Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
milus, gratulujem, vitaj medzi manzelkami :-D bola si krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujeeem miluske :))) a dalsie foto , foto , foto!
Odpovedať
ahoj kati, satocky vratene?
Odpovedať
Profilova fotka
:-| saticky bohuzial vratene ... aky je postup vybavovania dokladov?
Odpovedať
joj tak to ti kati najprv zazelam pevne nervy ;-) ja som zacala s obciankou, lebo od nej sa potom odvijaju tie dalsie doklady a spravia ti ju na pockanie, potm som sla hned do druhych dveri po vodicak ten im trval skoro tyzden a potom preukaz poistenca
Odpovedať
Profilova fotka
kati..my sme si najskor isli zobrat na matriku sobasny list..ten sme si asi 5x prefotili..pre istotu..nikdy nevies, kde ho od teba budu pytat.. potom som isla k policajtom vybavit novy obciansky..tam chceli odo mna 2 fotografie, 150,- kolok a kopiu sobasneho listu + stary obciansky..ked som mala hotovy OP (asi za 10minut), isla som o poschodie vyssie, kde som si poziadala o novy vodicak..tam som potrebovala len aktualny OP, 200,- kolok...sobasny odo mna nepytali..tetuska ma odfotila a vraj do tyzdna by mi mala prist sms-ka, ze mam novy OP..bola som tam minuly pondelok a uz vo stvrtok prisla sms-ka ;-) najdolezitejsi je ten novy OP...s nim vybavis vsetko ostatne...ja som si na dalsi den stihla vybavit aj novy preukaz poistenca..prehlasila som si aj meno u mobilneho operatora.. ja mam pisany byt na seba, takze som volala elektrikarom, plynarom..bola som na bytovom..este ma caka kataster, ale tam si moc nechce..byva tam moooooooooooc vela ludi.. ostatne veci, ako poistky si prehlasis aj pisomne..staci napisat kratku ziadost, prefotis novy OP, prilozis kopiu sobasneho listu a posles postou kam chces :-D :-D
Odpovedať
dnes som bola v kniznici-tiez novy preukaz a co este, este mi treba banky, gynekologicku, mobily...ale ja si to tak postupne, hlavne som chcela mat tie najdolezitejsie doklady pas zatial neriesim lebo ho nebudem potrebovat v dohladnej dobe a socialku by mal nahlasit zamestnavatel tak dufam ze to urobil
Odpovedať
Profilova fotka
leni ano..socialku nahlasuje zamestnavatel..ja som kolegyni dala len ten novy OP a karticku poistenca a ona mi to vsetko poprehlasovala.. ja som uz aj banku stihla...tak teraz cakam, ze mi postou pride nova bankomatova karta s novym menom :-D u doktorov som zatial este nebola..to si prehlasim, az ked tam pojdem..
Odpovedať
tak to sisikovna moni, mne sa do tej banky moc nechce
Odpovedať
Moniii jaka byla svatbicka hm? Fotecky nikde :-( :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru..svadba uplne superska :-D :-D :-D fotocky snad uz tento tyzden budu..ja sa na ne uz tiez moc tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni..mne sa tiez nechcelo..ale tieto najdolezitejsie veci som si vybavila v ramci dovolenky, co sme mali po svadbe..aspon mam to najhorsie behanie za sebou ;-) ale ja som mala asi stastie..nikde sme dlho necakali :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaaaj babule - mne sa to taak nechce vybavovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Holky vy jste přímo vzorné s výměnou dokladů a nahlašování změn, já si dneska teprve vyzvedla oddací list, no a až příští týden budu žádat o novou OP. Co se týče změny trvalýho pobytu tak musím zjistit, jestli se musím nejdřív odhlásit z původní adresy a pak nahlásit adresu novou a nebo jestli když si podám žádost o nový trvalý pobyt, tak mě možná automaticky odhlásí...nevim nevim ;-) :-N
Odpovedať
charlie - automaticky te odhlasi z te puvodni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ziraf - fakt jo? Mě dneska zblbla kolegyně, která mi tvrdila, že se musím jít odhlásit, což mě připadlo jaksi nelogický...Nikde by neměli záruku, že se někam chci nahlásit, že :-D
Odpovedať
charlie - presne tak... potrebujou te mit nekde hlasenou, takze ty se nahlasis nove a oni te automaticky ohlasi z te puvodni ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No já teď z těch změn a zařizování mám hlavu jak rohovej dům, no děs běs. Ty jsi na tom jak? Už máš všechno změněné?
Odpovedať
neeeee, pohoda klidek :-D mam zmenenou zdravotni pojistovnu, zazadano o novou OP, pas a ridicak... a zbytek zatim dam k ledu a pockam az na novou OP
Odpovedať
myslim, ze to co chvata, uz jsem poresila... neco poresil zamestnavatel... zivnostak ani zbrojak nemam, takze pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám teď hlavní změnit vše v práci, všechny podpisový vzory a podobné blbosti, takže se pořád podepisuju původním jménem a i na smlouvách ve všech našich systémech mám pořád starý jméno.... :-D Příští týden zažádám o OP a další doklady, si myslím, že to bude ok ;-) Snad to půjde všechno u jedné podatelny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie..automaticky ta odhlasia..aj mne to tak spravili ;-)
Odpovedať
hm... podpisove vzory... dneska na pasovce chtel typek, abych se podepsala psace... chachaaaa... je to podpis jak od nakyho jelita absolutniho... :-D ale na fotce taky vypadam jako blbec, protoze jsem mela trosku jeste nateklou pusu od zubarky... do toho se nesmis usmivat... a jeste me nezvladl vyfotit s brejlema, takze fotka fakt jak vino :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf..tak s tym podpisom mi nieco hovor..ja som si bola minuly pondelok menit vodicak a tam som sa tiez musela podpisat..no hroza..ako ked sa prvacik uci pisat..a najhorsie je, ze ten podpis mam vytlaceny aj na vodicaku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Bambul - jsem ráda, že je to tak jak jsem si původně myslela, už jsme to tu probraly :-) Ziraf - no tak tu fotku bych chtěla vidět :-D :-D Kolik je vlastně potřeba fotek na ty změny? Jedna na OP, další na ŘP, další na pas a to je všecko, ne?
Odpovedať
na pas te fotej na miste - to byl ten kamen urazu... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no charlie..neviem ako u vas, ale u nas potrebujem fotku uz len na OP..na vodicak ma odfotili priamo tam, lebo to su uz nejake nove vodicaky..nejake EU..no ale hrozna fotka..taka cierno-biela a cez pocitac..fakt hroza, ani sa tam nepodobam..a myslim, ze u nas fotia uz aj na pasy..tiez je to taka digitalna fotka..
Odpovedať
pak jeste jestli mas naky legitky jako salinkartu nebo naky podobny kravoviny, kde mas fotku... popripade blbosti typu in-karta atd...
Odpovedať
ale na ridicak fotku porad jeste potrebujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf..to mate super, ja by som na vodicak tiez brala este taku normalnu fotku..toto je fakt hroza :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?