Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime dnes este budu pekne dospavat a vychutnavat asi, ale som zvedava vcera bola vlastne monika, gabika, smudlik....a kto este? buduci, myslim ze je katka, ty kika, a ups njake okno uz mam :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
No ja viem ešte o Milluške, teraz som pozerala, že aj Lllucka...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to ste 4 my to mame lahke bo na 7.juna som len ja a lubka lyubka :-) noa a kso a citis, uz vsetko zariadene? ziadne stresy?
Odpovedať
Profilova fotka
No stresy až také nie, skôr taký zvláštny pocit v bruchu, keď si uvedomím, že je to už budúci týždeň. A zariadené síce je všetko, ale tento týždeň bude aj tak psychiatrický, všetko okolo koláčov, vína, ostatných nápojov, šiat a neviem čoho všetkého.... No už nech je aspon sobota ráno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ze psychiatriky :-D :-D tak to je najvystiznejsie prirovnanie veru - to budem oddnes pouzivat cely tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to je teda vystizne :-D kolace a vino to je ok len to v piatok roznesieme. vcera sme si so svagrinou pripijali na svadby nase a pokecali, tak som boal valstne cely den tak svadobne naladena :-) prijemne sa citim a chavlabohu mam este dva tyzdne na pripravu, uz ma to prestalo bavit ako som sa vyzivala v grafike a teraz nie a nie spravit etikety a dokoncit menovky, asi posvadbe odlozim na cele leto pc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala včera svadbonú náladičku z toho skúšania šiat, taká som z nich bola nadšená :-) Už sa na ne tešíííím
Odpovedať
Profilova fotka
tazke vsetko dobre vyskusane? joj super uz si ich len prevezmes prichystane pre seba x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som už od januára (kedy som ich skúšala) zabudla, aké sú úžasné, takže včera to bol super pocit. Sú úplne ľahučké, dobre sa v nich cítim, no proste som bola straaašne nabudená. A keď mi pripla závoj, tak som si už fakt pripadala ako nevestička, ľudia čo išli okolo očumovali a deti sa zastavovali pri dverách a výskali (lebo mala otvorené dvere na ulicu, keďže bolo krásne).
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne mi ich poskracovala, iné úpravy netreba, ešte ich dá vyčistiť, aby boli voňavučkéééé a už sa môžem vydávať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No idem ja Drobík do mesta, je u nás svokra, tak sa ideme najesť (aby som nemusela variť ;-) ). Zatiaľ papaaa
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj to je super, tiez uz neviem ake to je byt v svadobnych satacha tesim sa na to ako v nich budem cely den, mozno potom zas budem rada ze sa znich mozem prezliect :-D tak dobru chut a pekny nedelny den prajem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Lubi,děkuju.Budeme to potřebovat;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci uz je to za dverami, tak moc moc drzim palce, ako si nakoniec dopadla so satami?
Odpovedať
ahojte majovky. v prvom rade chcem zagratulovat vcerajsim nevestickam a dnes uz manzelkam
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz cchem vidiet njaku nevesticku x-)
Odpovedať
Lubi:šaty mám i nemám.Zítra se dozvím,jestli dostali tamty,co jsem měla původně vybrané.Ale vybrala jsem si ještě jedny šaty,které jsou stejně krásné,takže v nějakých určitě budu. A co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak hlavne ze mas istutu ze budu dobre, no uz aby si vedela aj ktore to budu, super. j ama etse tyzden k dobru, tak chcem vsetko stihnut teraz aby ten psoledny uz boli neodkladne veci, tak som zvedava ci sa to podari, uz sa mi njak nechce, vela tych veci na pripravu je. a co ostatne uz zaridene? vyzdoba a podobne?
Odpovedať
Ahoj baby, hlásim sa tuším ako prvá včerajšia nevestička a dnes už manželka. Mali sme krásne počasie, všetko vyšlo podľa predstáv. Aj sme si poplakali, na obrade, i na gratuláciach, ale vodeodolná špirálka vydržala. :-) Fotky pridám hneď ako budem mať. Bol to krásny deň. Fakt baby, kým to človek nezažije na vlastnej koži.... nedá sa to úplne popísať.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravi vas manzelka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) x-) moni gratulujeeeeeeeeeeeeem vsetko naj naj naj prajem tak porozpravaj co a a ko detaily ake to je??? jaj som rada ze ta vidim ani som uz dnes necakala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej moni - no hovor - ako bolo????? a de su fotky???
Odpovedať
Profilova fotka
a kuknime ju, katka ciha kedu sa nevesta objavi tiez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze neevsta, pardon manzelka uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky, je to super!!! normalne vam zavidim, ze mate este pred :-D :-D :-D my sme sa boli fotit pred obradom, takze vsetok ten stres z nas opadol ;-) ma urade to bola uz len taka formalita :-D :-D :-D je to naozaj kraaaaaaaasny den, na ktory budete urcite po zvysok zivota spominat. my sme boli so vsetkym spokojni, fotograf aj kameraman boli super, tak isto aj starejsi a DJ - spravili super zabavu a kazdy odchadzal unaveni od tancovania ;-) ;-) v restike super, kraaaaaaaaasna vyzdoba a velmi prijemny prevadzkari a aj obsluha x-)
Odpovedať
ahoj ahoj manzelka monika, vitaj aj ty v klube majovych manzeliek :-D gratulujeem a vela vela lasky a stastia prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som rada, zas mi dodvas len dobry pocit ze aj nam to o13dni tak vide. a ako sa citis pani manzelka? :-) juj a tesim na foto nemas njaku na uakzku?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak gratulujem manzelka monika :))) vela vela vela lasky !!! ja som si to dnes uvedomila - boli sme v ikei kupit posledne potrebne blbiny a sme sa drzali za ruky a prislo mi to take pekne - ze o tyzden uz budeme manzelia :) klop klop klop :)))) posledny tyzden predomnou - v robote len dva a pol dna - na to sa tesim asi najviac :-D :-D :-D :-p moni a kedy budu fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
je to taky trosku iny pocit, ze teraz sme manzelia..ale to je asi len tak na zaciatku, pokial si clovek na to zvykne.. drahemu som po zobudeni povedala, ze dobre ranko manzel a on mne ze dobre ranko manzelka..no sme sa narehotali..je to este taky nezvyk..ale zase kraaaaaaaaaasny pocit :-D :-D :-D babulky, fotocky zatial nemam ziadne :-( nas fotak sme zabudli doma, takze s nim nemal kto fotit..ale myslim, ze moja sestra mala fotak, tak ju poprosim, nech nieco posle, lebo fotky od fotografa neviem kedy budu.. a mali sme aj tancek..kazdemu sa velmi pacil a vsetci boli v soku :-D :-D :-D este aj DJ nas pochvalil, ze taketo nieco este nevidel :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?