Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano na chalkidikach som bola aj ja - aj hore pri Atenach a vsade bolo krasne - ja myslim,ze Greckom sa neda nist pokazit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja len na skok, za chvilu idem dojednavat kyticu, Kati, foto nemam, bo uces bol len namatkovy, len sme si nacrtli asi ako to bude vyzerat.. A este ma aj farbila a strihala, takze zial:-( Leni, kamoska tam travi dovolenku kazdy rok a velmi si chvali, aj ked s tym pocasim je to fakt neiste, radsej si ho sleduj na pocasie.sk, tam ked kliknes Grecko, je na vyber aj Kreta myslim.. Na tyzden pocko dopredu.. Jani, dik za zistenie a tesim sa na pozovacky;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. jaj myslim silno na kocky co sa zajtra vydavaju, tusim hojny pocet :-)
Odpovedať
Ahoj Lubka,ty si sa tu dlho neukazala. alebo ja?? :-N taktiez drzim palce vsetkym kockam,ktore maju zajtra den D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja myslim na nase majovky - hlavne nech im pocasie vyde - ale malo by ...boooze radsej nech cez tyzden prsi ako cez vikend,no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jani dva dni som vam tu chybala :-D mala som volno a kopec roboty, dom an apc ani nepomyslim, konecne mam hotovu popolnocnu bizu a dosla mi aj svadobna vcera x-) len som ju este nevybrala. a zhanala som lyubke prisavky na ozdobu, tazke uz uplne hotova. zajtra amme navstevu davala som byt do poriadku komplet, tak dnes som si prisla oddychnut k vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drahy mi zrusil tatralandiu tak musim nieco nove vymysliet. aj nam vcera dosiel letacik na zajazd do talianska tak sa mi to zapacilo, ale to bola volaka zabudnuta posta ked sa treba objednat do februara 2008 a zajazd je/ bol v aprili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj baby som pozerala predpoved pocasia - a stale ma byt pekne ale buducu sobotu ma prsat a potom zase pekne :-( to je proste moja smola toto.... :-( :-( :-( :-( dufam,ze sa to zmeni este :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nebude ziadnu sobotu prsat neboj, tuto bude krasne aj buducu, vsetko zariadime vybavime, si pozerala na 7 juna ze ma byt pekne?
Odpovedať
Profilova fotka
no to uz neviem droby - len do 1.6 mam najdlhsiu predpoved.... ale pred 31.5 a po je pekne len 31.5 prsi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja dufam, ze 31.5.bude rovnako pekne. Zajtrajsim nevestam drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ;-) tak ako dnes ja som straasne unavena spala som mozno 4 hodiny vobec som nemohla spat 8-( ale naladu mam dobru, len vyzeram ako matoha :-D :-D :-D juj a musim sa vam pochvalit vcera sme objednali vino a dnes mi prisla svadobna bizu, tak dalsie veci skrtnute zo zoznamu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale predpoved nevide a 31 bude tiez pekne amlinko dazda je len pre stastie, ja tiez tronem co bude ako bude :-| ale verim ze vsetkym nam to pekne vide, zatial sa celkom podarilo
Odpovedať
Profilova fotka
lyubka: blahozelam k uspesnemu vybavovaniu. Inak ani ja toho za posledne dni neviem vela naspat. Chcela by som Vas poprosit o radu, nie su maslove kaly a ruze az prilis do zlta? Moj kvetinar mi radi tento odtien a nie uplne biele, kedze saty nie su snehobiele ale "prirodna biela". Mam trochu obavy aby kytice nebola uplne ina od mojej predstavy. :-( Ach jaj, ani som netusila, ze budem riesit taketo detaily.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak dobra sprava pre "zajtrajsie" majovky, zajtra bude uuuplne bez dazda, tak hlasili Dr. Ilko...a 31. je este daleko, to nikto nevie. Leni Kreta je super, aj my ideme asi tam, ak vsetko dopadne tak ako ma :-) Len napis, do akej oblasti idete...ja ti k tomu mozem napisat nieco blizsie, ak chces. Matka aj vy budete chciet Kretu??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bambina :-) to kludne moze byt ja tiez nemam uplne biele saty a tiez budem mat kaly a nemalo by to byt do zlta, ale vsak povedz kvetinarovi nech ti to pred tym ukaze, nech sa vies rozhodnut, lebo napriklad ja budem mat biele kaly a vobec sa to nebije napr. toto je biela kala pri mojich satach http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jej lyubi super, pekne sa to krati mozme skrtat v zozname co je vybavene x-) pekna ta bizu sa mi to paci, ja som svoju este nevidela, az v pondelok, sa tesim vunko uz mame naflaskovane, etikety mam len 4 nalepene, mozno v sobotu to dokoncim. bambina masloveruze su pekne a hodia sa jak k bieleim tak kremovym satam. viem ze pri bielych satach sa neodporuca biela kyticka, lepsia je jaka farebne smrncnuta au na foto to lepie ukaze, ku kremovym satam zas vinikne biela kyticka, len bude ziarit viac ako ty v satach aku kyticku by si chcela?
Odpovedať
no ahojte, tak dakujem za nazory, snad to bude dobre :-) pocasie nas uistoval ze by tammalo byt horuco, prsi tam velmi zriedka vraj a je to v podstate na urovni tunisu co sa tyka polohy, tak hadam pocasie bude... lupi, ideme do strediska Ammoudara, hotel Georgia, tak mi nieco napis prosim ak sa ti da ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby: ja som povodne chcela kaly s freziami, ale kedze som pomerne vysoka, potrebujem aj dlhsiu kyticu a frezie by nestacili. tak sme sa dohodli na kaly s ruzami. mam predstavu o jednoduchej kytke, mam rade ciste a jednoduche linie a saty su same o sebe dost bohato zdobene takze preto jednoduchu kyticu. myslela som, ze bude biela ale kvetinar poradil, ze lepsia by bola maslova farba. tak neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, co sa pocasia tyka, tak moja kamoska robi delegatku na Krete, a cesi tam chodia uz od 15.5. More nebude horuce ako v auguste, ale podla mna sa bude uz dat kupat a teplo bude isto. Co sa Ammoudari tyka, je pravda, ze je tam trochu veternejsie, ale inak v pohode, take rusnejsie letovisko, v juni ale take este nebude. Cez aku CK ides? Pozriem si ten hotel.
Odpovedať
Profilova fotka
maslove kaly mi nic nehovoria =-) :-N biele kaly sa hodia ku kremovym satam, ako ma aj lyubka, tiez kaly
Odpovedať
Profilova fotka
a veru k vysokej neveste taka jednoducha dlha kyticka z kal je dokonala x-)
Odpovedať
lupi www.lmtravel.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Leni priznam sa, tuto CK nepoznam, ale pozrela som si hotelik, je to klasicka grecka 3 hviezda...taky zlaty stred. Ja milujem Grecko, takze urcite ti bude dobre! A hlavne milujem grecu kuchynu, tak si to tam, co sa tyka stravy, isto uzi!
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde zozeniem biely dazdnik za par dni?
Odpovedať
Profilova fotka
na to jedno pouzitie by som obzerala lacne obchodiky co su. ale inak na mierovej wedshop , neviem ci aj obycajny ci len krajkovy maju.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to mi staci obycajny.... no pokukam
Odpovedať
Profilova fotka
v takych tych cinanoch maju take jednofarebne dazdniky, neviem etraz ci biele ale mohli by mat, skus pobehat mestom, potom v takych dazdnikovych speci obchdooch, len si nespomynam kde taky je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
v od tesco by mohli mat taky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobik a zajtrajsok plati?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?