Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Kati, skoda ze nam akurat cez fotenie prsalo, tak sme sa museli viac fotit v atelieri a ked vyslo na chvilku slnko tak sme boli vonku. no vies to fotenie v tom atelieri bolo na zaciatku take trapne ale potom uz OK. :-D ved to tento rok ten maj niako nevysiel. minuly rok bolo uz 30 stupnov v maji, som sa ucila na statnice a som sa opalovala pri tom. a teraz? fakt u nas je dnes hrozna zima.
Odpovedať
hlavne nevysiel 3.maj, tie nasledujuce dva vikendy boli krasne slnecne :-| ked som vcera kukala to DVD,tak mi vsade islo odfuknut zavoj. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no co uz Jani, ale tak aj tak bolo dobre nie? mohlo byt o trosku krajsie, ale zas my ked sme vysli z kostola tak bola krasne a slnecno tak aspon tie gratulacie boli v pohode. predtym som sice trochu oprsala :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte....babuľky....ani túto sobotu to nebude z počasím ružovo... :-( :-( :-( ... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale Gabi ved od stvrtka sa to ma zlepsit, nie? ci sa to uz zas zmenilo?
Odpovedať
Profilova fotka
nezmenilo piatok sobota ma byt pekne
Odpovedať
Profilova fotka
no tak Gabi pohoda, neboj pocasie bude fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to co ma byt za pocasie ]-( len za cestu do race mi remokli tenisky a to som este chora :-S ale tato sobota vide krasne, gabi , moni :-)
Odpovedať
Idem mrknúť na počasie... ;-)
Odpovedať
No vyzerá to dobre... ;-) ;-) ;-) http://www.travel.sk/pocasie/europa/s...
Odpovedať
Profilova fotka
no Gabi vsak to vyzera na kraaaaaaasnu sobotu, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak uz som tu aj ja...vcera mi nesla stranka, ale hlasim sa uz po "svadobnej ceste"...co mame nove? Mam citat dozadu? Ako sa citia nase 24.??? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj lubi, tak ako bola svadobna cesta? oddychnutí?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) preco je take skarede pocasie ]-( som taaaak zmokla ked som hafana vencila :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi, no tak to by aj mna veru zaujimalo :-D :-D
Odpovedať
ale do soboty sa urcite vycasi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no bolo super, aj pocasie nam krasne vyslo, vzdy, ked sme prisli z vyletu, zacalo prsat, ale v saunach nam to uz nevadilo :-) Moni, Gabi...ako??? Uz sa tesite? Ja som si bola vcera pre DVD, je super!
Odpovedať
Profilova fotka
gabi..u nas to vyzera tiez celkom fajn..v piatok sa riadne vyprsi a v sobotu bude snad fajn http://www.travel.sk/pocasie/europa/s...
Odpovedať
Profilova fotka
no ao sa cititte kocky par dni pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som divna...mame to o dva tyzdne vnutorne som nervozna a tolko veci som musela teraz riesit ze uz zabudam ze je to len o nas dvoch...stale myslim na vsetkych ostatnych - bojim sa ze si to nebudem vediet tak spravne uzit... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Kati, v ten den si hlavne povedz ze je to nas den a nic a nikto mi to nepokazi. ja som sa tiez v den svadby dozvedela tiez vec, ktora by ma inac totalne rozhodila, ale som si povedala ze kaslat na to, dnesny den si nedam kazit a bolo to vsekto OK:
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam taky problem, k pozvankam som dala tu karticku, ze chceme radsej peniaze ako dary a kazdy by nam len dar kupoval a este aby sme si ho mi isli vybrat, preco nevedia pochopit ze nic nepotrebujeme ze nam najviac teraz pomozu peniaze. Ako im to mam zdoraznit tak aby sa neurazili? Poradte mi prosim dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi ja neviem, my sme s tymto vobec nemali problem, my sme ani tu karticku nedavali ale nedostali sme skoro ziaden dar, len z roboty a ja od par kamosiek, vsetko sme len peniazky dostali.
Odpovedať
Profilova fotka
lyubi to asi nejde je to v ludoch, mi sme karticky nedavali al u nas to manazuje mama v ajednom obchode som si vybrala nadhernu supravu rucnemalovanych vaz, tak mi to pokupia a potesili sa ze chceme peniazky, u draheho to maanzuje svagrina, tej som dala par veci co chceme, asi sa to njak mina ucinkom, lebo si aj tak kupuju co chcu, tazke uz mi hlasila njake krystralove pohare -obedove supravy, co uz, njak mi je to fuk. lyubi niekto to proste nepochopi ze peniazky najviac pomozu, karticka je podla mna idealna no ked ani to nepochopia tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
u nas vlastne vsetci vedia ze ideme prerabat dom, tak im to asi nejako samo doslo ze peniazky su najlepsie :-D
Odpovedať
Lyubik my sme dávali tie kartičky k oznámeniam...aby každý do predu vedel že si majú pripraviť peniažky a nie dary... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas sa vacsina pytala, co chceme, dostali sme inak aj dary, ale celkom pekne, take fakt ze prakticke...
Odpovedať
Profilova fotka
aj nas sa pytaju co chceme a ked povieme ze peniaze tak sa tvaria ako keby sme boli ani neviem co to sa neda povedat a aj mama kazdemu hovorila ze peniaze, ale proste asi to bude v povahe ludi ked nechcu urobit radost nam ale sebe ze kupia nejaku hovadinu co uz tak asi si s tym neporadim :-| skoda
Odpovedať
Profilova fotka
No Lubi, to je skoda, nam dary kupili len 3 rodiny, ale to sa dohodli a dostali sme sadu nozov, co ani sice netusili, ale fakt nam tym pomohli a potom krystal, ale pekńy...
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby to nikdy ale nidky nepochopim toto... tiez sa par ludi (ale len par) zatvarilo divne - a jedna kamoska mi mala ist na svadbu a nepojde prave koli tomuto - ze stokrat sa nas spytala co chceme a my sme jej povedali ze mame malicky bytik - ale KOMPLETNE zariadeny - ze nic nepotrebujeme a dekorativne veci uz nezmestime...to som si ja sama nakupila ako prve..kedze sa v tom vyzivam... a nevedela to pochopit - a oni robia svadbu v auguste a povedala som jej - ze nech si dame len kvietky apohladnicu navzajom - naco si budeme nieco teda zbytocne kupovat a ani to sa jej nepacilo - silou mocou mi vnucovala nieco co ona kupi ...no a tak - proste ani jedno zelanie nerespektovala ani takto dohodnut sa nechcela - normalne som jej uz mala dost plne zuby - lebo jej to je jedno - byt obrovsky dostala od rodicov..svadbu jej tiez platia.... nas caka hypoteka..svadbu si platime sami - tak som jej napisala ze sa mi narovinu nepaci ze ani jeden z mojich navrhov nerespektuje a stale si presadzuje len svoje ( my sme ale take kamosky do 6tich rokov a uprimne voci sebe dost) ale toto nezniesla a vysledok je - ze vcera mi napisala - ze na margo nasich rozlicnych nazorov na viacero veci nepridu nam na hostinu a rusia nasu ucast na svojej hostine - no je osrata s prepacenim cela ako je...nemam na toto slov a aspon viem akych ludi som mala okolo seba... inak som to s nikym neriesila - ked sa ludia spytali vysvetlili sme ze asi najlepsie peniazky - ak kupia - nech kupia - ja sa potesim ze tam so mnou budu - je to fuk...ale toto je vecne riesenie a rypanie a snazenie sa ma presvedcit o svojej pravde ma tak uz vytocilo ze az.... takze asi si nepomozes...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?