Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
ahoj manzelko, tak co?
Odpovedať
Ahoj PANI KATKA, gratulujem a porozpravaj nam ako vsetko dopadlo. Uz sme zvedave...
Odpovedať
Jéééj Kati...tak ako?... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katiiiiiiiiii, tak ako?
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sa hlasi manzelka katka :) bolo to super a krasne - ja som si vychutnavala uplne vsetky detaily a moj manzel mi cely den hovoril ako ma neskutocne lubi a tak no :))) iba na zaciatku mala moja kadernicka sklz - co sa jej nedaril uces a potom sme sa dost nahlili - ale fotenie sme si uzili uplne naplno bolo to super a dostalo nas to do super nalady - a na urade nam urobili ten obrad ruzi a okrem toho oddavajuci mal aj krasnu rec aj na zaciatku aj na konci a spievala nam nazivo nadhernu piesen jedna baba - no krasa - ja som mala cely cas zimomriavky na tele - aj ked tam bolo teplo ako v pekle - cely cas sme sa drzali za ruky :) a potom hostina uz odsypala - iba sa mi zle sedelo v satach - tak som stale stala - pobehovala a tancovala a uslo to rychlo - o polnoci na mna prisiel sice velky utlm - ale ustala som to a preslo to a vydrzali sme do odchodu posledneho hosta :)) spali sme necelych 5 hodin a rano mi prisla sms od nasho fotografa - ze fotenie s nami bolo uzasne a ze mu to nedalo a zopar fotkam sa povenoval dnes dobeda a poslal nam ich mailom :)))))) idem pridat do albumu :) proste krasny uzasny nadherny den...a dnes nic ine nerobime len rozdelujem jedlo co zostalo,kolace,alkohol a kvety - bordel doma jak v tanku :)))))) inak - my sme mali totalne slnecno a totalne horuco - az moc obcas - aj menej by sme prijali ale sme za to moooc moooc vdacny - ze neprsalo :))
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej manzelka Katka velmi gratulujeeem, som sa v sobotu tesila ze je stale slnecno, vidis podarilo sa a prsi vam stastie az dnes x-) juuj dalsia uspesna majova svadba? x-) tesim sa a gratulujem
Odpovedať
kato gratuluju a jsem moc rada, ze jsi byla spokojena :-)
Odpovedať
Jééééj kati tak to sú neuveritelne kráááásne fotky....waaaaaw :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
vraj "zopar" fotkam sa povenoval :-D :-D :-D
Odpovedať
jsou moc krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme dakujeme dakujeme - aj nam sa pacia :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to su nadherne fotky x-) taka pohoda z nich vyzaruje, uzasne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano mne sa baby moje smialy - ze sa totalne vytesujem - ze som ako slniecko na oblaciku cely den - a prave od fotenia sme sa aj tak citili - uplne nas do dostalo a to bolo 31 stupnov v tieni :)
Odpovedať
Profilova fotka
katka: bola si naozaj kraaaaaaasna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) to je supeeer a co ake je byt manzelkou? aj ty to pocitujes len kvoly obrucke? :-D chytro dajte rady co mam este stihnut na co dat pozor, mne uz riadne enrvy pracuju :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby :)) velmi velmi pekne :))) ja som to vcera vobec nepocitovala ako zmenu - az ked sme isli spat nejako mi to doslo a prave - ja som zvyknuta nosit prstene - takze obrucka u mna zapadla lahko - ale ako juraj stale nieco robi s rukou a obrucka sa mu tam zaleskne - vtedy si to velmi uvedomim a dnes to citim -neviem - nejako ma tohreje pri srdiecku - ale dokazem si to fakt uvedomit az dnes od rana - vcerajsi den neskutocne uletel...neskutocne.. drobik - ak ti mozem poradit - tak casovu rezervu na vsetko...ja keby som ich nemala - tak neviem neviem ako by sme stihali...kadernicke mojej to strasne dlho trvalo... a snazit sa napapat aspon trochu aj ked to nejde...doda to energiu - ktora sa rychlo mina - lebo si furt na nohach.... a pit pit pit - a ja som sa naucila v tych satach aj sama cikat :))) a najprv som si nevedela predstavit vydrzat v tych satach do polnoci - a potom som ich vyzliekat nechcela :-D :-D :-D bolo v nich proste super... snazit sa vyspat tie dni predtym (aj ked mne to moc neslo)...a uz asi nic - vsetko potom ide tak nejako samospadom... mat pri sebe puder - ked je moc teplo a lesk na pery :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj drobik - kyticku by som ti pozicala - ale obavam sa ze o tyzden uz nebude pouzitelna ;-(
Odpovedať
