Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mna nici praca dnes...som akoby mechom prastena...chcem ist domov... ]-(
Odpovedať
aj ja,ale nech niekto zaroven dorobi moju pracu :-|
Odpovedať
Tak babulky pomaly sa končí náš mesiac Máj...a s ním aj posledné zatial slečny...a 31.5 už Pani nevestičky...tak tým posledným nevestičkám ale aj všetkým májovkám želám aby vám plamienok lásky nikdy nezhasol ani v tých tažkých chvíľkach...aby ste sa vždy z láskou a pochopením pozerali do srdca toho druhého a pomáhali si navzájom dosiahnuť svoje sny...A nech vás spája vzájomná dovera... :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte majovecky, mam zopar pridanych fotiek od profesionalky. Velmi sa z nich tesim, ak budete mat cas, budem rada ak sa pozriete. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ste tu niekto? Ja sa aspon na chvíľu hlásim, dnes som sa ešte od rána nezastavila a teraz sú u nás traja kamaráti, ktorí budú u nás aj spať, takže si moc nevydýchnem. Už nech je zajtra. Ďakujem všetkým za povzbudivé slová a babuľky - spolunevestičky, držte sa zajtra, nech to super vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlasim na minutku - a prajem vsetkym zajtrajsim nasim nevestickam krasny dnik plny lasky pohody a nadhernych zazitkov... my sme vsetko dokoncili do siedmej vecer :) takze som si dala sprsku - prisiel este nas svedok na kus reci a hrozne bol zlaty lebo hovoril ze si pripravil rec ale ze nevie ci ju celu zvladne :) tak ja sa posnazim ist spat a vyspat sa - nejako uz neviem ci mam vsetko alebo nemam - ale nech - nevadi :) uz nech to nejako dopadne a basta .....
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje peknucke...zajtra budem na vas moooooooooooooc mysliet..po vas uz len 2 lubky a budeme to mat vsetky za sebou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky tak ja sa hlasim -utekam kadernicke a dufam,ze sa vsetko podari co najlepsie, mam zvlastny pocit v celom tele - dufam,ze nervozita coskoro opadne ajooooojte a ako to len bude mozne sa ukazem :) prajem aj Tinuske a Miluske prenadherny dnik!!!
Odpovedať
Profilova fotka
katkaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ten zvlastny pocit ti ostane..ale nervozita to nie je :-D :-D :-D :-D juuuuuuuuuuuuuuuj babenky, prajem vam, aby vam dnesny den vysiel presne podla vasich predstav x-) x-)
Odpovedať
Aj ja držím palce...našim dnešným nevestičkám...počasie vám vyšlo.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano..aj u nas je pekne, sice trosku pod mrakom, ale aspon to slnko tak nepecie..ale je teplucko my mame zase trampoty s autickom..ideme asi nove kupit |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky posledné hlásenie, prišla som od kaderníčky, neviem sa vynadívať do zrkadla :-) Za chvíľu sa pôjdem obliekať a .... Držte palce! A ja držím palce Katka, Miluške aj všetkým 31. májovkám :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tinka..urcite si nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) ;-) x-) x-) x-) tesim sa na fotocky ;-)
Odpovedať
Jéééj super...Tinka že sa páčiš sama sebe o to viac sa budeš páčit svojmu nastávajúcemu manželovi...držím palce...moc,moc,moc... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky, moc držím všem nevěstinkám palečky ať vám to holky vyjde a už se móóc těším na fotečky ;-)
Odpovedať
babulky nevesticky uz sa urcite dobre zabavate, tak nech sa bavite super az do rana bieleho :-D drzim prsteky a myslim na vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peknu nedelu prajem a gratulujem vsetkym vcerajsim nevestickam, pocasie vam prialo, som rada a cakam hlasenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cerstve manzelky..pocasie vam asi vyslo, u nas bolo sice cely den pod mrakom, ale teplucko..prsala az dnes rano okolo 6,30hod. dufam, ze vam vsetko vyslo a ze sa tu dnes vecer ukazete ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, no kedy budu foto? sak uz som zvedava :-) a ako sa mas ako manzelka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyyyyyyyyy, ja som vydatááááááááááááááááááááááááááááá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahoj a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem aka bola svadba ako to dopadlo vsetko, pekne rozpravaj ako ste si to uzivali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík, dopadlo všetko super, presne ako hovorila Monika, bolo síce pod mrakom, ale nepršalo nám, takže super, ani nám nebolo horúco, obrad bol prekrásny, boli sme obidvaja strašne dojatí z farárkinho príhovoru (dokonca som asi prvý krát videla svojho terazužmuža so slzami v očiach), zábava bola perfektná, ľudia si veľmi chválili, starejší perfektne odviedol svoju robotu... No proste ani som nečakala, že to tak vyjde. Úplne perfektný pocit dnes ráno, taká úľava, všetko to napätie zrazu opadlo a teraz si vychutnávam spomienku na včerajšok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A bola nám zagratulovať aj Janka s manželom, v mene vás všetkých Májoviek, takže vám ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to je uzasne, vsetky majovky teda spokojne so svadobnym dnom x-) no aj pocasie prialo, to som rada zu len ench sa aj na dalsi vikend udrzi a bude dobre :-) no ake je to byt manzelkou?
Odpovedať
Profilova fotka
lochnes...tak ti srdecne gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík vôbec si to neuvedomujem, že som manželka. Jedine mi na prste mierne zavadzia obrúčka :-D Verím tomu, že aj budúcu sobotu vyjde počasie aj všetko ostatné a úspešne uzavrieme májovkové svadbičky ;-) Tanusha ďakujeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...gratulujem a vitaj v klube :-D :-D :-D :-D som rada, ze vam vsetko vyslo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa tesuim ze vsetkym majovkam vysli krasne svadby a cakam na katku a milusku este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ďakujem :-) Klub už za chvíľu bude mať plný počet... Držíme palce posledným uchádzačkám o vstup :-D Joj ja som tiež taká zvedavá na ostatné včerajšie baby, dúfam, že sa rýchlo ukážu.
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :)))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?