Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz jsem tu:-) Saty vraceny:-) Nic nerikali ;-)
Odpovedať
Ahojte baby...tak konečne to mám za sebou ale ak by som mala možnosť vrátiť čas chcela by som to znova zažiť :-D :-D :-D :-D úplne fantastické...fakt som si to užívala celým srdcom....a hlavne chcem Monike pogratulovať z celého srdiečka...nech sa máte Moni radi...moc moc vám to želám a to všetkým májovkám...Fotky neviem presne kedy budú...mali sme vlastný foťák skúsim niečo povyberať a hodím sem... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem!!! :-) Tesim tesim na foto, uz nech to tu je!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no gabiiiii - gratulacie velike zenuska! opis podrobne ake to bolo a co bolo naj a druhe naj a tretie naj a tak :) a fotky - fotky fotky
Odpovedať
Ahoj pani gabiko, gratuluju :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem dalsim novomanzelkam, Gabi, Smudlo a Moni. Vsetkooooo naj, nech zije 24. maj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Gabi a Moni vsechno neeeeeeeeeeeeeeeeej. Ja to dospavam jeste ted.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, Smudli, mala si fakt kraaasne satocky, take neklasicke, tie kvietky to fakt ozivili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja som dnes bola na skuske make upu, niektore veci som jej pomohla dotiahnut, ale inak v poho, co myslite? A Kati uz si kukala na shmu.sk? Hlasia nadalej pekne teplo, len burky sa mozu vyskytnut, ale to isto na vychode :-D Ja uz tiez stresujem, dnes som skoro zabudla na tu susku ist, co som toho tolko mala :-S 8-)
Odpovedať
Dakujem babule...všetko bolo dokonalé a kráááásne...len som bola prekvapená a ohromená,že ked sme si dopovedali sluby a vymenili prstene...náš zlatý Kaplánko z ničoho nič povedal...Predstavujem Vám novomanželov Blaňárových a začal tlieskať a pridal sa k nemu celý kostol a potom povedal že sa možme pobozkať...to ma fakt dojalo a potom som celú omšu prerevala....a baby ešte jedna vec...tak blbo sa mi ťuká do klávesnice z tými dlhými nechtami že hrúúúúúza....No fakt to bolo niečo úžastné..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, to bu som asi prerevala celu svadbu keby nam nas sobasiaci-moj gynekolog spravi, ale u nas to bude skor show pri nom, to je taky exot :-D :-p A dlhe nechty veru zavadzaju pri vela ukonoch :-D :-p Ale Gabi, uz si paniiiiii
Odpovedať
Júúúúj ani sa mi to nezdá,že som pani...narokom som každému povedala aby mi to stále pripomínali....aby som na to nezabudla... :-D :-D :-D :-D :-D No aj náš Kaplán je sranda sama o sebe... :-p :-p :-p ... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Gabiiii, tak si prišlaaaaa. Všetko NAJ, ženuška :-) A chytro hoď fotočky, veď som dnes spomínala, že mi tie tvoje šatky uvidíme už len naostro :-D
Odpovedať
Dakujem Tinuš...tak teraz si na rade ty....fotočky poupravujem a hodím len neviem kedy lebo musím zmenšiť a nemám šajnu ako sa to robí...no tak to áno moje šatky fakt uvidíte už naostro.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, Gabi tak gratulujem, super ze to vsetko vyslo. a uz sa tesim moc na foto ;-) smudlik kraaaaaaasne saty, fakt ti seklu.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim na fotoooooo :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, ja som akurat dnes uz konecne bola album na foto kupit, este som dala vyvolat niake foto so zabavy a tento tyzden mi maju dojst dalsie foto, tak uz sa tesim kedy skompletizujem cely svadobny album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak urobila som utok na bazar tak dufam ze sa mi aspon cosi podari predat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ste tu? Musím sa pochváliť - už mám tik v oku :-D Pritom nejako extra stres nepociťujem, ale asi ho teda mám, taký nemý :-D Ale aj jedna dobrá správa, dnes sa mi konečne podarilo kúpiť popolnočké doplnky - naušničky a prívesok, červené Swarovskeho srdiečka. Už som bola dosť zúfalá, či niečo zoženiem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kika, no vidis, clovek si mysli ze nema stres ale tomu vnutornemu sa nevyhne... no tak to je super ze si vsetko zohnalo ved uz najvyssi cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ty brďo, Mati, veru už aj po najvyššom čase :-D Ono sa ten stres asi vlečie už od tej skúšky, od februára som sa učila, v apríli skúška, hneď po nástupe naspäť do roboty privítanie samými stresovými situáciami a do toho prípravy svadby... Ale v Egypte sa hádam vyliečim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sme pri bežnom nákupe v Tescu nakúpili drahému kopec dovolenkových handier - skoro nič poriadne nemal :-D A ja som si kúpila slamený klobúk :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak hlavne ze mas, inac ja som si tiez este v stredu pred svadbou kupila spolocenske saty ani som nemyslela ze si ich dam na prezlecenie, ale no nakoniec som skoncila v nich :-D no ja dufam ze aj my pojdeme coskoro na dovolenkovy nakup. hlavne este musime zohnat niakudovolenku. ale hlavne uz mam schvalene volno v robote tak to som rada az niaky last minute zozenieme.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to je hlavné, že máš voľno, last minute sa už iste nejaký nájde :-) A kedy sa chystáte? Ináč ja keď som si bola dať podpísať dovolenku na svadbu, sa ma šéf spýtal, že čo vlastne od toho očakávam (akože od toho manželstva) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to su ti chlapi :-D :-D :-D :-D inac mne tiez kazdy hovori, ze mi ta svadba neprospela ze som taka smutna, ci co... ale ze drahemu prospela ze ten ziari.... no chceli by sme ist niako po 22. june
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to už čoskoro, aspon máš nejaký svetlý bod :-) No mne šéf vysvetlil, že manželstvom sa všetko mení a úplne sa to pokazí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je blbost, podla mna to je lepsie, aspon zatial :-D :-D :-D sice musim viac zehlit ale to uz patri k tomu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my spolu bývame skoro 2 roky, takže nejaké radikálne zmeny tiež nečakám, jedine to žehlenie, to si mi veru pripomenula, lebo keď chcel drahý vyžehliť kombinézu do roboty (takú otrasnú na žehlenie), tak som mu vždy hovorila, že ja nemusím, nie som manželka.
Odpovedať
Profilova fotka
no moja uz budes musiet :-D :-D :-D no my byvame vlastne az teraz spolu, sem tam sa uz sice rozculim nad pohodenymi ponozkami :-D :-D :-D ale tak je to este v norme :-) no Kika budem ja koncit, manzelik uz lezi, je dnes niaky unaveny tak si idem aj ja lahnut.tak prajem dobru nocku, a ziadne stresujuce sny o svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nocku, idem aj ja zaľahnúť, zajtra posledný deň v robote :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?