Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a kde presne ste boli v tych Tatrach?
Odpovedať
Profilova fotka
inac moni aj ten liptovsky je dobry, da sa tam oddychovat, a krasna priroda a aj cena je dobra. gabi z toho si nic nerob, ja som sa tiez vobec nestihala venovat, ale to sa proste neda vsetko stihnut na tej svadbe. ja som si popolnocu bizu tiez nedala nechala som si tu bielu svadobnu, sa mi to nechcelo prehadzovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni my sem boli v Smokovci, mam viac tipov na ubytko s wellness, len su tam dost velke cenove rozdiely...ak chces, napis mi to IP, kedy za kolko a na kolko by ste chceli ist a ja ti poslem, co som mala ja vyhliadnute...
Odpovedať
Profilova fotka
no vraj ILKO dnes hovoril ze bude v sobotu prsat ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa potom Kati neboj, lebo jemu casto nevychadzaju predpovede. neboj isto bude krasne.
Odpovedať
Nie Katka, videla som predpoved, hovoril Ilko len o burkach z tepla, a to nie na celom uzemi Slovenska. Takze sa to nevestickam urcite vyhne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pozeram Ilka kazde rano a hlasil na sobotu prehanky a burky z tepla...teda vlastne ze v sobotu je pravdepodobnost...ale ako pise Matka, jemu to tak casto nevychadza...a ja ho budem sledovat aj zajtra aj v piatok a isto to posunie na nedelu alebo pondelok ako ho poznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a tak fajn :-) uz len aby ta nasa babka bola ok.. a snad uz sa nist zle nevyskytne..
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak Kati urcite bude krasne, neboj...
Odpovedať
katkaajurko drzim ti palceky na sobotu, urcite budes krasna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babka tiez bude Kati O.K. to asi tym teplom jej srdiecko zacalo haprovat. Ved sa ani necudujem...take teplotne rozdiely...
Odpovedať
Profilova fotka
lupi no ved hej ...asi tym... Zuzka - dakujem -no duufam :) a hlavne dufam,ze sa vsetci budu citit dobre a zabavat sa a ze im bude chutit a tak .... :) ostatne uz nech nejako dopadne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
neboj nejako to dopadne a vsetci budu spokojni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Kati vsetko dopadne super, aj babka sa uzdravi. ja ti veru aj zavidim, ja by som si to este zopakovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si moc nezavidim :-D lebo este neviem co ma caka... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kati caka caka...ale je to kraaasne a budes mat rovnake pocity ako my a budes zavidiet kockam, co to budu mat pred sebou...tak si uzivaj aj tento cas, ktory je este len pred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) dnes vas stihnem asi len pozdravit mam dost roboty :-|
Odpovedať
Katkaajurko, velmi ma pobavila tvoja reakcia na tu katastroficku predpoved pocasia a hned ti aj vysvetlim preco :-) Tiez mam svadbu teraz v sobotu 31.5. a minulu sobotu rano som si zapla radio Viva a tam "uzasny" pan Jurcovic zo SHMU zahlasil, ze sa ma vyrazne pokazit pocasie, ma byt zima a dazd. Ja ked som to pocula, tak som sa zosypala ako domcek z karat, pretoze som si predstavila presne to iste co ty: mam dost velke saty a ideme sa fotit do mesta a to by vsetko padlo a uz ani nehovorim o prichode na sobas atd a neukludnila ma ani reakcia mojho nastavajuceho, ze to nam nebude padat dazd ale ruze :-) Tak som najprv hystericky obvolala celu rodinu, ze bude prsat a potom som nastartovala internet a vsetky dostupne predpovede pocasia. Uz by som mohla byt rosnicka co ovladam vsetky teple a studene fronty a ich pohyb :-) Moje najnavstevovanejsie stranky su meteoinfo a pocasie.sk Ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo a ja si tusim vytlacim tu tvoju reakciu a ukazem ju mojej rodine, ze som nebola jedina co spanikarila :-) Tak vam obidvom zelam vsetko naj a krasnu svadbicku a veela slniecka!!!
