Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som bola posledný deň v robote a som rada, lebo mi nejako strašne idú ľudia na nervy. Asi som precitlivená, ale najradšej by som všetkých poslala do mače. Všetci sa vypytujú na blbosti a niekedy mám vyslovene pocit, že hádžu uštipačné a nepríjemné poznámky, neviem či závidia, či čo. Alebo mne už fakt preskakuje a na konci psychiatrického týždňa skončím na psychiatrii :-D Najviac ma dnes vytáčala otázka: No čo, už máte všetko? A nebolo to raz!!! Pritom sa to pýtali aj baby, ktoré už majú svadbu za sebou, tak neviem, či na to už zabudli, aký bol ten posledný týždeň?! No čo im na to poviete? No a dnes sme sa dozvedeli o ďalších, ktorí neprídu na svadbu. Chápete, 4 dni pred? Že oni nám to zabudli dať vedieť ]-(
Odpovedať
ja viem.....ale ja som takto v utorok pred svadbou zarezavala do 18-.tej v robote :-| ale treba si dopriat - ja som za - len mne sa to nepodarilo stihnut tak ako uz vsetko vybavene? o kolkej mate sobas? nejak mi to vyfucalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani 16:30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na tú masáž ma donútili ísť rodičia, mám dosť problémy s krčnou chrbticou (vlastne nielen s krčnou), tak mi proste oznámili, že mám u maséra kredit, len sa mám objednať :-) (oni vedia, že ináč by ma tam nedostali, nájsť si čas na seba, to určite)
Odpovedať
budeme tam :-) - PS: chcela som to utajit, ale co uz :-D Tvar sa,ze si o tom nevedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D tak tuto otazku som za posledny tyzden dostala asi 150 krat tinus ! a my sme nahlasovali definitivny pocet az vcera vecer..nic si z toho nerob...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati Predpoveď počasia na 31.05.2008 (Sobota) Jasno až polojasno, popoludní ojedinele prehánky, alebo búrky. Nočná teplota 15 až 11 st. Denná teplota 26 až 30 st. Jani, ani o tom netuším, ale už sa na vás teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že pri tom fotení nedostanem úpal pri takom teple (ja som na to dosť náchylná :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam,ze ta ojedinela burka nebude prave nadomnou pri foteni :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ojedinelé búrky budú niekde na východe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa no tak OK potom 8-) tinus tak slnecnicek potrebujes potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
No len kde by som ho na poslednú chvíľu zohnala :-( Ale veď budem mať závoj, to bude akože ochrana hlavy :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tinka,tak som iba teraz precitala o tych otazkach,tak uz som ticho :-x
Odpovedať
a kde sa idete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati toto je ešte lepšie: SOBOTA 31. MÁJ prevažne jasno 27°C 10°C pravdepodobnosť zrážok: 10%, relatívna vlhkosť: 46%, intenzita UV žiarenia: vysoká (7/12), západojuhozápadný vietor 16 km/h Dosť slnka. Najvyššie teploty medzi 27 až 28°C a najnižšie teploty medzi 11 až 12°C.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani od teba my to nevadí, ani som si to neuvedomila :-) To ide skôr o tón, akým sa to ľudia pýtajú, taký uštipačný, ani to neviem popísať.... Ty máš právo sa pýtať, lebo to tu všetko spolu zdieľame a viem, že to nemyslíš zle. Fotíme sa na Sliači (ak bude pekne ;-) )
Odpovedať
Ilko tu ma konkurenciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tinus - KLOP KLOP KLOP - len to nezakriknut :) prave sa rozhodujem ci ist posledny krat do solarka zajtra alebo uz nie...uz som bola aj 14 krat - ale prvych minimalne 8 nebolo ani trochu vidiet - boli stare trubice ]-( ]-( ]-( ale uz ich zmenili ja zajtra este idem do roboty na 4 hodinky...aj tak sa mi niektory divili-ze nacooo tolko volna...no na to...
