Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a pozerala som aj dake versiky na oznamenie ale pride mi to moc gycove :-p tak asi len nieco jednoduche a decentne. mozno aj daka spolocna fotka - dojemne :-) no a salu mame rezervovanu a nic viac... ako si ty na tom???
Odpovedať
Nič rezervované nemám =-) a to myslíš že už treba rezervovať sálu (či to je u vás nejaká, ktorá býva rok dopredu obsadená)...nestraš ma =-) :-D Ja chcem oznamko nejaké "doma zbúchané"...tiež asi nejaké foto...
Odpovedať
Profilova fotka
No, u nas je malo akosi takych vhodnych zariadeni, tak preto. no a povodne sme chceli svadbu 12.8.2006, ale ked som tam volala v marci, tak boli sobotne terminy vyobjednavane az do konca roka ]-( tak som chcela cosi ine, ale bolo volne az od oktobra, co som uz nechcela, tak som sa nazurila a objednala to 12.5 2006 presne o rok, a uz dalsie dva majove terminy boli obsadene... takze radsej skor ako zas menit datum - chceli sme niaku spojitost s datumom od kedy sme spolu 12.3. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a svadba bude na vrsatci - je to tam krasne prerobene, uplne nove vsetko - hotel aj restika, v horach, aj terasa vonku... tesim sa :-)
Odpovedať
Tak spojitosť s dátumom kedy ste spolu ???? :-D :-D :-D 25.5.2000 sme spolu začali chodiť, 25.5.2003-zásnuby, 25.5.2007 svadba :-D :-D :-D Asi teda aj ja zavolám a rezervujem...Ja sa spolieham na to, že keď chceme svadbu v piatok, tak by so sálou problém nemal byť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi to nesedelo.. preco piatok??? my sme spolu od 12.3.2005 zasnuby 8.10.2005 a svadba 12.5.2007 :-N teoreticky sme spolu kratko, ale predtym som mala 7 rocny vztah a nejde o to ako dlho sme spolu( to je na moju obhajobu, rodicia nemaju pochopenie...) :-S
Odpovedať
Mám známeho, ktorý sa ide po necelých 2 mesiacoch ženiť (musí sa)...tak toto je krátko :-D a toto je podľa mňa blbosť, ale taký rok je v pohode, veď ak si rozumiete je jedno či ste spolu celú večnosť alebo nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a hlavne po svadbe - na svadobnej ceste by som rada uz aj prisla k dietatku :-p ale samozrejme ze sa nevydavam kvoli tomu.. Vy budete mat svadbu v Martine??
Odpovedať
áno v MT..S tým bábom súhlasím, som na tom podobne, veď uvidíme, čo bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ak to nieje tajne kolko mate rokov s drahym... ja som marec 81 a janko april79. a kolko planujete hosti?? kolko penez dat do toho?? kam na svadobnu cestu?? vidis, ja nemam ujasnene este tateko zakladne veci =-)
Odpovedať
Ja som február 81..drahý máj 80 hostí asi okolo 70 (dúfam že nie viac :-D ) no a ja by som sa rada vopchala do 100tis.(myslím že sa to podarí :-p ) svadobná cesta u mňa vedie Bulharsko (niečo pekné, lacné) alebo sme rozmýšlali nad Gréckom...exotika ma absolutne neláka..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja prave nieviem kolko mam ratat penazi, kamoska mala svadbu 40 ludi a cca 80.tisic.. ja by som chcela do 50 ludi povodne malo byt 40, stale sa to meni :-) podla toho ako sa vyspim... ale ona napriklad muzovi oblek kupovala - okolo 10.000, ja by som chcela len pozicat, lebo by som chcela taky kremovy a to inak nevyuzije. a saty si tiez isto poziciam. no a este sa mi pacia druzicky ked maju rovnake saty - ale to asi prilis pozeram telku :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tie družičky sú pekné keď sú rovnaké, ale po tom netúžim, lebo by som ešte aj družičkám musela dávať šiť šaty (vek 25,15,12) =-) Možno nech sa skúsia zladiť do nejakej rovnakej farby :-N ale to je na nich, ak nie tak nie... No ja pevne verím že do 100tis.sa zmestíme, začnem už teraz postupne niečo nakupovať a v podstate mi to konečnú sumu zkreslí, lebo aj zabudnem, že som niečo kupovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, to budem musiet este nastudovat, co robia druzicky a kto to je.. lebo svedok mi je jasny.. ale neviem koho, ty uz vies na 100% ?? uz som si sice kupila aj knizku o svadbe, je to tam takou zabavnou formou pisane, ale este ju nemam docitatnu. a chcela som aj taku kroniku co sa tam zaznamenava zo svadby a priprav, len som ju este nezohnala :-( a co uz vies postupne kupovat?? saty aj doplnky az okolo zimy, pockam na posledne kolekcie... prstene len zbezne pozerame, co asi by sme chceli..
