Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • babulky, manzelky 24.-ky, gratulujem vam. to je super ze kazdej to vyslo nad ocakavania, tesim sa s vami 🙂 a rychlo hodte foto nech sa pokochame 😉
    nam volal kameraman ze mame hotove DVD, uz len treba ist pon, tak sa velmi tesim ze si to zase prezijem
    a tiez sa nam uz blizi ta neplanovana svadobna cesta, tiez sme boli na nakupoch ale len manzel si kupil veci na mna akosi nemali 😐 no co uz hadam nabuduce 🙂
    tak prajem dobru nocku

• ahojte,Leni,tak som rada,ze uz budete mat hotove Dvd,potom daj vediet,ako si s nim bola spokojna,to aj dost rychlo Vam to spravi 😉

• ahojte babulky 😉

• Sponzor fóra
  • ja vas dnes zas len pozdravim lebo sa idem zas skolit 😛 😛 😛
    takze prajem krasny den 🙂

• dobre ranko babulky
    uz sa to tu moc nerozkecava coo?

• dobre ranko, jeeej gabi smudlik aj vam gratulujem manzelky majove 🙂 som rada ze svetko vyslo a tesim na fotecky.

• pekny letny den sa praje 🙂
    tak vcera sme boli v restauracii a vsetko nam zabezpecia,nemusim sa o nic starat takze supeeeeer, vsetko im tam mame priniest v piatok a v sobotu prideme uz len na hostinu 😃

• jeej super lyuby 🙂

aj my vsetko v piatok nosime a potom sobota free 🙂)

• super lubi ze to mate uz vybavene, my to mame tiez tak, a vcera sme mali nacvik obradu, no sme sa nasmiali aj 😃
    aj matriku sme konecne vybavili, sa na ans pozerala ze co tak neskoro 😬
    aj etikety mam konecne polepene na flasiach, tak sa tesim, nech uz tento tyzden vsetko dorazim

• mam otazocku na vsetky vydate:

ked ste dostavali dary - a boli tam obalky s peniazkami -ako ste to riesili? kam to dat? len tak nechat povalovat na hostine?? my nevieme co potom s tym... 😐 😐 😐

• tak to je supeeer,
    vsetko sa uz zacina davat na poriadok, vcera som obvolala dj aby som sa s nim presne dohodla co a ako a kecal mi do telefonu 25min az mi ucho horelo ale v 😎, tak uz viem kedy a kde sa budeme fotit dohodla som sa s fotografom ze v prezidentskej zahrade o druhej 😃

• Katka, ja som to davala mamine - mala tu spolocensku kabelocku, ja iba pompadurku. pripadne som supla manzelikovi a on si to dal do saka. ten bol pocas vecera dost drahy 😃
    inak v krajnosti som pisala ceruzkou na usta na obalky aspon rychlo mena od koho,lebo na druhy den by to medzi tymi rovnakymi obalkami nikto nespoznal

• Lubka,tak ty si pekne vsetko vybavujes vopred. ale to je dobre,netreba si vsetko nechavat na poslednu chvilu

• aha - a to nechce moj drahy ani jeho mamina - aby tie obalky boli len tak v saku ...ze ani na izbu ich odlozit neni bezpecne...no co ja viem - ja sa o to zase tak nestrachujem....

• pekne lubi som rada ze takto super postupujete 🙂

• Sponzor fóra
  • ja som tiez rada ze snad mi toho neostane vela na buduci tyzden 😉
    len este vybavit povolenie na vjazd do pesej zony a vybrat hudbu na obrad a kupit darceky pre hosti a snad to je vsetko, ale zistujem ze sa to nejak vsetko stiha samo comu som veeelmi happy 😃

• lubi tam na fotebnie treba povolenie?
    my chceme ist na koziu branu a asi prezidentsku som chcela, alebo niekde kde je trava stromy.
    tazke o druhej ta tam prepadnem na spolocnu foto 😃

• lyubi amm najnovsie spravi o pocasi na 7 juna, pekne slnecno, 30stupnov, minimalne 18 - to ta k nadranom, tazke pohodaaaaa
    a v tych dnoch ziadne zrazky 😵
    sa tesim a verim ze to tak bude

• myslim si ze netreba povolenie, teda aspon nic take fotograf nespomínal, ale asi by som si to mala zistit nie ze nam daju potom pokutu
    Ok tak ta tam cakam 😃

• jeee tak to je vynikajuca sprava nech to tak vydrzi 😵 😵 😵

• pochybujem ze ked zbadaju svadobne auto, tu hodinku ci kolk osa budete fotit vam isto pokutu nedaju 😉
    my zmehneme z kozej k prezidentskej a snad ta zastihnem bo sme planovali o druhej uz byt spet.
    ale este to nemam presne doladene co kedy bude v sobotu

• no ja mam zatial plan taky o 9,00 som u kadernicky, o 12,00 som u vizazistky, potom domov obliect a ist k michalovej babke na 10 minut a potom o 14,00 som na foteni a potom 16,15 som uz v zichyho palaci a potom hura na hostinu 😃

• lyuby ja ti tak zavidim ze az o deviatej kadernicka - ja mam o pol osmej 😒 musiim skooro vstavat 😐 potom licenie o poljedenastej doma aj s ranajkami - potom presun a obliekanie a potom fotenie o 12,30 a o hned potom obrad..no co uz skoro ho mame... 😐

• fi ja som chcela na deviatu desiatu kadernicku a fotenie od 12-14tej o 15-45 na obrad, takze skludom cely den zvladnut

• no ja dufam ze sa aspon trochu vyspim v tu sobotu ze nebudem od nervozity hore uz o siestej
    ale ja si myslim ze vsetko sa da zvladnut v pohode teda dufam ze to bude v pohode
    no ale este mi nevolala krajcirka ohladom siat tak to neviem snad ich budem mat tento tyzden hotove aby som nemusela este buduci ist na skusku 🤔

• no ja sa dost presuvam v den svadby - tak o to to mame casovo narocnejsie.... ale zvladnut sa to da - vstavat budem o 6,45 - co je o 15 min.neskor ako ked idem do roboty a vo stvrtok a piatok nemusim vstavat na budik - tak budem odpocinuta aspon v tomto zmysle... 🙂 a ja idem zajtraaa skusat saty - tak uz som na ne zvedavaaa 🙂

• katka zajtra skusas saty na upravu a v piatok ti ich daju? som myslela ze len ja to mam tak naposldenu chvilu

• Katka,tak u nas to nebol problem.mamina mala kabelku na stole a drahy vydrzal v saku az do rana. aj som ho prehovarala aby si po polnoci dal iba vestu na koselu,ale uz mu vraj z tych otvorenych okien bolo zima,tak mal sako.... a tiez po vykrucanke sme nechali vsetky peniaze na izbe a nic sa nestalo.

• droby ano tak to mam - tak je to skoro vsade...popripade sa skusa v utorok a piatok vyzdvihujes...

jani - ked mojmu je teplo furt - uz sme aj koselu dokupili bielu s kratkym rukavom - lebo ze v dlhorukavovej sa spoti hned na obrade a bude si ju chciet vymenit...a doma len to skusal a uz mu za 10 minut bolo hrozne teplo...

• jaj som zas naopak pocula, tak pohoda. presne o tyzden ich skusam, vcera mi dosli sperky a som z nich uplne ocarena, sa tesim ze sa podarili genialne a verim ze aj k satam zapasuju, mame sa stake zda velky ten nahrdelnik ci len nieco jemne predstavovala, ale ja som maximalne spokojna 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov