Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj mimka:) nevadi, ked ti tak budem pisat;)? to mas pravdu, ale taka klima je na figu:( dost vela ludi chytilo anginy..vo vnutri, v praci, mame 20 C, a vonku je dost casto cez 30C.a ked prejdes von a dnu, to je katastrofa...mas dnes tazky den?
Odpovedať
ahoj Teri, ja Ti budem takto písař, newa? Oki ;-) dnes mám veru náročný deň..nemám sa kde utopiť...chcem studenú voduuuuu!!! ale inak, sme v sekcii Máj 2007 tak o klíme si píšme cez RP, aby sa babenky moc nehnewali...lebo ja momentálne nemám čo prispieť..som na bode mrazu..aspoň v niečom ;-) krásny dník Vám všetkým 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa do klubu "Majoviek" - ja 5.5.07 v Bratislave. Zatial nic vybvene, zhanam inspiricie. Na september mam len dohodnute stretnutie s fararom v Prievoze (mamina sa tam vydavala pred vyse 30 rokmi tak trochu sentimentality). Zhanam miestnost pre cca 45-55 ludi, nic nobl taky ludovy stredny standard :-) Chcem sa spytat, ako s Vami prezivaju vybavovanie Vase drahe polovicky? Ja mam dojem ,ze ten moj to preziva "rob ako chces, ako to spravis tak to budem akceptovat, mne len predloz ucet, ktory nebude prilis vysoky".
Odpovedať
Vitaj :) Moj to velmi nepreziva. Prave totiz kupujeme byt a preziva to. Ked pridem s nejakym navrhom restauracie, bud sa mu to nepaci, alebo zda drahe. V satoch ma vidiet nechce. Zoznam hosti tiez este nevie... Myslim ze je to na neho priskoro..
Odpovedať
ahojte, ja som predvcerom v noci (z nedostatku inej cinnosti) vymyslela datum 5,5,2007. Smsla som to drahemu, ze nech si na ten cas neplanuje ziadnu inu party, lebo mu poobede poviem svoje "ano", a on samozrejme suhlasil :-D :-D takze termin mame dohodnuty, uz treba nachystat len ten 99,8% zvysok :-D a ako prezivame? ja sa uz neviem dockat, petko je na tom tak nejak podobne, lebo mi tak napoly vycitavo povedal: "vsak sme chceli skor - marec, april..." :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik, my mame nastastie kupu bytu za sebou a tak prajem pevne nervy. kedze moj drahy je povacsine pracovne vytazeny tak je problem aj zistit jeho nazor. :-( tesim sa, lebo koncom augusta mame naplanovany predlzeny vikdend v kupeloch a tak dufam, ze tam budeme mat cas sa dlllllho porozpravat a ujasnit si par veci :-)
Odpovedať
my ideme konecne spolu byvat - mali sme rok pauzu, pretoze peto studoval v zahranici - zatial nas caka len prenajaty byt, k vlastnemu sa hadam dopracujeme a budeme to intenzivne riesit v lete buduci rok... :-) dobry weekend v kupeloch nemusi byt zly... ;-) kde to bude?
Odpovedať
Baby mate prehlad o obradnych sienach alebo ako sa to vola? Nebudeme mat svadbu v kostole, a chcem aby to miesto bolo ako tak pekne.. Videla som este iba Zichyho palac.
Odpovedať
Profilova fotka
bellablonde, Rajecke Teplice. Mam v plane si dopriat taky vikend este raz pred svadbou s mojou maminkou a sestrou co vy na to? Taka babska beauty rozlucka so slobodou...
Odpovedať
to je fajn napad, teraz si to uzijes s drahym a ked sa ti bude pacit (co urcite bude ;-) ) si tam krasne vsetky zienky oddychnete a na svadbe budete naj 3jka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo a ked sa podari, stane sa zazrak a my vsetky omladneme :-)
Odpovedať
:-D kolko rokov potrebujes omladnut? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
juj levik, o sienach nemam vobec prehlad... :-( budeme musiet daco pohladat v "analoch tejto webstranky"
Odpovedať
Profilova fotka
zatial o nic, ale niekedy mam pocit, ze by som chcela byt mala skolacka a neriesit veci ako ucty za byt, elektriku a pod., praca, problemy, svadba ... ale na druhej strane sa nestazujem, mam take motto: "Nie je tak zle, vzdy moze byt aj horsie". A zivot je kraaaasny aj so svojimi nastrahami :-)
Odpovedať
mas pravdu, ja vzdy, ked vkrocim do triedy by som najradsej tych pubertakov "pozabijala" aky maju super bezoblacny zivot ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky:) ako ste sa suepr rozpisali:)) bellablonde, vitaj:) mas pravdu, neiekdy je tych pubertakov najlepsie vystrielat:) keby sa to aj dalo... egyptanka - to je take tazke najst nejaky bytik? ja sa to pytam z nevedomosti, lebo fakt neviem...my sme prave vo faze uvazovania nad bytikom alebo rodin.domcekom..tak neviem
Odpovedať
ajojte a vitajte medzi nami ;-) no ked sa bavíte o bytíkoch, my to už máme našťastie za sebou, aj ked tam stále nebývame...ale hlavné je, že už máme svoje hniezdočko ;-) ale tiež to nebolo také jednoduché...a nakoniec to bolo aj tak šťastná náhoda...lebo tu v Novom Meste je dosť problém s bytmi...sme hladali asi rok...tak držím palčeky :-)
Odpovedať
vcera sme boli pozerat prveho kandidata, velmi mala miestnost.. inak krasna, svetla, ale na svadbu stredne velku zla. a z dalsej restauracie mi odpisali, ze 19. maja uz maju obsadene.. takze v bratislave asi najvyssi cas rezervovat !
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa mi konecne podarilo najst temu, na ktoru som uz raz reagovala, hold, zaciatocnik :-D hlavne, ze som tu...chcela som sa opytat, ci niektora neviete, ci niekto na slovensku poziciava saty zn. Chantal...ja som si nasla take chutne (aj ked neviem, ci na moju postavu vhodne...) na www.svatebnisaty.cz, aj som tam pisala za cenu, ale nikto mi neodpoveda a tak. Uz som tie saty videla aj v niektorom albume, tak keby ste nahodou vedeli, bolo by super...dik
Odpovedať
joj Kati, to Ti ja neporadím.... ;-) to už aj myslíš na šaty? Tak to si riadna šikulka 8-) ja mám teraz hluché obdobie, nič nemáme a nič nechystám... :-S tak snád Ti niekto poradí :-) Baby, poradte jej!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miriamka, ja som teraz aktivna, lebo sa v praci nudim, tak co je prijemnejsie, ako snivat o krasnych satach, nie? Ale zdalo sa mi, ze ja som celkom pozadu, lebo nemame este zajednanu ani salu ani nic...no, a pozerala som si tie rozpocty, co baby poposielali, a myslim, ze pojdem poziadat o zvysenie platu... :-S a co sa tyka tych siat, hrozne, ja som z Malaciek (pri BA) a samozrejme, ze sa mi pacia saty v salone v Brne a v Kosiciach (www.tommi.sk) :-( a ked mi navyse pani povie, ze mi nebudu svedcit korzetove saty bez ramienok, lebo nosim 40/42 ;-( majte sa a piiiiiiiiste
Odpovedať
Kati, Tebe sa zdá, že si celkom pozadu?? tak to neboj...koniec uzatváram ja...ja nemám absolútne nič...ani len vymyslené..ani len nápady....nič!!! :-| a veru aj ja som pozerala tie rozpočty, takže sa asi ani vydávať nebudem...len niekde na ulici...xixi... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, miriamka, nebudem to prehanat...a teda radsej ani nebudem mysliet na tu sumu... :-( zajtra odchadzame na dovolenku do Salzburgu, kde som povodne chcela ist na svadobnu cestu, takze to bude taka predsvadobna ;-) len skoda toho pocasia :-S ale snad bude super :-)
Odpovedať
tak Ti želám šťastnú cestu ;-) neboj, počasíčko sa ešte umúdri.... a s tými prípravami to kľudne preháňaj...ja budem len tíško závidieť.... 8-)
Odpovedať
ahoj miriama, hlasim sa o slovo :-) takze na tom uuuplnom chvoste s pripravami a napadmi sa veziem s tebou ... :-D ale zajtra sa mozno cosi zmeni... ideme obzriet miesto na hostinu... to som zvedava, vlastne ma chyta zitka nervozitka, co sa ich mam pytat, ako to vsetko fici... hold ...po prvykrat je vsetko take hmliste... :-N
Odpovedať
ahoj Bella, no jasne, že chvostík zostáva mne 8-) my sme boli pozrieť pred mesiacom sálu, ale nič z nej nebude, lebo sa ide celý hotelík prerábať a začne sa tam opäť "svadobčiť" tak niekedy jún-júl...čož neskoro.... ale budem Ti držať palce, snád budeš mať šťastie a bude to voľné.. ;-)
Odpovedať
Ahoj babky dlho som tu nebola....ale uzmame aspon nieco ...fotografa MUSILA....mala ho aj luci.....a ked nam poslal jeden ukazkový album,nevahali sme a zhodli sa ze ho chceme....v oktobri s nim mame stretko.... :-D :-D
Odpovedať
Caute ludim sa s vami, vcera sme to vyhodnotili, ze snad budeme v aprili prestahovani, takze maj padol.. Predsa len september. Fnuk. Ale bude naraz menej stresov. Uzite si pripravy, nech vsetko dobre dopadne, a potom aj svadbu! Ja bezim do druheho fora
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky moje:)) uz som tu zas ;) miriamka, asi ta zbavim toho chvostika:))) ja nemam este vobec nic. ani vyhliadnutu salu... nic... dokonca sme zacala spekulovat o anglicku...plat mi zyvist nechcu ;) a neviem, co sa nam podari vybavit..nemame vobec nic..ale nadej zomiera posledna..:)) a mozno sa nam podari, a budeme mat vsetky sper svadbicku:))na ktoru nezabudneme do konca zivota nielen my, ale aj vsetci ucastnici:))) a my im to ukazeme, ake sme sikovne:))
Odpovedať
levik, tak teda príjemné "sťahovanie" do druhého fora a aj to reálne sťahovanie.. ;-) my sme sa mali sťahovať už teraz v auguste, ale všetko padlo...a asi aj svadba padne...tiež kvôli nejakým životným zmenám a nechcem prípravy na svadbu len tak odfláknuť alebo nechat na niekoho iného...chcem si to všetko pripraviť a byť vo všetkom zapojená ;-) ale to nie je ešte isté, takže ja sa z tohto fora ešte nechystám 8-) takže Teri, držíme ten koniec spolu :-) , jo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?