Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Monika,drz sa. viem o tych flasiach svoje.ty si mala aspon ten napad s obojstrannou paskou.ja som to lepila lepidlom a prednu stranu este preliepala priesvitnou paskou 😐 robila som 25 flias asi dva tyzdne zakazdym,ked som sa zastavila u nasich

• Lubka-lyubka: vobec nepijes kavu,kolu?

• nie vobec kavu nikdy a kolu len veeeelmi obcas

• Sponzor fóra
  • to je super napad, ja som chcela j na hostinu redbul-v paci sa snim dopujem amne to strasne chuti, nech na svadbe dlho vydrzime tak by sa zisiel

• no tak toto si ja neviem predstavit ze by som nepila kavu. ja musim mat dve kazdy den...

• mne to nechuti a ani nic kde citim vela kavy napr. tiramisu ked je moc kavove tak to nezjem a uz skusali na mna tolko veci a chuti ale nic, lae zas mi to nevadi aspon si nemusim teraz odvykat od nej 😃

• no budete si musiet zvuknut aj bez kavy v tehu 🙂 ja sa rada zrieknem pijem len v praci vacsinou a dnes som nahradila cajom.

• tak potom aspon bezkofeinovu, inac moje kolegyna je tehotna a sem tam si da aj normalnu kavu, ved to hadam az tak nemoze vadit.

• ja kavu mozem, ale z dvoch-obcas troch salok som to stiahla na jednu max.dve. mne chuti,aj ked mna nepovzbudi.a mne na zahnatie chuti nepomaha ani caj, skor capucino alebo horuca cokola

• moze sa ale nemalo by sa, ja som zasadova co sa tohto tyka asi by som si nedala.

• No, baby ja som bola asi 5 rokov zavisla na surovej kave, nasypala som si na dlan a vijedala 😃 😃
    No neskor sa to prejavilo na zaludocnych problemoch, tak zijem na bielej kave-melte, mnam, mnam. Moni, fakt pekne flasky, aj ja som vyrabala a draheho som donutila sa potom trapit so sekundovym lepidlom 😃 😛

• ja som skusala nejaku obilninovu - aspon nahradit jednu salku za den,ale nepomohlo mi to. ta mi nechutila. ale existuju aj bezkofeinove nie?

• juuuj - to fakt nemozem v tehotenstve kavu? na to som nejako pozabudla...ja som na kave zavisla..aspon jedna musi byt..ale vacsinou pijem dve denne a ked si nedam zacne ma straaaaaasne boliet hlava..no hovorim - cisty zavislak som..to bude tazke veru

• Baby, kofein je napr aj v ciernom caji, takze v tehotenstve bacha na to! 🤔

• ja som si zvykla pit spaldovu strasne mi chutila, ale njak mi po zime bolo dlho g praci tak som zacala kofeinovu, doma inak kapucinkujem alebo varenu cokoladu si robim, v restike lubim maciato 😛

skuste potom tu spaldovu je to obylna a chuti mi ako nescafe gold.
    potom su aj ebezkofeinove aniskokofeinove tazke da sa najst si nieco co vam bude vyhovovat

• Sponzor fóra
  • spaldovu som teda este nemala.ked ju uvidim v obchode,urcite vyskusam. ja som tiez asi zavisla od kavy. a k tomu sezamky,alebo susene banany,alebo aj cerstvy banan ako dnes....a uz som nafuknuta ako balon 😬

• ja tu prave svoju druhu mam pred sebou...a dufam,ze mi pomoze,lebo sa mi chce hroozne spinkat...

• ja som dnes vyopila len jeden horuci coldrex a strasne mi to nechutim, este mi je zneho zle 😛

• ja mam moc rada macchiato nebo kapucinko 😵 😵 😵

• Baby a co hovorite na Ricocore? To je bezkofejnova, myslim

• ano ricotre je nizkokofeinova, myslim ze nie uplenbezkofeinova a je dobra, tu pije otec a ked si u nich chcem dat a neni capucino dam si tu 🙂

• este aj lavazza je bez kofeinova nie ze by som pila kavu ale veim tu pila svagrina ked bola tehotna

• a na dnes sa s vami lucim majte sa krasne a uzite si zbytok dna 😉

• pa lubka aj tebe pekny zvysok dna.

• Ahoj, Lubi, ja tiez bezim este dat dorobit oznamka nejake, vsetkym pekny zvysok dnika 😎 😎

• pa miluska, ja zajtra dokoncujem oznamka dufam zu definitivne, aj etikety a menovky dokoncit a dotlacit nech uz to mam zkrku,

• Ahoj holky, vy planujete nejakej srazik zase?

• babulky..hlasim sa z domu 😃 😃
    fotky aj pesnicky sme dali kameramanovi..sme dohodnuti uz aj na fotenie, ak bude nahodou prsat (ale drahy ma stale ujistuje, ze nebude..vraj vybavil pekne pocasie) 😉 tak mu teda budem verit..
    ale pre istotu som si dnes bola pozicat biely dazdnik od jednej kamaratky..ale dufam, ze ho nebudem potrebovat..

prave sme s drahym doskladali krabice na vysluzky

• ahojte kocky

moni tak sa vam to rysuje 🙂

take hnusne pocasie je - som trochu premrzla normalne lebo som mala tenku bundu...ale hlasim ze som bola u jednej sikovnej profi vizazistky teda skor image makerky - a doladili sme makeup vybrali sme dve varianty - medzi ktorymi sa musim rozhodnut 🙂 a znova som sa nieco nove naucila a myslim,ze svadobny makeup zvladnem 🙂)))

• katka tak super, som velmi zvedava na tvoj svadobny make-up..urcite si vykuzlis nieco kraaaasne na tvaricke 😉
    ja som bola na skuske v sobotu a bola som tiez velmi spokojna 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov