Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
@livulienka ja ta nestrasim :-) ale ked som videla tu zapisnicu na farskom urade tak ma to dost prekvapilo
Odpovedať
@baby124 no mame Dj kamarata v podstate mu dame len zoznam pesniciek co tam isto chceme, ostatok nechame na jeho skusenostiach. zivu hudbu sme ani nechceli, lebo ma prestavky kedy maju ludia taki utlm, alebo to aj tak musis vyplnit DJ-om. a DJ ti zahra aj ludovky aj klasiku aj disco s cim by asi mala ziva hudba problem
Odpovedať
@livulienka no dobre presvedcila si ma :-D :-D :-D
Odpovedať
@baby 124 to som nechcela :D kludne si dajte hudbu. mozno to vam bude vyhovovat :-)
Odpovedať
@baby124 na faru ste niesli aj nejake dokumenty? a boli ste uz aj na matrike? ci to staci riesit potom neskor a teraz len datum naistit
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka to s farou by zaujimalo aj mna :) ja sa odhodlavam ist :)
Odpovedať
@livulienka nie ziadne dokumenty len mi hovorila ze po novom roku mam prist aj s krsnym listom najemenj pol roka stary a na matrike som nebola ani nevem kedy tam mam ist
Odpovedať
@baby124 @papalinka7 tak snad sa uz aj my odhodlame :) teraz este rozmyslam,ze pojdem uz aj pomaly saty skusat,ale tiez sa mi zda skoro
Odpovedať
Profilova fotka
baby junove :) o kolkej budete mat obrad?je neskoro 17.00?ked chceme len ten najkratsi obrad - bez omse.. preto tak neskoro, aby sme mali dost casu na fotenie.. len zase aby to nebolo neskoro na veceru ked sa pride az na nejaku 18.30 predpokladam..
Odpovedať
my sme nakoniec preložili svadbu o týždeň neskôr, takže ten deň D bude 20.7.2013...cez víkend ideme domov, tak sa pôjdeme nahlásiť do kostola a pozrieť novú sálu, čo nám otvorili v meste...je to blízko kostola, takže nemusíme ani objednávať autobus
Odpovedať
@papalinka7 podla mna je optimalne tak 16,00-16,30 ale o 17tej nie je moc neskoro, vsak taky obrad bez omse trva 30min (taki som absolvovala ked sa vydavala svagrina a sesternica). cize o 18,30 ked zacnete tak vam aspon ujde rychlejsie cas a nemusis sa bat,ze sa ti ludia zacnu nudit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka to som chcela pocut ;) asi dame 16.30
Odpovedať
Článok sa načítava...
@livulienka aj mne sa to zdalo neskoro ist pozert saty ,,, ale vcera som pobehala po meste tak ma napadlo ze pozrem aj do svadobneho salonu vyskusala som si najmenej 5 siat a posledne som si zajednala a toez mi povedala ze maju objednavky aj na jun a jul takze skoro nieje
Odpovedať
@papalinka7 mi mame obrad o 15
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my budeme mať 13.7.2013 A už máme za rezervovanú sálu, kostol (cez letné obdobie je veľa svadieb a nám poradili, aby sme sa už zapísal), máme už aj DJ lebo aj tí majú objednávky na rok 2013, kameramana a aj fotografa. Treba to všetko rok predtým, aby potom na poslednú chvíľu nehľadali. A nastálo je pokoj a potom ostatné veci stačí riešiť aj na jar. :-) ale ako som si všimla je nác viacero, čo budeme mať svadbu v lete 2013 . VEĽA ŠŤASTIA
Odpovedať
@baby124 @papalinka7 no rk je male mesto,takze stale ma to nejako nezenie ist na tu faru, ale asi budem musiet :D
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka my budeme mat v seredi - tiez si myslim ze nebude taky natresk, ale tak nech to mame vybavene :)
Odpovedať
@papalinka7 ja mam stale pocit,ze pri ustretovosti dnesnych knazov ti zabudnu dvere pred nosom,ze je skoro a este dostanes prednasku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka dnes som mu volala a povedal ze uz maju kalendar a mame prist spisat zapisnicu.. :) tak snad vybavime
Odpovedať
@papalinka7 hmm no ja som myslela,ze teraz staci prist na faru (samozrejme pocas otvaracich hodin) a len sa dohodnut na datume a potom dakedy zajst na matriku spisat zapisnicu a tu len zaniest na faru
Odpovedať
@livulienka noo aspon kostol a miestnost zajednat a niakeho fotografa
Odpovedať
@baby124 fotograf je a sala bude v sobotu, nakolko sme sa vcera rozhodli pre inu :) v tej predoslej sa nam zdal maly parket. len na ten kostol sa odhodlavam,ale dakedy v novembri pojdeme daktoru sobotu to uz je za rohom.
Odpovedať
@livulienka to mate super ja este ani salu nemam nic mi nevyhovuje a to vobec niesom narocna presne ako ty hladam vacsi parket a nechcem sa tlacit a tiez ani fotografa
Odpovedať
no ja nemam moc navyber v ruzomberku :( nechcem to mat na dedine, lebo by mam pribudli len dalsie problemy s dopravov, mali sme to mat v takom novom stylovom penzione, ale tam je to max pre 50 ludi, a my budeme mat 55 tak sme sa rozhodli pre hotel,kt. nema salu ale bude to v takej kaviarni, ale je to pekny priestor a vacsi parket byvaju tam svadby pre 70-80 ludi. a fotografa mame lokalneho za 280e. a tak v trencine hadam daco najdete skuste aj nejake restauracie a penziony :-)
Odpovedať
@livulienka no tak mate vybavene :-D no sak uz som posiela maili tak som zvedava ci odpisu
Odpovedať
Baby..mna zaujima,ako to prebieha na fare..my mame svadbu 6.7.2013 a v kostole sme este neboli..newieme kedy ist..a ake dokumenty budeme potrebovat?ak sa sobasime v kostole,na matriku nemusime nic vybavovat,ci?dakujem za rady
Odpovedať
@natalushka ahoj no ja som bola v kostole minuli mesiac a mali tam uz naplanovane aj na jul a august ziadne dokumenty som nebrala len mi povedala ze po novom roku sa mam zastavit aj s krsnym listom najmenej pol rok stary
Odpovedať
@natalushka ani ja som este v kostole nebola, ale ako som to pochopila, tak ides na faru dohodnut si termin a potom dakedy tesnejsie pred terminom svadby musis ist na matriku spisat tu zapisnicu a tam ak si z inej farnosti potrebujete krstny list, osobne doklady a osobne udaje o svedkoch a to donesies potom zase na faru. @baby124 tak potom daj vediet ked odpisu, co ste si vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže "náš Deň" bude 3. 8. 2013, už máme miesto konania hostiny, máme zabezpečené varenie aj obsluhu, nakúpený "český alkohol" :-D :-D :-D Mame mini predstavu o výzdobe, oznámeniach a ostatné budeme riešiť v priebehu... a samozrejme inšpiráciou nám bude aj MS...
Odpovedať
Profilova fotka
a aby som nezabudla, odporúčanie, keď chcete dobrého kameramana, DJ-a a fotografa, treba to zajednať čím skôr, my sme tak už učinili ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?