Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Cavino, čavino
    .....no, my sme dnes boli nakupovať ozdôbky na stôl. Rozhodli sme sa, že bude v krvavo červenej, skoro do bordova, kedže drahý bude mať takú košieľku a ja kyticu. Kúpili sme sviečočky, stuhy, lupienky. Už to vidím na tých stoloch....ach jaj, ale sa ten čas pomaly vlečie. Ved ja do toho 26.mája asi zbesniem 😃 😃 😃 😃

• fomarik tak hod do albumu...aj my budeme do bordova...... 😃 😃

• 😃 aj my budeme červeno bordoví 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Ach...Luculka moja zlatá...ani nevieš ako rada by som....a mnoho, mnoho iných fotiek z príprav toho, čo už máme nakúpené. My totiž nevieme nainštalovať ten blbý foťák do počítača!!!!!!!!!!!!!!! S drahým nad tým maturujeme už asi mesiac anič!!!!!!!!!!! Vobec netušíme, kde by mohla byť chyba. S inými foťákmi to ide v pohode ale stýmto pekklným strojom ani za svet. Asi ho vyšmarím von oknom...nech ho zožerie pes.
    ...Tajže aj vy do bordova? Musím mrknúť tvoj album, ešte som ho nevidela..........

• Jéééj....takže červeno-bordových tu bude viac!!!!!!!!!! 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬
    Ja som uvažovala aj nad slabučko zelenou, ale drahý ma prehovoril. Jeho "in" farbou je červená, tak mu to nepokazím.

• 🙂...a nemate na PC USB vstup a k fotaku kabel s USB koncovkou? tam podla mna potom netreba uz nic instalovat specialne, lebo Ti to nacita ako externy disk a uz si to skopcis len niekde na pevny disk 😮 .my mame aj na pamatove karty vstup na PC, takze staci tam potom vzdy len kartu z fotaku pichnut 🙂

• Julova...ja ti fakt neviem. No ale USB máme, ked to napojíme na comp...na fotáku ostane len čierny displej

• no ked ja zapajam moj fotak cez kabel, tak ho dam do rezimu prehliadania fotiek a jasne ze ho zapnem a ked to pichnem do PC, tak hned reaguje, ze "Prebieha spojenie" a o chvilu mi nabehne externy disk so vsetkym, co je na pamat, karte 😮

• no ved ani mne neni nic vydiet na fotaku....len ho zapnem a ostane cierny displej....a mas program na stahovanie z fotaku???? 😛

• Ano, program mám. Ked ho napojím na USB napíše, že prebieha spojenie, potom zhasne kontrolka, ostane čierny displej a na monitore compu sa mi objaví, že nenašlo žiadne fotky

• hm....je nejaky nepocuvnik ten Vas fotak 😠 ...daj ho do kuta, nech sa umudri 😃...no to mi je zahada, preco to nechce ist...

• Drahý sa zobudil..teda ja som ho zobudila. Už aj sa ide na to ešte raz pozrieť..................... 😠 😠 😠 😠

• aoojte babizne!!! Konecne som videla miestnost dneska, uz sme aj papanie objednali a vyzdobu budeme mat ako je netradicne u majoviek...anooo...do bordova 😃 😃 😃

• bordova do toho..... 😃 😃 😃 😃 😃

• sme sa tu teda zisli ... 😃....fomarik tak ako fotaaaak??! 😮

• Sponzor fóra
  • hehee 😬 tak tusim je to fakt az povahova crta - maj=bordova a cervena! my budeme mat tiez bordovu ved kukenzi moj album! 😃 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=19864&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• no holky - my sme sa vcera s drahym prekonali doslova... vybavili sme si papier a obalky na oznamka, dali robit prstienky a zaplatili svad. cestu! tolko v jednom dni sa nam nepodarilo este nikdy tusim.... 😃 a to este k tomu na Valentina - sme si potom uvedomili! 😬 ako sa vsetci saleju ze valentin tak my pohodickaa... restiky v BA obrat ako nikdy - nic volne - chceli sme sa ist iba obycajne najest anist... tak sme sa na tom iba zabavali... 😃

