Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
s tymi pierkami sme mali asi vsetky problemy? =-) ja najma ho pripnut,tak sa mi triasli ruky.na DVD len vidno ako sa s tym "trapim", inak vydrzalo krasne cely vecer, ale pred vecerou som este spodok stonky jednym spendlickom pripevnila,aby stalo v linii chlopne na saku. skor ma to nenapadlo :-N a mali sme v nom taky kus listu,ktory bol prelozeny na polku,a on stale vyskocil z toho pierka a bol rovny.tak som sa s tym pasovala aj na odobierke, a pred fotenim zase vyskocil,tak som ho jednoducho prehla a zalomila a uz drzal. este aj toto mame na tom DVD-cku. a tiez ten moj vecne lietajuci zavoj. muselo tak fukat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak si představte, že mi doktorka napsala antibiotika a v sobotu nesmím pít. Tolik mi to nevadí, ale hlavně aby jsem byla zdravá a schopná. To počasí venku mě děsně štve!
Odpovedať
Ach Smudlík chudatko...fakt žiadna sláva...aj ja akosi posmrkujem... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, u vás taky prší nebo je hezky?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este to snad vylezis hlavne nech si ok, ak enbudes brat antibiotika tak mozes aj pit ale na tej svadbe si na to moxzno ani cas nenajdes, takze to je najmenej len sa liec aby si bola ok to sme vsetky vazne take chore? uz som dva neoanginy vycumlala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ani nevíš, jak mě to štve, to je prostě na potvoru, že se všechno takhle hroutí těsně předtím.
Odpovedať
Gabika,mna chytila tiez nadcha a hrdlo v stredu na obed pred svadbou :-| nasadila som si hned 2x denne Nurofen stop grip, na svadbu som bola tak akurat,a v nedelu sa to vratilo. hlavne ze celu zimu a jar mi nic nie je a potom toto :-|
Odpovedať
Aj u nás je strašné počasie...fakt ako keby išla zima...je tak hnusne mrazivo...brrrr :-S ....ale u nás hlásia od piatku do nedele skoro :-N jasno a slniečko....tak som na to fakt zvedavá.... :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi na tej svadbe by si aj tak toho moc nevypila :-D veru hlavne to este vylez az si to uzijes.
Odpovedať
To bude tým hnusným počasím...lepia sa na nás samé výrusy ]-( ]-( ]-( ... :-( ;-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
veru Zuzik, ja som bola cely vecer na pripitku (pila som ho asi na desat krat) a tri deci mineralky,co sme mali pred sebou. a este s kamoskami polovicny fernet. ale naladu som mala super.ja si ju vlastne nikdy nemusim vylepsovat pitim,ale vody pijem litre. ale na svadbe som ani nestihala a ani velmi nechcela,lebo som sa bala toho ze budem musiet kazdu chvilu na WC :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vypila tiez len pripitok a potom asi pohar sampusu, nic viac.potom len mineralku, ale aj navstevu WC som sama zvladla - ale len raz :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja som vydrzala az do prezlecenia. takze vcas :-N Inak neviem,neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si dobre vydrzala. sice ja som sa o 12 obliekla do siat a bola som asi az o niakej 22. ale zvladla som to celkom v pohode v tych satach.
Odpovedať
Profilova fotka
no mne povedali povedala krajcirka ze v takychto satach sa na wc cuva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, vidim ze sa tu rozoberaju kamaratky, mne uz ucast na svadbe zrusili styri najlepsie kamaratky ak s partnermi :-( :-( A to uz sme pri tej poslednej mali nahlaseny definitivny pocet ludi v restike, takze teraz som na poslednu chvilu zhanala nahrady,. akoze sila! A vsetky poznam od malicka a niektore som uz rok nevidela a straaaasne moc som sa na ne tesila a zaujimave je, ze vsetky to vedeli pol roka dopredu, ale jedna i´de na sluzobku, druha musi robit, tretia zacina robit zrovna v ten den v novej praci...Neni to fer, ale co uz.... A baby, za kolko mi spravia karticku poistenca a obciansky je na pockanie? Moze mi ist tie doklady vyzdvihnut aj niekto iny, ja mam dost problem odist z roboty...A ako by ste to riesili s pasom, ked dva tyzdne po svadbe odlietame na svadobku...So starym pasom?
Odpovedať
Milus,novy obciansky a karticku poistenca mas na pockanie.
Odpovedať
pas je mozne za priplatok tusim aj za 2-3 dni. mohla by si ist teoreticky aj na stary pas,ale v tom pripade pockaj aj s obcianskym,aj s kartickou poistenca.
Odpovedať
Profilova fotka
ĺubi cuva? :-D :-D milus - tak to teda nic moc tie kamosky. mne zrusila jedna, ale ta je v anglicku, ale nedali jej volno, ale zas tu viem ze to hrozne mrzelo, lebo ked bola doma tak mi to so slzamiv ociach hovorila. ja som zas bola milo prekvapena svojimi kamoskami, pred kostol prisli fakt aj tie co byvaju dalej a vobec som to necakala a tie co som volala po 22. boli milo prekvapene a radi prisli.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mne pride jedna z irska - tiez som bola milo prekvapena :) my uz sme "zalepili" tie dve nase miesta co vcera vyvstali...sak sme mali este kopu znamych - ktori by isli radi ale uz sme ich nemohli koli poctom zavolat - a aj dvaja z rodiny odmietli - tak sme dalsich pozvali :) a velmi radi prijali aj ked takto na poslednu chvilu...
Odpovedať
Profilova fotka
ved to niekto nemam problem na poslednu chvilu a niekto vie aj pol roka dopredu a nevie si to zariadit.
Odpovedať
Profilova fotka
No, Mata, presne...Zial je to tak a mna aj trochu mrzi, ze kvoli obmedzenym financiam som nepozvala ludi, ktori si fakt priali na tu svadbu prist a vazili by si to...sice teraz som ich doplnila, na miesto tych odhlasenych, ale uz mi je to take trapne... :-( Jani, ta suma za 3 dnovy pas asi nebude mala, ze? :-N ]-( Ale obciansky budem kvoli nejakej poste potrebovat, takze budem za pas cvakat, co uz... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky aj ja sa chystam na novy obciansky, to je dobre, ze je to na pockanie, len ja nie som stale spokojna s fotkou, som akasi nefotogenicka na tychto malych fotkach...
Odpovedať
Profilova fotka
Milus ja som sa inak rozhodovala tak 3 tyzdne pred svadbou o niektorych kamoskach a nakoniec som bola rada, ze som ich pozvala... A Jani zavoj robil sarapatu aj mne, az teraz som to videla na DVD, ze ked mi gratuloval farar, tak som mala zavoj v tvari a nie a nie prec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz konecne, zajtra lebo uz mi to fakt treba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka este mas na obcianskom Ščambova??? Tak ja Ta zajtra vystriedam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru tak zajtra budeme chvilku menovkyne :) ale ja zajtra idem tiez uz menit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ako rychlo treba vymenit doklady?
Odpovedať
Profilova fotka
mne na matrike povedala ze mam 30 dni na to aby som si dala do poriadku doklady. tak hadam to plati vsade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobre potom pockam do jula jed zacnu vydavat nove obcianske preukazy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?