Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
ahoj bambuliiii novomanzelko :-) :-) :-)
Odpovedať
zdravim a blahozelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky dakujem!!
Odpovedať
Profilova fotka
moni sa tessisim s tebou x-) ju skoda tak aspon od sestry potom , bo od fotografa to asi este potrva, vidis na tonesmiem zabudnut. ste mali ten netradicny?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, mali sme taky netradicny..bola sranda :-D :-D drahy mixoval na to hudbu, sme boli dohodnuti s DJ-om, ze mu dame len CD a on to pusti.. vedel o tom len on, starejsi a kameraman..aby to mohol vsetko natocit ;-) svadobni hostia vobec nic netusili :-D no ale poviem vam, ze som sa nevedela dockat polnoci, ked dam uz tie saty zo seba dole..bolo to dost, 12 hodin v takych satach :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej super ze sa podarilo, my sa chystrame nacvicovat, snad sa podari. hmm asi to ma svoj vyznam tie popolnocne, ale spomynat budes peken na pocit byt nevestou v takych satach. ja uz ta chcem vidieeeeet x-) kabatik si aj vyuzila. krasne pocasie vam inak vyslo, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej, tak som dobre tušila, že Monika nás nendchá v štichu a príde sa pochváliť. Moniiii gratulujeeem, super že vám to tak vyšlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peta 282, aj tebe moc moc gratulujem, je radosť počuť, ako to každému vyšlo :-) Som sa tak tešila celý deň včera, ako máte krásne :-) Tak čím skôr fotočky...
Odpovedať
Profilova fotka
peta aj tebe samozreje gratulujem a zelam vsetko naj naj anj tesim sa na fotecky. dufam ze aj gabika sa ohlasi coskoro. vsetkym vam moc gratulujem a nastavajuce manzelky v poslednu majovu sobotu vela zdaru v posledncyh chvilach pred svadbou drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak Monika super ze vsetko vyslo a gratulujem, a tesim sa moc na fotecky ;-) no ja vas zas dnes len pozdravim, lebo zas mam cely den skolenie. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko - ja tiez gratulujem aj manzelke petruske :) moni - je super ze to tak perfektne vyslo :))) super :))) strasne sa tesim na fotocky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pekny den sa praje :-) a chcem zagratulovat vsetkym novym manzelkam ;-) uz nech su fotocky tesim sa na ne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdraví novomanželka. Bylo to dokonalý, nádherný a nezapomenutelný. Všichni říkali, že se jim to hrozně líbilo, tak mám obrovskou radost. JInak fotky budou určitě, ale od profíka až později, protože kamoška dělá v úterý státnice a tak to po ní nemůžu chtít dřív. Dám tam aspoň něco málo, i když je to rozmazaný...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky aj ja gratulujem novym manzelkam :-) Vitajte v klube! Celu sobotu som na vas myslela, mala som vytiahnute oznamka, ze o kolkej ktora...este cakame na Gabikine dojmy a pojmy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko manzelky a skoro manzelky :-D :-D ja len tak na skok, lebo ideme vratit saty a povyplacat hostinu..tak potom sa este ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeee smudlik, vsetko naj naj naj...cakame na foto! :-) Moni aj Tebe krasne rano mlada pani...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mony! Vše nej! :-)
Odpovedať
smudliku - super saty x-)
Odpovedať
Monika, ahoooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem aj smudlickovi :))) krasna si bola - do kelu asi sa uz opakujem - ale co ma clovek napisat - ked je to ozaj krasne :-) a tie saty ti velmi sekli - su krasne - bola si vynimocna :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, Šmudlinka gratulujeeeem, to je krása :-) No veru táto várka májoviek je najporiadnejšia čo sa týka podávanie správ :-) Ešte tá Gabika... Som akurát roymýšľala, že sa nám chcela pofotiť v tých svojich šatočkách a nakoniec ich uvidíme už len "naostro"
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ako u teba začína psychiatrický týždeň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi fakt si bola nadherna... Babenky tohto tyzdnove, pocasie by vam malo vyjst, bude dokonca velmo horuco :-) Ale teste sa! Ako napisala MOnika, my vam vsetky zavidime, ze to mate pred sebou!
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tinus - strazne dobre to znie "psychiatricky tyzden" a je to pravdive jak hrom - cele rano som riesila organizacne kamosky - teraz som makala v robote a poobede utekam kupit mandle do krabiciek a chcem ich plnit - ma sa zastavit u mna ocino 2 a to si fandim ze si chcem stihnut zacvicit dnes :)))) myslim ale - ze v stredu to zacne naplno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati aky mas tyzdenny plan? Od stredy zacinas? Veru, od stredy to uz ide taaak ryyychlo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zajtra ZATIAL nic mam pocit okrem roboty v robote - ale toho bude dost - kedze chcem mat dovolenku v stredu som v robote do dvanastej a potom som chcela ist na masaz,potom saty odskusat do salonu a potom stretko so svedkynou aby sme si prebrali vsetky organizacne veci,potom doma pripravit vsetky veci -ktore idu do saly na vyzdobu a mam ich doma ja ..vo stvrtok doobeda musim to aranzerke odniest a definitivne doladit ako bude vyzdoba (skor si to prejst)...potom idem na nechty a potom doma pobalit vsetky veci - ktore idu v piatok do hotela - aj take ktore pojdu na izbu (nase na prezlecenie a na oblecenie na nedelu) - no a v piatok kompletna domaca kozmetika,vyzdvihnutie siat,kolacov poodnasanie do hotela veci aj kolace a rozniest vysluzky...piatok je totalne psychiatricky....
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak piatok je narocny, to fakt. Ja som mala super pomocnice, sestru a jej kamosky a este aj mamina s kamoskou pomahali, rozvazal tato s kamaratom, bez nich by sa to nezvladlo. Dufam, ze budes mat pomocnikov...
Odpovedať
Katka a Tinka - vsetko to zvladnete. u mna tych behaciek a stresov bolo viac a tiez nevyspatych noci.ale ta sobota sa zorganizovala a zariadila akosi sama. ja som sa nikomu nestihla ani venovat a ani nie sebe. uslo to rychlo.ja si zo svadby pamatam zhruba len to ze som furt tancovala ani na minutku som si nesadla.
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme rozvazat - jednym autom moj juraj, druhym autom ja s tatinom a kamoskam berie vysluzky svedkyna a ma ich rozdelenie na starosti (surodencov nemam..) - ale i tak je toho dost lebo BA je dost velka na km a my ideme z jedneho konca teda vajnorov do stredu , do dubravky, do devinskej a do petrzalky - takze to je km brutal vela - ale snad to zmakneme.... a to len my s tatinom... juraj ma dalsie "cesty" pre svoju cast rodiny... toto rozvazanie a odnasanie veci je asi najnarocnejsie na tom celom piatku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?