Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
mne tiez povedali ze 30 dni na mestskom urade, len skoda,ze najma poistovne zdravotne,socialne to chcu co najskor tusim do 10 dni.... :-S
Odpovedať
a bez noveho obcianskeho sa nikde dalej nepohnes
Odpovedať
Profilova fotka
no tak co uz. dostanu to neskor :-) socialku sice hlasi zamestnavatel a ten to uz nahlasil a zdravotna sibude musiet pockat...
Odpovedať
Profilova fotka
teiz si myslim vsak sa nezblaznim no nie? :-D
Odpovedať
Lubka,neviem,ci je to 2,3 alebo dokoca 5 tisic??? v kazdom pripade maju to na policii vyvesene,ak sa zajtra konecne dostanem k vyzdvihnutiu noveho vodicaku,tak ti to pozriem.
Odpovedať
Profilova fotka
chystaju sa nove obcianky?
Odpovedať
ja som musela ist na socialku aj osobne. mne chyba este vsetko ohladne bytu. a toho je najviac,ked si spomeniem,ze este aj kablovku aj internet ...upovedomit,mozno budu menit zmluvy...uf
Odpovedať
Profilova fotka
Pockat, to nestaci len menit na obcianskom? To musim predtym hlasit zamestnavatelovi???
Odpovedať
zmenu mena urcite...ja som posielala kopiu sobasneho a noveho obcianskeho
Odpovedať
Profilova fotka
ano od jula by sa mali vydavat http://hn.hnonline.sk/c1-24618240-nov...
Odpovedať
Profilova fotka
takze pri zmene mena treba mysliet na vsetko mozne kde figuruje moje meno ze?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne lubi zamestnavateli musis nahlasit zmenu, ja som uz tiez davala kopiu sobasneho a obciansky donesiem ked budem mat. boze este aj banky, vsetky poistky, to je fakt hrozne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja cchem rovno novy :-( neviem asi by som nemohla cakat mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ako dlho trva pokial ti daju sobasny list?
Odpovedať
Profilova fotka
to daju hned :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Matka a ked to nahlasim az ked budem mat obciansky? To sa nieco stane?
Odpovedať
Profilova fotka
A vodicsky za jak dlho urobia? Fuuuha, to ja neviem, ci to vobec to 30dni stihnem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja nic nestiham :-N dnes som posledny den v praci, mala som toho dost, ale to najhlavnejsie som postihala.. este som aj menovky tlacila a svadobne menu.. kocky a mam aj SPZ-tky, ale len na 2 A4 vytlavene..musim ich doma nejako zlepit..pridam ich do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
lubi neviem, ale myslim ze na socialku to musi zamestnavatel nahlasit do 10 dni, tak radsej to nahlas aj bez zmeny obcianskeho. no Moni tebe sa to beru uz krati. neboj to sa vsetko postiha uvidis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moniiiiiiiiiiiiiiiiii drz sa!!! Budes este do piatku na MS?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, no krasne tie flasticky a super ze aj spztka je, som zvedava k ovizera v reale :-) inak ako sa mas? uz vsetko nachystane?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes este nejake veci kupime v meste, potom do solarka, za kameramanom dohodnut posledne detaily.. no a co nestihneme dnes kupit, tak potom zajtra..ja idem este k doktorke, tak cestou domov pokupim, co zabudnem dnes :-D :-D :-D no kocky, nejako ma este nechytaju tie svadobne stresy, len mam taky zvlastny pocit..proste sa zacinam strasne tesit na tu nasu svadbu :-D :-D :-D :-D :-D :-D sme si robili s drahym srandu, ze dnes nakupime 100 redbulov a do soboty budeme hore, aby sme to postihali :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni uz ani nestihnes mat kedy tie stresy tolko toho bude uvidis :-D :-D :-D ale tych 100 redbulov nie je zly napad :-D tie flasky su super.
Odpovedať
Profilova fotka
v reale je pekna, ani nevidiet, ked ich spojim dokopy, ze to nie je v celku..tak doma to musim niecim zlepit no mam sa celkom fajn kocky, na MS budem urcite este aj v piatok..a v sobotu rano vam napisem svoje pocity hned, ako sa zobudim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni krasne flasky mate ;-) a drzim palce nech to vsetko postihate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dakujem, s tymi flaskami som sa fakt narobila :-N :-N je to na obycajnom papiery, lebo na lepiaci to neslo vytlacit, sa to moc rozmazavalo...takze som zo zadnej strany lepila obojstrannu lepiacu pasku a potom som to len prilozila k flaske a bolo.. spravila som ich tusim 36..ci 39?? uz ani neviem :-D :-N
Odpovedať
no vy se smejete, ale redbull a cocacola bylo temer moje jediny jidlo dva dny pred svatbou... vic jsem stihala jen tak vyjimecne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby..tak ja dnes nakupim redbul, colu, kavu :-D a do soboty budem len na tom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom neviem co pomoze mne pred svadbou ked ja z oho nic nemozem a ani mi nechuti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moni to je super, ze sa tesis..uzi si tieto chvile, o tyzden uz budes mlada pani :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?