Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) droby tak super :) hlavne ze sa tebe pacia - ty sa musis v prvom rade citit ako princezna a ked sa tak budes citit - bude to aj z teba vyzarovat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa teda budem sperky ako pre kralovnu alzbetu :-D :-D :-D ale saty jendoduche, kyticka tiez tak som vsadila na ne ze maju byt to vyrazne :-) boze ja sa uz taak tesim a co kati este ti chybaju njake detaily?
Odpovedať
Profilova fotka
jej droby no tak to je supeeer ze sperky su tak ako si si ich predstavovala, snad ich teda ja na zivo uvidim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
droby to suhlasim -nieco musi byt vyraznejsie a ine menej v pozadi..ja mam zase dost vyrazne saty tak ostatne som dala take jemnejsie... no ja musim dnes este skocit do drogerie a volaco poupit, potom naplnit krabicky mandlami v cokolade, dorobit srdiecko na dvere na hostinu, ist do solarka na 6 minut :) a zohnat biely dazdnicek - asi skocim na milajdu - na trh :-D a zajtra som v robotke do dvanastej - potom idem na masaz :-D potom na skusku siat :-D a potom na stretko so svedkynou doladit detailiky a doma vecer pobalit veci ktore pojdu na vyzdobu pre kvetinarku... a tak..na kazdy den je nieco..a piatok uuplne dost teda.ale to su uz veci - co sa nedaju skorej...
Odpovedať
Profilova fotka
presne neico ma byt nenapadne a neico nech to zvyrazni a vynikne, som sama zvedava ako dopadneme a ako budemem vizerat ako nevesty, majovkam to zatial vsetkym pristalo, teda uz by som chcela vidiet foto moniky, gabiky, smudlika :-) no este mas to ho veru dost tak sups up neflakat sa :-D uz vzdavam opalenioe asi ostanem bledula. skuksu ucesu a mejkapu ani nevravim uz fakt neviem kedy :-| kati krasne je ziaden dazdnicek nebude treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasne mlade panie a slecinky :-) Trosku som vas prebehla...pocasia sa nebojte, zatial boli skoro vsetky soboty kraaasne a ja som zase pozerala Dr. Ilka a hlasil aj na tuto, aj na tu buducu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi - ty si nas "ILKO - hlasic " :)))) tak fajn - tak KLOP KLOP KLOP ano - mam toho dost -ale mam dovolenku - tak sa to da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi super, to som rada ze aj ilko hlasi pekne tak sa tesim ze vsetkym nam pocasie vychazda.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky tak vas zdravim z obednajsej prestavky ale uz zas idem na skolenie. nebojte v sobotu bude kraaaasne a teplo ;-) inac Kati - mne ti co davali ako dar peniaze tak to mi uz dali doma takze obalky ostali doma a zbytok sme dostali na tanier (u nas nie je ten redovy ale vyberaju sa peniaze na tanier a kazdy kto da si s mladymi pripijeme) a to sme zbalily a dali k pozdravom apocitali sme to vsetko az v nedelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no manzelky nas njak zanedbavaju :-) ja sa poberam na obed. a musim dnes dohodnut vyrezavane ovocie... :-p inak manzelky majove ste ako pripravovali program? ci sa to zvladlo samo s djom? njak sa mi s tym uz enchce zaoberat nieco som zadala druzickam, metlovy stolickovy, partnersku zhodu este musim to hladanie nevesty zenicha podla nohy a tioto vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
No Lubi, u nas to nejako islo samo...aj hudobnik povedal, ze robi zabavu podla toho, ako sa bavia svadobcania...nic neriesi dopredu. Chceli sme klobukovy tanec, ale sme ho robili s vojenskymi ciapkami, nech to je efektne...no a ostatne sme ani nestihli, lebo sme dostali ako dar od kamaratov, ze nam prisla zahrat jedna kapela, tak sa hodinu a pol tancovalo vonku...nejako to tak rychlo utekalo, ze sme nestihli ani tortu rozkrajat a ani metlovy tanec, co sme chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi mne dj tiez povedal ze bude robit zabavu podla toho ako sa ludia budu bavit a ze vzdy sa nas opyta keby chcel nieco robit, aby nahodou nieco neurobil co nechceme ;-) takze bude to podla okolnosti ziadny program nebudeme mat, nastastie lebo to by sa fakt nechcelo robit :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
droby - aj nam DJ povedal to co lyubke - bude vsetko robit podla okolnosti a bude sa nas dopredu pytat co ano a co nie - a bude aj zabavu prisposobovat okolnostiam - ked sa ludia "roztancuju" nebude ich brzdit - ze to stopne niecim a prerusi a napak ked budu posedavat - necha ich vydychnut a spestri to hrou alebo tak..to sa neboj - my mame dohodnutu zabavu len velmi zhruba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi ja by som si pripravila preventivne nejaky program, ale nesilila to, ze to musi byt, jednoducho to spravila podla nalady. My sme hudobnikovi povedali, co by sme chceli a co mame nachystane a on to uz zariadil...resp. vynechal :-) ale ani to tam nechybalo, taka bola super zabava.
Odpovedať
Ahoj majovky, pridala som fotocky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super dik nam tiez tak povedal az sa mi to zdalo ze ako to mzoe dopadnut, tak som aj kockam povedala ze keby neico nech vedia ze maju doniest metlu a podobne ak njeco na taky program treba inak nic, len neviem kedy slub svokier, vy ste to kedy mali? ahoj petka, jeej to sa tesim, hned idem pokukat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petka - prajem vam vela lasky a zdravicka na spolocnej ceste zivotom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Petka vsetko dobreee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde su dalsie fotky!? Matka a Gabika?! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati Monika a Gabika...ci aj Matku nejaku sme mali 24? Asi nie...
Odpovedať
Profilova fotka
jezis jasne monika a nie matka - uz som zmagorena :-N :-N :-N
Odpovedať
Dakujem Vam kocky, ste zlate.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčinky, jdu vás pozdravit, už jsem zpátky ze svatebky, no a jsem zvědavá na ty naše kočky, jak dopadly v sobotu... Byly už tu všechny???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Charlie, tak vitaj doma :-) Hovor ako bolo
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa dnes babuľky nechala trochu rozmaznávať, bola som na kozmetike a pedikúre, zajtra idem na masáž
Odpovedať
Tinka,tak to ja mozem len zavidiet :-)
Odpovedať
Petka,vsetko najlepsie na spolocnej ceste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :) ahoj charlie - vitaj spat :) aj ja idem zajtra na masaz :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Jani no ale čo je medzi tým :-D :-D :-D Pár chvíľ rozmaznávania a hora povinností...
Odpovedať
Profilova fotka
Tinus sak nie na darmo sa tomu hovori "psychiatricky tyzden " :-D :-D :-D mne sa taak lubi tento vyraz :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?