v mojom zivote..lepsie si to ani nemohol naplanovat.. 🙂 🙂 🙂 ...a ty si ako na tom..tiez to tvojmu drahemu tak trvalo 🙂 ?

• @ivka_ivka  jaaj az teraz som precitala,ze ty si sa este nedockala..urcite to pride,ked to budes najmenej cakat a bude to krasne.. 🙂

• ahojte kocky rada sa k vam pridam oficialne svadba bude 1.juna mame zatial vybaveny len kostol a vy ste na tom ako?

• @baby124  my prave kostol nemame. este sa nam zda skoro. pojdeme niekedy v januari
    najhlavnejsie si vybav salu a fotografa a hudbu. ostane pocka

• Ani mi este kostol nemame, pojdeme ho zajednat az tak december-januar 🙂 A potom to uz bude vsetko podstatne 🙂

• @livulienka  skoro nieje ... ked som bola v kostole boli tam terminy uz aj v auguste miestnosti ideme zajtra vybavovat a fotografa nabuduci tyzden aj s DJ

• @baby124  nestras ma ! 🙂 my sme ale zase mensie mesto ako trencin. spolieham na to. a tiez celkovo sa ludia k datumu 03 august nehlasia 🙂

• @livulienka  a salu a hudbu uz mas??ja sa neviem rozhodnut medzi zivou hudbou a DJ

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov