Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak pocasie nasim dnesnym nevestickam vyslo ozaj krasne, tak dufam ze si to babule riadne uzivate ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som pred chvilou videla svadbu :-) joj tak mi prislo smutno za tou nasou :-( ale tiez dufam ze si to dnesne nevesticky riadne uziju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ja som dnes bola na úprave šiat a som taká natešená :-) Sú také krásne, už som na to za ten čas, čo som ich nevidela aj zabudla a trochu som aj začala pochybovať, či som ešte nemala nejaké poskúšať, ale teraz som sa zase do nich zaľúbila :-) Sú úplne ľahučké a pohodlné a sadnú mi naozaj ako na mňa šité. Pani v salóne mi povedala, že tieto šaty ešte asi nevidela požičané, odkedy tam robí, lebo takmer nikomu nesadnú a nedajú sa veľmi upravovať, lebo nemajú šnurovačku vzadu, ale na boku zips. Deň predtým, ako som prišla do salónu ich vyberať, tak ich len tak skusmo vytiahli, či náhodou :-) Ja viem, že je to blbosť, ale mám pocit, ako keby boli čakali na mňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak som sa dnes veľmi tešila z toho slniečka, verím, že tak bolo na celom Slovensku a Česku a kočkám to super vyšlo. Len čo bude tú budúcu sobotu :-S Ale Miluška sľúbila, tak jej budeme veriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinus to je pekne :) sranda - ze ich nikto nemal :))) ja uz som nervozna trosicku :) a od rana makam na menovkach,menu a zasadacom poriadku a harmonograme svadobneho dna ... no dnes bolo ozaj krasne.... tak snad to bude uz teraz stale takto...duuufam....
Odpovedať
Profilova fotka
Kati mňa už tiež trochu chytá nervozita, keď si predstavím, že už o týždeň... A hlavne keď si predstavím, čo ma tento týždeň ešte čaká :-S Odkedy si berieš dovolenku? S tými šatami je to fakt sranda, ono je to tým, že keď je zips naboku, nemôžeš ich ani zúžiť, ani rozšíriť, lebo by to bolo asymetrické, musia len sadnúť. Len je sranda, že sadli práve mne, lebo ja nemám nejakú ideálnu postavu... Iba čo mi ich treba trochu skrátiť, lebo som krpec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ináč aká patália ma zase chytila. Ako som chodila do solárka, ležiavala som s rukami pri sebe a včera ti pozerám - je tam presne tá línia ruky, chrbát opálený a pod rukou svetlejšie. A je to dosť vidieť, keď zdvihnem ruku, čo pri tanci asi budem :-) Takže som zahájila záchrannú akciu, išla som do vertikálneho solárka s rukami hore, len neviem, či to za týždeň nejako zneutralizuje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si beriem dovolenku od stredy od 12.00 (teda pol dna) az do utorka - nech si oddychnem... ja idem na meranie siat az v stredu a musia mi ich zuzit - a tiez su na zips - ale vzadu - tak to dufam,ze sa da - lebo tak mi to aj vzadu drzala pri skusani - ze to sa este kulincek zuzi - lebo 34 mi boli male ale 36 trosicku volne..ale nie vela - tiez som zvedava na ne - aj ked som ich videla pred mesiacom :-) to s tym solarkom - to poznam - tiez to mam trochu take - aj ked som sa snazila si na to dat pozor - ale podla mna si to nebude nikto vsimat...ja uz pojdem max len raz do solarka - uz som tam bola vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vzadu to nie je problém, lebo zoberieš z každej strany kúsok, to sa neboj :-) A pani v salóne mi poradila, že si mám prišiť podprsenku o šaty - vpredu aj vzadu 2x, že to potom krajšie drží
Odpovedať
Profilova fotka
hm - dobry napad :) prave robime harmonogram povinnosti na piatok - a piatok je dooost husty - hlavne koli vysluzkam - rozvozu..a satam..a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
My máme hustý aj štvrtok - nosiť alko a nealko na tú chatu, ísť baliť výslužky k pekárke a rozniesť čo sa dá, no a poobede ja musím ísť do BA na letisko po tú kamarátku z Ríma. Síce budem mať šaty hotové už vo štvrtok, ale asi nestíham po ne ísť, takže to bude tak či tak v piatok. Vtedy ešte manikúra, ísť zobrať víno, neviem, kedy budeme kupovať šunky a syry na studené misy a ovocie... No moje nervy :-.
Odpovedať
Profilova fotka
A s tým prišívaním, nápad je to super, len si nie som istá, či tá kamarátka, čo mi bude pomáhať sa obliekať vie šiť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my musime veci do restiky odniest v piatok pred vysluzkami... :(
Odpovedať
Profilova fotka
Tento týždeň proste bude dosť stresový, ale nesmieme sa nechať znechutiť a napriek tomu sa tešiť na sobotu :-) A hlavne nevšímať si ľudí, lebo si myslím, že sa ešte pár típkov nájde, čo nás nas...ú
Odpovedať
Profilova fotka
noo - tak to ani nehovor - uz neeee - uz prosim - nech mi da kazdy pokoj - aj ked ti poviem este vcera ma zase nasval kvetinar - ale len trochu - uz som to hned hodila za hlavu ... vzdy budu mat ludia rozne nazory a nikdy neulahodim kazdemu...
Odpovedať
Profilova fotka
Moje nervy, ešte aj kvetinár? A čo vyviedol?
Odpovedať
Profilova fotka
ale ne nic - ale chcela som aby ozdobil sviecky take tucne velke gulate - co budu na hlavnom stole na kazdem strane perlickami na drotiku a povedal - ze toho uz bude vela - ze to "rusi ciste linie" a tak - no mudroval - co ti budem hovorit....
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj, ďalší múdry jak rádio... To ja keď som prišla za kvetinárkou s tým, že chcem zmeniť kyticu, lebo pôvodne bola maslová a ty si tu písala, ako ti poradil ten fotograf, tak na mňa chvíľu čudne kukala a potom sa spýtala: A ste si istá, že to bude splývať? No istá si nie som, ale keď som si dala od niekoho poradiť a chcem to zmeniť, tak čo ju do toho.
Odpovedať
Profilova fotka
No idem si ja ľahnúť, kúpila som si časopis Mama a ja (neviem, čo mi preskočilo pri stánku :-D ), tak idem niečo počítať, nech sa trochu vzdelám v tomto smere
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nocku, som zvedavá, či sa zajtra niektorá nevestička ukáže (aspon Monika by sa mohla, keď tu bola aj dnes ráno) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) kukam ze vcera ste pekne dlho pokecali :-D no som zvedava na vcerajsie nevesty, paradne im vyslo pocasie x-)
Odpovedať
Ahoj Holky,přišla jsem jen pozdravit a pogratulovat Monče:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko - no vcera bolo ozaj prenadherne x-) a uz mame o dalsie tri manzelky viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ránko, no veru už o týždeň budú všetky májovky ženušky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky nie :-D junove majovky este chybaju :-D :-D ahoj lucka, drzim Vam palce o tyzden, x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No som ta ja ale ďuro, až o dva týždne samozrejme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To ja som v takom šoku z toho, že už je to o týždeň, že už vôbec nerozmýšľam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o tyzden vas je asi najviac ze? sdom zvedava na vcerajsie nevesty nech sa ukazu pochvalia foto ako dopadli. stale mi to nedochazda ze zvacsej casti su uz z majoviek manzelky
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tak tajne dúfam, že Monika zavíta už dnes :-) Kto všetko je vlastne budúci týždeň?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?