Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
ja som tiez spala v nedelu 2 hodky a potom som sla spat az v pondelok o 01.00 hod a rano o 6.00 som uz vstavala do prace.....ufff.ale v pondelok doobeda som to strasne lutovala.keby som sa nepremahala tak zaspim v sede pri PC. utorok detto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No to si pamatam...chuda, ze uz si bola v pondelok v praci. Ja som chcela dovolenku najprv len v pondelok, ale nakoniec som to predlzila do utorka a dobre som spravila.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby majove, kde ste??????? Dnes mate vsetky dovolenky?
Odpovedať
Profilova fotka
lupi ja som tuuu :) ale mam robotku
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja som mala trochu robotku...sem tam sem kuknem, ci niekto pise...
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale premyslam-na co som zabudla - lebo mi je divne ze toho nemam nejako extra vela predsvadbou -a cakala som - ze toho bude nejako "ponekud vice" :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ale aj ja som mala tesne pred svadbou totalny klud. Akurat 2 tyzdne pred tym sme mali hromadne nakupy, lebo my sme cukrarkam museli doniest veci k peceniu, takze tyzden pred svadbou som s maminou robila "zasobovacku" ale viac menej som mala vsetko zajednane...takze klud, to je dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja musim ist skusit saty v stredu a v piatok vyzdvihnut...rozniest co najviac vysluziek a odniest veci do restiky..ist na nechty a masaz :) a dorobit menovky,menu(len nastrihat) a zasadaci poriadok.... jaj a ozdobit si 4 sviecky na hlavny stol perlickami a odniest taketo doplnkove veci kvetinarke ktora bude robit v sobotu vyzdobu....a naplnit krabicky mandlami musim vlastne :) takze kupit mandle a kupit jahody do sampana - ale to je fakt asi vsetko... ale asi este som aj pozabudala...take ze vyzehlit kosele ani neratam...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ak ti mozem poradit, ja som to teda tak spravila...napisala som si presne vsetko, co mam v ten den spravit a spravila som si casovy harmonogram, este som si aj odfajkavala, co uz je. Aby som nic nezabudla a hlavne vsetko stihla...
Odpovedať
ja som mala harmonogram na cely tyzden a na posledne dva dni jednolivo podla casu. inak uz mesiac pred svadbou som chodila s papierikmi a poznamkami co vsetko,lebo co som nezapisla,to som zabudla
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj ja tak mam - co nemam napisane - to okamzite za 2 sekundy zabudam no napisem si harmonogram...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, ja sa vam musim pochvalit, co sa mi dnes podarilo.. :-N :-p Isla som uz aj so zavojom a korunku za Lenkou-mojou kadernickou na skusku ucesu a sa mi zavadila do zavoja nejakym omylom ta korunka a vysledok bol oooobrovska diera...Tak hor sa do salonu, na radu, co dalej... ]-( ]-( Nadseni neboli, ale vysla so z toho este celkom dobre, daju mi usit novy a doplatim 300SK :-S Moni a Gabi, ak uz spolu nebudeme, drzim mooooc palceky a pocasie som vam vybavila ;-) Jani, nezistila si nahodou nieco ohladne toho pasu? Pekny vecer, papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no milus to sa ti teda zadarilo :) ale novy lepsi nez stary :-D no nie :-D ? a 300 koruniek nieje az tak vela a co ucesik?podaril sa??? nemas foto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, ako pokračujú prípravy? Ja mám dnes doma požičaný závoj zo salónu na zajtrajšiu skúšku účesu, tak sa z neho vytešujem a pobehujem tu v ňom každú chvíľu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinus to aj ja robim - odkedy ho mam doma :-D a ked som mala rozlucku - tak tu v nom aj baby moje pobehovali :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ty to máš super, že máš vlastný :-) Ináč ma pani v Nicole dnes celkom potešila, bola som tam po ten závoj a ona pozerá, že ako dobre, že som prišla, chcela mi volať, lebo budúci týždeň je tam sama, tak či by som nemohla prísť na úpravu šiat aj skôr ako v stredu, aby to všetko stihla. Takže možno zajtra, ak stihnem po skúške účesu, alebo v sobotu pôjdem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč Kati dnes som zase chytila takú depku a nechuť... Zase ma vytočil svokor ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeej fakt? ja uz si pomalicky robim planik - co kedy a ako... ja mavam nechut uz hocikedy - teraz ked bolo to skarede pocasie a lialo som mala uplnu depku..ale nastastie som s nikym nebola - tak ma nikto nevytocil - ale chapem ta... jaj vlastne mna vytocila ta moja "kamoska" co na svadbu nepojde nakoniec... a co svokor - sak napis kludne do iP