Odpovedať
Profilova fotka
No ináč aj s tým počasím, keď som prišla v pondelok do roboty, jedna kolegyňa ako prvé, keď ma zbadala zahlásila: Kika, v sobotu má pršať!!! Povedala to tónom, akože sa rúti asteroid, ktorý v sobotu dopadne na zem :-D Viete, s takým zadosťučinením, že mi môže niečo zlé oznámiť (teda aspon tak mi to pripadalo, možno to tak nemyslela, ale vyznelo to tak) A na Ilka sa ja nešplhám, to len zgúňam, kde môžem, aby som vedela, či zháňať dáždnik :-) Jani ty si ho nakoniec objednala? že ak by náhodou, mohla by som ťa oň ozbíjať? Prípadne ho aj odkúpim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati mňa sa tiež šéf pýtal, že či od piatku mám voľno a keď som povedala, že od stredy, tak sa čudoval, že načo tak dlho. Ja už do solárka asi nejdem, tie podpazušné pásy sú trochu menej výrazné, tak už na to kašlem.
Odpovedať
Tinka,dazdnik mam. prisiel mi v piatok pred svadbou - ja som vtedy aj zabudla,ze som ho objednavala. je u draheho doma,nepouzity. akurat som ho odfotila,lebo ho chcem supnut do bazara. zajtra by mi ho mohol doniest a tento tyzden uz dufam pojdeme do tej BB po fotky ]-( tak by som Ti ho doniesla. Ale urcite vam nebude prsat.ale istota je istota ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ho chceš šupnúť do bazára, tak ja ho naozaj môžem odkúpiť a budeš mať pokoj. Ozvi sa keď pôjdete do BB, príp. ja pôjdem do ZV v piatok po šaty
Odpovedať
tie pasy si nevsimaj.ja som to tiez mala a kedze som bola aj napriek 100 minutam pecenia sa stale biela,tak zase take hrozne to nebolo - ale ja som to tam videla!!! na amaterskych fotkach a videu to absolutne nebude vidiet a pochybujem,ze keby nahodou aj nejaka poza pred fotografkou bola,tak tiez je to "NEVIDITELNE"
Odpovedať
Profilova fotka
Tinus ja neviem - mozno si to ta kolegyna neuvedomila - a jedine podla coho to sudim je to - ze cez vikend som volala s tatinom nevlastnym a pytam sa ho aku ma koselu - on ze s dlhym rukavom a ja mu na to ze " bude ti strasne teplo" a on ze nebudeeeee - ze pocul v radiu ze sa ma total ochladit a bude prsat - a ja nasratym tonom - ze "nebude!" a on - uplne uprimnym hlaskom - ze ale bude Kati.fakt - hlasilo to - urcite bude prsat.....a ja totalny vybuch stresu som mu vynadala - ze ci nemam dost starosti - ze preco mi to hovori - ze ci sa mam teraz este koli tomuto tyzden stresovat - a on si to az vtedy uvedomil - ze pre nevestu s velkymi satami a fotenim vonku je to priam tragedia... no uplne faux- paux - (tusim takto sa to pise :-D ) tak potom taky smutny hlasok - ze ale nebudeeee prsat - neboj moja ... az potom mu to vsetko doslo...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani a už po svadbe fakt pôjdeme na tú kávu :-D :-D :-D Dnes som dávala do albumu tie fotky od Gabiky, už som zvedavá, čo drahý (teda to už bude pán manžel :-) )
Odpovedať
Tinka - neblazni! mas ho mat ;-) ok.ak by fotky este stale neboli (ale to ma fakt uz bude stvat) tak ho supnem manzelovi - ten je aspon v meste. o kokej ides pre saty?
Odpovedať
uz som sa ta na ne pytala,ale nedostala som odpoved. tak ako ? spokojna?
Odpovedať
kedy mu ich chces dat?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ja som to tiež cez víkend počula, ale čo sa mám odstreliť? To je vec, ktorú neovplyvním, takže keby som ešte to mala riešiť, fakt si môžem zajednať posteľ na psychiatrii (a najlepšie sieťovú :-D ). A povedať mi to hneď z príchodu miesto pozdravu... Ale možno to myslela v dobrom, že jej to robilo starosti.
Odpovedať
Baby,prsat nebude!!!!!!!!! vyprsalo sa 3.maja a na vsetky ostatne majove vikendy je len krasne slnecno!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?