Odpovedať
Profilova fotka
predpovedaju nejake burky z tepla, ale dievcence, to nech vas to nerozhadze - ja vam zelam kraaaaasny dnik ;-) ...nezabudnite vykrocit spravnou nohou ;-) to: katkaajurko dufam, ze potom hodis fotoze interieru MU DNV :-D ...a odkrokujes mi velkost saly? :-D :-D :-D ...len zartujem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Arween - tak to si pis, ze si neni jedina ktora hystercila pri predpovedi pocasia - ja som potom obvolala pol rodiny a pytala som sa ich - ci oni pozerali predpoved pocasia a ci fakt sa ma ochladit - nastastie mi vsetci povedali " neboj - bude pekne - nic zle sme nepoculi - tak som sa ukludnila - a ci hovorili pravdu - to sa nedopatram :-D :-D :-D hlavna vec je - ze PEKNE BUDE A BASTA!!!! a ja minimalne dvakrat denne pozeram pocasie.sk meteo.sk a pocasie.pozri.sk - aby som vedela ako sa to meni :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D takze si tiez pripadam ako rocnicka - a otravujem tym dvakrat denne moje kolegyne v kancelarii :-D :-D :-D :-D Prajem aj ja tebe - aby ten dnik vysiel krasne a stastne a aby predcil vsetky ocakavania!!! Krasnu svadbicku aj tebe a buducemu manzelovi ! Gaii - pofotim neboj neboj - ale ci nezabudnem pocitat kroky - to teeeda zarucit neviem - netusim totiz na co taka nevesta pocas "krokovania" mysli :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati..ja verim, ze bude pekne ;-) tiez som skoro skolabovala minuly tyzden, ked od pondelka do stvrtku stale prsalo :-o :-o :-o ale do konca maja hlasili pekne vikendy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nechajme pocasie na osud, hlavne si naplno uzit den a nech sa vsetci dobre bavia. Aj ked i ja by som privitala slniecko, nech sa vysantime pri foteni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule - ja som bola na skuske satociek a mozem si ich vyzdvihnut uz zajtra vecer :-) :-) tak sa strasne tesim - lebo mi odpadla starost z piatka :-) a takeeeee su krasne - jaj no som s nimi nadmieru spokojna :-)
Odpovedať
babky nebojte sa pocasie vam vyjde a v ten den to aj tak bude take rychle a nabite ze si to ani nebudete poriadne uvedomavat ze ake je pocasie. hlavne na to fotenie nech vam svieti slniecko :-) joj aj ja vam zavidim tiez by som si zopakovala svadbicku. ja zas pozeram vsetky stranky s pocasim na krete, lebo o par dni ideme na nasu svadbonu cestu a tiez sa bojim aby nam vyslo pocasie :-) v kazdom pripade vam drzim prsteky a uz sa velmi tesim na foto. ja som tu teraz tak nepravidelne, lebo je toho dost, v piatok sa stahujeme zo ZA do LM a tak vobec zacina nam "novy zivot", nova praca a vsetko aj ked ja som tam v podstate doma ale uz 6 rokov som bola mimo... tak sa drzte nevesticky aj manzelky, a ja sa zas ozvem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky ;-)
Odpovedať
dobre ranko.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je dnes nejako pod mrakom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko -tak sa hlasim z domu.... samozrejme som si chcela pospat - ale vecer som bola taka unavena ze som o jedenastej zalomila pri telke a rano som sa zobudila 6.50 a uz ne a ne zaspat....tak idem chystat veci kvetinarke pomalicky.... dnes ma cakaju nechty a idem si vyzdvihnuuuuuuuuuuuuut satocky :)))) a dokoncit nejake veci co sa vyzdoby tyka... a unas je krasne - 18 stuponov....
Odpovedať
Profilova fotka
no katka, uz sa aj tesis, ze?? :-D juuuuuuuuuuuuj budem na teba mysliet..aj na kiku..a tusim aj miluska sa bude svadbit, pravda?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) kocky drzim vam palce tfuj tfuj nech vsetko krasne vide od pocasia po zabavu :-) moni a kedy budud fotecky? ja ta uz chcem vidiet ako nevestu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?