Odpovedať
Družička by mala byť prvá slobodná príbuzná, myslím..Ale ja kašlem na to a hlavná družička bude kamarátka...A svedok je jasný na 100%, najlepšia kamarátka.. Ja som toho názoru že svadba bude podľa našich predstáv a je mi jedno ako by to malo byť (zvyky, tradície), že svadba v máji je nešťastie, kytica z ruží-trne v manželstve ]-( .... Postupne kupovať??? No myslím niečo ako stuhy, hmmm čo ja viem, ten tyl na auto, =-) niečo na pierka-kvietky, a drobnosti =-) žeby sviečky?
Odpovedať
Profilova fotka
to o svadbe v maji som pocula, ale o tych ruzach nie 8-) hmm, da sa.. ja by som chcela male darceky pre hosti, tak to by sa fakt tiez dalo v pohode uz teraz.. a este by som chcela znamku na oznamenia s fotkou, ale to pockam este , aby boli cerstvejsie fotky. mam mladsiu sestru, s ktorou si super rozumiem, neviem ci ju za svedka alebo druzicku.. kamosku daku super nemam, skor kamosov, tak neviem ako to doladime
Odpovedať
potvorka:píšem ti IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky:) uz som tu zas. dufam, ze ste na mna nezabudli - mala som vela prace:(((. leni, kedy si sa presne narodila?? uputal ma februar 1981..to som aj ja...14.2.:)) potvorka, aj ja budem mat ako svedka najlepsie kamosku..a je mi jedno, co bude kto hovorit. mamina ma prekvapila, ze svedok ma platit nejaku cast svadby, atd... ja tomu neverim. tiez dufam, ako lenka, ze sa zmestime do tych 100 tisic. tiez budeme mat okolo 70 ludi...ak sa nic nezmeni.ale zatial ste daleko...ja nemam este rezervovane vobec nic..:(
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcata, nevie niektora z vas kedy buduci rok zacina a konci post? (ja len tak, ci ste si to nahodou nezistovali kvoli svadbe..) Dakujem!
Odpovedať
terezka: 3.február :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kritinka, nestras ma, ze post :-o ale ak som dobre pozerala v kalendari, tak 6.4, tak by tak mohol aj koncit... no a my sme majove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim, ze post konci niekedy zaciatkom aprila. takze dufam, ze my sme uz za vodou:)) inak, neviem, neviem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to je uroven, nikto na nete :-( asi ste vsetky po obchodoch a objednavate, skusate...... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak vam dakujem. hej, tiez sa mi zda, ze to konci niekedy v aprili... tak hura do priprav! caute.
Odpovedať
Ahojte, tu Zuzana z Bojnic, zdravim vsetky buduce neesticky, s mojim drahym planujeme svadbu 12. maja 2007 :-)
Odpovedať
Ahoj Terazka, prepáč, ani som si nevšimla, že budeme mať svadbu asi v rovnaký deň ;-) to je super...a kde ju presne budete mať? možno si to tu už aj spomínala, ale akosi sa mi nechce všetko čítať... :-N.. aspoň nezamrzne táto téma..xixi :-D
Odpovedať
...a ozaj, ma napadlo.....vlastne jedno už mám...v hlave... určite budú všade slnečnice...celá výzdoba bude v žltom so slnečničkami...ja ich milujem...tak aj zháňam tu po albumoch nejaké inšpirácie...ak by si vedela poradiť, budem rada..aj hociktorá druhá nevestička alebo snúbenička... ;-) :-D
Odpovedať
Cafte majove ako pokracujete s prípravami? ja už mam zajednanú hudbu, a to je asi všetko ale času dosť.....
Odpovedať
no my máme tak akurát vyhliadnutý hotel pri vode...aj to len zvonku....ale moja polovička bola aj vnútri a jemu by to vyhovovalo...len ešte sa musí moje odborné očko na to mrknúť :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce májové nevestičky. Ja budem mať svadbu (teda dúfam) 5.5.2007. Momentálne žijeme aj s drahým v Anglicku tak mám trosku stresy či to stihnem lebo domov pridem už iba raz v novembri ale táto stránka mi dosť pomáha utvoriť si nejakú predstavu. Zatial mám iba fotografku a viem akú chcem tortu a to je asi všetko.Ale je určite fajn si o tom s niekým pokecať lebo môj priateľ je už asi zomna trošku na nervy lebo odkedy sme určili dátum nerozprávam o ničom inom. A jemu je všetko jedno, on mi na všetko povie že dôležité je iba koho si berie a na ostatnom nezáleží. To je síce asi pravda ale veď svadba je len jedna no nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?