kati blahozelam, bola si prekraasna, vazne, velmi pekne zladena, jemnucka, decentna a elegantna :-) presne podla mojho vkusu. som rada ze ste si to vsetko uzili a este raz vam prajem vsetko njalepsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi - dakujem velmi pekne - jedine - tolko sme sa na foteni pusinkovala - ze som si okamzite zlizala ruz a nebol cas ho napravat - taki sme boli zapaleni :) ale som happy - ze som mala nakoniec tie saticky z nicol :) dakujem este raz :) aj podla mojho vkusu to bolo :)))
Odpovedať
Profilova fotka
juj dakujem, berem si k srdcu, uz si viem predstavit to spanie, toho vela nenaspim ezte teraz mam problem ked viem co ma caka :-N a jak tie dni letia, ja to njak s tou kytickou vymyslim, ta tvoja splna moje predstavy uplne, len ruzicky zamenim za pivonky a je to :-) ale som prave dorobila menovky aspon njaky uspech, este vytlacit nech su aj pripravene :-)
Odpovedať
kati to iste aj my, ked sme sa fotili, tak sme sa staaale pusinkovali a tiez som nemala namalovanu pusu- nebol cas :-) , len pred sobasom som vytiahla lesk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby - ja som mala pivonky na aute svadobnom - ale v tom teple hrozne rychlo vadli :-( :-( a bola to velikanska skoda - fotky pridam neskor :) ale mala som este jednu kyticku - ovela mensiu - len zviazane malicke ruzove kaly - a na stonke perlicky - a ta kyticka bola jednoducha ale totalne nadherna - az som sa nevedela rozhodnut ktoru - ale kedze mal zenich na pierku hlavne ruzicky - tak bola ruzickova ako hlavna - ale keby som si teraz mala vybrat - ta kalova by to vyhrala :) aj tu mam odfotenu - potom ukazem neskorej :) - stacilo by ale kupit 9 malych kal - zviazat satenovou stuzkou a drotikom s perlickami - to ty zvladnes a bolo by to fantasticke - ver mi - a kaly aj ruzicky vydrzali ale chudatentka tie pivonky maju take jemne tie lupienocky ze to slnko rychlo spalilo....
Odpovedať
Profilova fotka
no tesim na dalsie foto, fiha to si ma veru nepotesila s tymi pivonkami :-| no stale am v zalohe klasika ruze, alebo aj karafiaty... my mame teraz doma pivonky a su v pohode ale mame ich v byte tak sa drzia
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno tie pivonky zvadli - lebo kapota auta predsa len pritahovala viacej slniecko a ked aj ide to auto - tak ten vietor ich este aj ofukuje - a to im tiez nerobi uplne najlepsie.... to sa asi skus poradit v kvetinarstve..... ale neboj drobik - uvidis - krasny bude ten den.... je to zvlasnte...uplne az teraz postupne mi vsetko dochadza - zacinam si spominat na detaily a je to fakt krasny pocit - velmi to prajem kazdemu raz v zivote zazit :) je to nenahraditelne nicim ....
Odpovedať
Profilova fotka
no pani v kvetinarstve tvrdila ze tie pivonky vydrzia, s ammou sme si povedaliz e ich mzome skombinovat s ruzami aby ked zvadnu nezvedla cela kytica len cast :-D a zu sa mi vyraba aj motylik do kyticky, darcek od maminky x-) podvazok modry som dostala na rozlucke so slobodou od kamosky x-) joj dokelu t zu sme s lyubkou posledne na rade a kompletne sa nase svadby uzavru x-) som rada ze o tom tak pekne vsetky pisete tak sa asi mame na co tesit. prave som aj fotografa telefonicky potvrdila, tak pohoda x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru veru uz ste s lyubkou posledne - tento tyzden uz vam uleti ako vietor :))) no droby - kombinacia pivonky a ruzicky - krasa - to by som brala tiez :)))
Odpovedať
Profilova fotka
este vcera som si hovorila ze buduci mesiac sa vydavam :-D dnes uz je to tento mesiac. no som celkom rada ze aj ked nemam volno som dnes co to vybavila, spiskala som harmonogram, rosposielam tym co treba, ulohy na slub svokier a ceremoniu ruzi, su zadelene :-) ozaj hadzali na vas ryzu ked ste vychadzali zo sobasa? no kombinacia veru pekna, mozno uz v den svadby aj zistim aka ta kyticka nakoniec bude :-D
Odpovedať
Lubinko ty se za tyden vdavas zejo?Moc ti drzim palecky at mate krasne pocasi a zadne nervy :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím holky, hlavně tu naši vdanou paní ;-) ;-) Katy moc vám to slušelo, byli jste opravdu kouzelní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vewe zlata moja dakujem x-) dufam ze teda nervy pominu, pre dnesom uz ziadne nemam, zas zajtra zacnem stresovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?