Odpovedať
Profilova fotka
Napíšem ;-) Ale zase aby to nebolo až také čierne, včera sme mali tú grilovaciu rozlúčku so slobodou a vyšlo to úplne super :-) Celý deň bolo hnusne a poobede keď sme tam prišli sa tak vyčasilo, úplne čistá obloha, boli sme až do jedenástej večer vonku pri ohníku. Všetci sa smiali, že to som musela vymodliť také počasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no tak to bolo urcite vymodlene - lebo tu bolo fakt hroozne.... ja sa neviem celkom dobre ani tesit - ani si tu svadbu uvedomovat ked je tak velmi skaredo :-( asi preto - lebo to vysnivane je vzdy v peknom pocasi... ale fajn ze vam vyslo a ze bolo ok :) ja som mala peknu rozlucku preto - lebo dve kamosky u mna spali a bolo to take fakt dievcenske :-) a sranda bola - ze sme boli v podniku - ktory bol dlhe roky moj oblubeny - aj sme tam- kym som bola viac menej nezadana :-D chodili stale zurkovat pocas VS a akosi teraz posledny rok a pol uz som ja chodila tam malo - a ked som tam mala rozlucku tak mi to prislo ani nie ako rozlucka so slobodou - ale prave s tym podnikom... - nejako sa mi zmenil vkus a uz som sa tam tak "doma " necitila - asi aj starnem :-D a uz sa mi viac paci v inych podnikoch - aj som to babam hovorila - ze je to take zvlastne - ale fakt citim ze urcitu kapitolu zivoata uzatvaram...ale nie tak striktne ze prave "slobodu" ale ze sa posuvam zase inam.... take zvlastne to bolo ... ale s babami bolo dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to brala tak, že v podstate sa lúčiť nemám s čím, keďže spolu skoro 2 roky bývame (so slobodou som sa mohla lúčiť vtedy :-) ), takže skôr išlo o to stretnúť sa s partiou. A pravdupovediac nejak ma to už neláka na nejakú disku, asi fakt starnem, ale viac mi vyhovuje opekačka :-) Okrem toho moja taká najbližšia kamoška z tej partie je tehotná, už takmer na rozsypanie, čiže by do podniku nešla a takto tam bola - bolo to na ich záhrade.
Odpovedať
Profilova fotka
no to si vystihla :) tiez som sa so slobodou rozlucila uz davno vlastne - asi preto mi to ani tak neprislo - tiez uz mam rada ine veci :-) tak som sa aspon rozlucila s tym podnikom :-) bolo mi to smiesne pozerat sa na tych poskakujucich opituckych ludi - ako sa tam snazia navzajom balit a "chytat pohlady opacneho pohlavia"
Odpovedať
Profilova fotka
idem spinkat - dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nocku :-)
Odpovedať
ahojte zienky a dievcence, asi uz spinkate ale ja sa vam musim pochvalit, co mam nove. tak z cestovky nam napisali ze ten nas turisticky zajazd do dolomitov sa nekona pre nedostatok ludi prihlasenych... :-( tak sme aj smutny z toho ale na druhej strane s tymi mojimi krizami to aj prislo celkom vhod... tak sme sa rozhodli ze chceme nejake more a nakoniec sme si vybrali Kretu. tak uz 9.6. odlietame... ja neviem boli ste tam uz niektora? mam z toho trosku zmiesane pocity, ci sme dobre vybrali lebo je to dost peniazkov aj ked vyhodny last minut. tak ak mate niektora skusenost tak napiste budem rada. inak majovky 24.-ky, drzim prsteky, uz sa vam to blizi ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-) leni podla mna je Kreta super, sice som sa nebola ale Grecko si kazdy chvali. my tam chceme ist tiez ale az koncom juna, lebo si nemozeme teraz zobrat dovolenku. tak som zvedava co potom povies.
Odpovedať
ahojte.dnes je to tu od rana riedke.... dnes pridam este nejake ine amaterske fotky a buduci tyzden uz dam pozovacky
Odpovedať
Lenka, Kreta je dovolenka po ktrorej tuzim hned po Egypte :-) Neviem kam presne idete ale co som pocula od znamej,tak je tam dost veterno a neviem ci 9.6 nebude este chladno, aj more studene,lebo to je otvorene... Ale tu romantiku si uzite. urcite to bude super
Odpovedať
Profilova fotka
Leni podla mna kreta bude super - aj my chceme ist do grecka v auguste :) este nevieme kam..
Odpovedať
Ja mozem odporucit Chalkidiki (aj ked neviem ako to bude po vlanajsich zaplavach) a Thasoss. Keby boli dni dovolenky, a cas, tak urcite ideme aj tam. heh, ale ten Egypt je moj sen
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?