• 😃 😃 😃...nejaka "cervena" epidemia 😉...inak babule...sice neviem ako dlho uz funguje, ale na Obchodnej je (pre mna novy) obchod - Darcekova predajna - taka dost velka...asi tak v polovici ulice (?) na tej strane ako je MCDonlad...a maju tam kraaasne vecicky 🙂...vcera sme tam kupili ramik na fotku (s cervenymi kvietkami) 😃...ale mali tam vselico od vymyslu sveta...a aj za prijatelne sumy - aj take sklenene kamienky v balickoch - ale cervenie nie 😠 ...len priesvitne a zelene...proste vselico...som bola ako zmagnetizovana nad tymi prkotinkami 😉

• 🙂 julova - no ja som kamienky pokupila v IKEA a mensie a tie najvacsie v KIKE - takto mam 3 druhy... ale co sa tesim uuplne najviac - este minuly rok som kupila tuto od jednej nevesticky cely sakel latkovych margaretok a tie pouzijem na pierka pre hosti na auto a este kam vyjdu... za skvelu cenu mi ich dala (co by ona s nimi dalej...) a mne sa taak hodia lebo je to moj najoblubenejsi kvietok a chcem ho pouzit na svadbu dost... no a nikde v obchode som to nevidela a nedalo sa zatial ani zohnat viac... ale dala mi dost, tak by mali stacit...

• asi vam to pokazim, ale ja nebudem mat bordovu vyzdobu 😃 asi smerom na sever SK ta farba bledne.. akosi do marhulova 😉

• sampo, ale odtienovo je to pribuzne 😃 😃

• Babenky... stým foťákom sme vôbec nepokročili 😠 😠 😠 😠 😠
    Som zúfaláááááááááááááááá.Pomóoooooooooooooooooooc.
    Tak ako si vás ti čítam bordová je v máji "in", až na malú výnimku......že sampo?

• formarik 😃 tak trochu... bordova je fajn, ale do tej nasej saly sa velmi nehodi... a asi ani nic takej farby na sebe mat nebudem... hoci popolnočné šaty sú ešte nejasné 😐

• no,ja sa pridam k sampo s tou odlisnostou.my ideme mat maslovu vyzdobu. takze asi nie som klasicka majovka... 🙂 🙂 🙂

• mirka20 no veru mne by sa tiez hodila skor maslova... k tym satam, co som si vybrala... ale asi si dam "namiesat" nejaku kyticu aj tou marhulovou.. ci broskynovou.. ci aka to je 😃

• ja budem mat biele saty, ale kyticku som si dala robit s maslovych ruzi...

• chybicka se vloudila. malo tam byt Z. chcela som napisat s maslovymi ruzami,ale potom som si to rozmyslela a predlozku som nezmenila. tak sa hanbim 😞 😒 😢

• No, my sme si bordovú vybrali len preto, lebo drahý bude mať takú košeľu...potom som si vybrala takej istej farby kytičku /z ruží- plné rozkvitnuté a le budú medzi nimi aj púčiky/, no a tiež je to farba mojej Papulky, teda nastávajúceho. No aked sme si boli zajednávať sálu, mali tam veľké nádherné srdiečko so sušených kvetov, samozrejme z bordových... tak sme sa rozhodli pre bordovú. Následne som si aj popolnočné šaty vybrala v tej farbe.

• .....Ja mám na vás takú otázočku /neviem, či sa to tu už náhodou nepreberalo/ - aký budete mať sobáš, civilný alebo v kostole, cirkevný?

• cafte fomarik my c kostole....zajtra mame druhe poucenie 😃 😃 ......a k tej výzdobe ja som povodne chcela marhulovu az oranzdzovu...ale vyhrala to bordova.....lebo chcem zladit aj saticky po polnoci......a ozaj v IKEI maju aj lupene??????u nás maju same fialove....ruzove...atd 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov