Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak som zvedava ja by som tiez nebola proti darom, keby sme byvali sami ale teraz sme samostatne byvanie odlozili az po materskej, tak fakt nic nepotrebujeme, ale co kaslat na to nebudem sa zapodievat darcekmi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kati to fakt tak to co je za kamaratku=-) , som myslela ze kamarati to zoberu najlepsie a nie takto este ked sa poznate tak dlho
Odpovedať
ahojte zienky a dievcence :-) ja sa vam hlasim ako marod :-|
Odpovedať
Ahoj kocky majove :-) Tak zitra zacina posledni tretina mesice :-) a pak uz budeme vsecky manzelky x-) x-) x-) Leni - copak?
Odpovedať
Profilova fotka
fakt kati je totalne divna, ale tak aspon si to vcas zistila. ahoj Leni a coze ti je?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati :-o ze kamaratka, no aspon zostis kto sa za kamaratku vydaval ]-( ahoj leni to sme uz dve, pripijam cajikom, si dnes mozem otvorit lekaren-kolko liekov a vitaminov amm okolo seba :-D
Odpovedať
Droby - ale my uz muzeme marodit... ty este neeeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
ale to som netusila ze po tej svadbe tak rychlo zostarnem :-| ma v praci tak seklo v krizoch ze si ma musel prist drahy odniest v naruci na pohotovost :-( sa mi smiali ze ci som si to chcela zopakovat zo svadby... ale moc smesne to nebolo bolest ako svina. uz je to lepsie ale stale nic moc
Odpovedať
kati taku kamaratku naozaj nepotrebujes mat na svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
jaj Leni, inac ja sa po svadbe tiez akosi zdravotne nemozem dat dokopy. stale mam nieco so zaludkom. ale neboj to chvilku polezis a bude to OK:
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf :-D rozkaz. nemarodim, sedim si chora v praci :-| juj leni to az tak, to ma mrzi, sa pekne doma liec a nahrievaj... no veru skoro po svadbe aspon viodis ze ta stale na rukach nosi
Odpovedať
no ja viem teraz uz aspon mozem chodit, ale bol to hrozny pocit, ked este aj na WC som musela ist s doprovodom. ale aspon som si uvedomila ze akeho mam skveleho muza ako sa o mna pekne staral :-) vsetko mi podaval a taky bol ku mne zlaty :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak uz mam aj novy vodicak aj karticku poistenca, zmena identity sa blizi ku koncu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Leni, chudatko... Kati a taku kamaratku by som tiez mohla os...ako si uz ty napisala... Inak mne sa tiez pred a po svadbe trosku pootvarali oci, co sa tyka kamaratskych vztahov, nastastie aj pozitivne...
Odpovedať
mati a mate krasne fotocky aj tie atelierove, aj s tymi pozadiami co sme sa smiali, ste zlati na nich. a to pierko sa mi nezda hrozne ako si hovorila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava co ma este caka...aj koli tomuto som z celej svadby hodne znechutena....tak stale hladam tie pekne veci na tom - nech si tu atmosferu trochu priblizim.... viete co je sranda - fakt mi za nou luto nebude.. iba mi to berie taku tu chut nieco organizovat - ale to ze nepojde nam na svadbu a my im je mi uplne jedno... jedna kamoska si koli mne prisposobila dovolenku v irsku a prileti...tak toto si ja napriklad hrozne moc vazim... to je to pozitivne pre mna :-) a inak babule ja mam trochu zimnicu a necitim sa velmi fit...dufam,ze chora nebudem...
Odpovedať
kati uvidis po svadbe, budes inak hovorit, ten den je taky zvlastny a uchovaju sa ti len tie krasne spomienky ak aj nejake drobnosti nevyjdu tak si ich tak nebudes pamatat, lebo ich prekricia tych ostatnych tisic veci ktore boli krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak kopec vitamonov az si zdrava. inac veru clovek spozna pri takychto veciach ludi uplne z ineho pohladu. Kati a ked ti za nou smutno nebude tak fakt nestala za to... Leni dakujem :) no ked stal tak to pierko nebolo az takze hrozne ale ked sa zohol tak behalo kade tade, tak ho hned pri veceri musel odopnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mati ani ja som si na pierku nic nevsimla =-) idem pozriet este raz - ale na prvy krat vyzeralo ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babeny ja som vcera videla nase DVD a je tam uzasne natocena ta situacia, ked Marekovi "ovislo" pierko, co som mu pripla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mati a tie tvoje saty su fakt krasne - ale mne sa zatial pacili vsetky satocky co sa majovky vydavali - asi mame rovnaky vkus :) a neni mi za nou luto - lebo na zaciatku ma tiez vytocila ked prehlasila ze kto nema na to aby robil velku svadbu - nech nerobi potom ziadnu alebo s dvomi svedkami - to bolo na margo toho - ze kamaratov pozyvame na osmu a len rodina ide na hlavnu veceru..tak to ma vytocila vtedy riadne - ale potom sa nejako "uvedomila" a ospravedlnila sa za to asi sto krat..ale co je vela to je moc...a aj od vtedy som si uz voci nej vytvorila taky mensi "mur" preto ma to vobec nestve :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Kati, mne vo stvrtok vecer o 20,00 zavolala kamoska, ze nepride na svadbu, lebo ide na sluzobnu cestu. O tej sluzobke vedela pol roka a zrazu vo stvrtok vecer, este bol aj sviatok musela "surne" odist. Bolo mi to velmi luto, ale co uz, aj taketo kamaratky asi treba...od tejto som to napriklad necalaka...
Odpovedať
Profilova fotka
baby pozrite co mi spravila sikovna lubka-droby ako ozdobu na auto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
jeeej to je krasne, droby klobuk dole, ty si naozaj tvorivy cloviecik
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som pozerala ze vsetky ste mal nadherne saty akos a mi pacia :-) nic zle na matkinom pierku nevidim =-) a kuknite aj mne napopolnocne sperky co mam x-)
Odpovedať
krasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Matka,tak ja som z aveny tiez prisla so zdravim podlomenym. traviace problemy ma chytili v pondelok uz pred obedom. nastastie (musim zaklopat) zaludok bol ok,len ma strasne nadulo a potom som mala hnacku.ale v pondelok to bolo uz ok. tak rozmyslam,co sme tam mohli len zjest? pritom v pondelok rano som mala na ranajky len tri suche celozrnne chlebiky s medom a caj. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky to pierko nebolo az take zle ale na moj vkus obrovske, este som tu pani poprosila nech ho urobi co najmensie a ona tak hovado urobila ... ]-( ale tak ucel splnilo. veru vsetky sme mali kraasne saty a aj budeme mat :-) ta ozdoba na auto je super.
Odpovedať
Profilova fotka
lubka - drobik ty si sikovna - ta ozdoba je krasna - je krajsia ako si spominam tie dve povodne - co boli taketo podobne - co si lyubka hladal inspiraciu..jednoznacne je najkrajsia - jemna a vynimocna - velmi pekna - a nezvadne :-) :-) :-)
Odpovedať
veru,ta ozdoba je super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?