Svadba v máji 2008

Profilova fotka
:-)
Odpovedať
1
2
90
Profilova fotka
Moze byt...stahujeme sa? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sup pre vydate majovky aj majovky cakatelky a samozrejme aj dve prve junovky :-D
Odpovedať
co je toto???? :-o =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani nasa stara tema mal vyse 10tisic prispevkov a tak uz poriadne nefungovala, stale to padalo a nedali sa pridavat prispevky tak sme dostali prikaz na novu a uz to ide poriadne :-)
Odpovedať
Moze byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a uz su majovky2 zamknute, no ide sa dalej ziraf dik, uz to vazne nefungovalo, a som sa divila preco len mne inym nemajovym kockam to islo :-N
Odpovedať
Ony jsou ted obcas problemy s databazi, na odstraneni se pracuje, ale i to nase nove tema by melo malicko prispet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hned mi to ide lepsie x-) no majovky podte sem
Odpovedať
Profilova fotka
tak pozeram ze mame novu temu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale co tooo - nova tema :) takze uz z nas budu majovky 2008 :) !
Odpovedať
Profilova fotka
no muselo to prist skor ako sme sa stihli povydavat :-D ale neva to rychlo dozenieme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej tak nova tema :-) super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava ako rychlo tuto temu zaplnime :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru tu druhu sme velmi rychlo zaplnili ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno nie tak rychlo lebo prejdeme na konika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ktore sa chystate na konika?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja asi najskor na modru strechu, veru uz sa musime pomaly rozhybat s tym domcekom... lubka a ty sa ako citis? zatial vsetko OK?
Odpovedať
Profilova fotka
No ktore, ktore??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zatial teda nie, este aspon rocik by sme chceli pockat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak ja si na vas na tom konikovi pockam ;-) a ja vsetko OK len keby to aj okolo tej svadby bolo vsetko OK ale tam mi chyba tooooko veci ze je to skor KO
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chystam asi tak pod most -nemate zvysnu krabicu od chladnicky? ziadna strecha ani konik :-( a este nam aj strhli menovku zo schranmky , bohvie kde skoncila nasa posta ]-( acakali sme zasielku z CR
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej..nova tema :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lyubi a ako sa citis?
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a to co kto vam strhol menovku =-) to je sila ja sa citim fajn ale straaaaasne som unavena uz som skoro zaspala, dnes idem na kontrolu tak uvidim co mi povie lekar
Odpovedať
Profilova fotka
malovali schranky - neviem ako dlho to je kedze sme mali teraz trochen pracovny maraton tak sme si to nai nevsimli :-| a uzv? mas uz foto? no po prvom trimestri by uz malo byt lepsie :-) iank to zvladas v pohode bez grckania a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dorazila pred chvilou domov, idem este do vane a potom huraaaaaaaaaaaaa do kozmetiky sa tesim, si tam aspon oddychnem ;-) kocky, vonku je taaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaaaaaaaaaasne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dufam ze aj vikedn bude pekny x-) moni ty mas dnes kraaasny program :-)
Odpovedať
Profilova fotka
foto este nemam :-| a uz je lepsie len teraz som staaaale straaaasne unavene ale inak nevolnosti uz skoro uplne ustupili nastastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi a ty si aj niekde na konikovi?
Odpovedať
1
2
90
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?