Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lupi - tak si urob ich zoznam a posli mailikom vasu fotku s podakovanim (akoze si cakala na fotky)... to nie je blbe..rozumiem o com hovoris...tiez mi na tomto zalezi - a tiez chcem kazdemu hostovi - co bol podakovat - ze bol... nastastie sms - mi prisla len jedna..ostatni nazivo...ale aj tym sa chcem este raz takto podakovat..
Odpovedať
ja som nasla zvysny spendlik akurat na stole pri ikebane pred nami (zabudla som ho tam,ked som robila vyzdobu)a prisiel vhod,lebo tiez som este chcela "poistit" zenichove pierko proti otrasom. saty mi tiez padli pri tancovani,ale to som uz neriesila. pri prudkych a dlhotrvajucich otackach som si cez prsia prelozila jednu ruku, aby nahodou nevybehlo nieco,co nemalo ;-) pri tancovani smerom dozadu som si aj ja pristupili spodnicku a tiez som roztrhla kusok jednej tylovej fodry, ale to som zistila az v nedelu pri spratavani spodnicky. este stale som ju ani saty nezaniesla do cistiarne :-S som ja ale zaneprazdneny clovek
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporúčam aj ihlu a niť! Museli sme ju zháňať u prevádzkara, odtrhol sa gombík, čo držal vlečku a potom mi kamoška poprišívala tie spodné šatové vrsty vyššie. A tiež sa mi podarilo trochu natrhnúť jednu tylovú vrstvu, tú najspodnejšiu, som sa bála, koľko za to budú v Nicole chcieť, ale nechceli nič (šaty bol odniesť brácho).
Odpovedať
Katka, krasne fotky Ti urobila kamoska. tie nase amaterske vyzeraju ako amaterske
Odpovedať
Profilova fotka
A ten gombík na vlečku sa potom aj tak urval znova a to už tak, že sa to očko, cez ktoré sa prišíval, úplne rozpadlo :-D Ešte že tam vlečka mala to uško, tak som si ju pekne krásne navliekla na ruku a tak bola až do polnoci...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati len na mnohych nemam mail, dokonca som nemala ani cisla, len tie v sms...ale nieco vymyslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky mojmu zenichovi ovislo pierko asi 2 min. po tom, ako som ho tam pripla. Totiz ja som zlomila spendlik, ked som mu ho pripinala. Potom odpadlo pri foteni, takze nakoniec mu ho pripinala kamoska, ktora to poistila teda riadne...no a gombik, co mi drzal vlecku (nastastie som mala vela gombikov :-) ) sa zlomil, takze vlecka bola pripnuta vzdy nizsie, ked sa zlomil dalsi, tak este nizsie a nakoniec som bola rada, ze ju este mam, tolko ludi mi na nu postupalo... :-)
Odpovedať
...preto som nechcela saty s vleckou. je to krasne a efektne pri foteni a obrade,ale potom je asi s tym len ostara,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
hmhmhm - ja som mala na vlecke stuzku aj na satach a vlecka sa pod satami vlastne priviazovala na maslicku - takze s tym problem nebol vobec :) ale urcite odporucam ajja mat nit ihlu zicherky a sponky so sebou - ja som mala a bolo to super :) sa na mne ludia smialy -ze ty aj zicherky maaas??? :-D :-D lupi - tak tym co mail nemas napis kratku sms - ze by si rada ich emailovu adresu - lebo im chces nieco poslat :) a tiez som trosku natrhla jednu vrstvu tylu - lebo mi na nu kamarat stupil a vlecka bola spinava ako prasiatko a v nicol to prebehlo uuplne bez problemov
Odpovedať
ja som mala velke stastie aj na kyticku aj pierko. pierko vydzalo este dalsie tri dni krasne a kyticka vyse tyzdna. dala som ju ususit. akurat vcera som sa na nu bola do pivnice pozriet a teda uz to nie je taka krasa. co ste urobili vy, resp. urobite s tymi vasimi?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja s tulipánmi asi veľa nenarobím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam kyticku tu hore a tesim sa z nej -nie je vo vode - skusam ako bude vyzerat ususena :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tinka a drzia ti este? inak ta kyticka z nich bola krasna
Odpovedať
Profilova fotka
No moja vyschla sama...ona bola totiz vsadena v takej nadobke s vodou, ktora sa mi nedala odstranit...sice zmenila trochu farbu, ale este si ju chvilu necham. Este sa s nou nechcem rozlucit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už pomaly odchádzajú :-( Ale boli fakt nádherné
Odpovedať
Profilova fotka
babule musim sa pobrat - ideme cukrarke vratit prepravky...
Odpovedať
Inak,neviem ci som prehliadla,ale bola tu od svadby Gabika ??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani bola bola, ale myslim, ze len na skos, aj tymto sobotnajsim nevestickam priala...cakame na jej foto... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeby, vy ste ako vydrzali cely cas do polnoci v jednych topankach? Ja som uz ku koncu musela chodit bosa 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, Kati, super fotos, hlavne tie profi, jaaaaj, uz hadam dnes budeme aj mmat zopar.....
Odpovedať
Ahojte babušky...ani som tu poriadne nebola....pracujem na zmenšení fotiek ale nedarí sa mi to... :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( ..... ;-) ;-) ;-) a ja by som sa vám tak chcela pochválit... :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Milus si predstav, ze ja v pohode. A to som mala aj baleriny na prezutie a vobec som si ich neobula...no s popolnocnymi topankami to bolo horsie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, GAbi, uz veeelmi tesime na fotos... ;-) To fakt Lubi? A popolnocne si mala inak site, ci preco?
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi helooooo :-) cakame cakame na photos! Milus no tie svadobne mali kozenu vystelku, mozno preto boli pohodlne...a popolnocne boli podobny styl ako svadobne, tak mozno tie opatky mi uz vadili. Ani ma netlacili, len ma boleli nozicky a nemohla som uz chodit...
Odpovedať
tak kocky, mame fotky !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) 451 zaberov a albumik pre nas a dva pre rodicov. mam aj CD,ale v tomto PC mi asi nejde mechanika ci co 8-( tak ich musim doma skopirovat na kluc a hned pridam
Odpovedať
Milus,ja som mala tiez v rezerve baleriny. dala som si ich pred polnocou na vykrucanku a bolo to super.potom som si ich opat obula o 4-tej rano,lebo k popolnocnym som mala vysoke opatky a uz ma zacali boliet kolena pri tancovani.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak tesime moc na fotky!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, Jani, stale nic, kde su tie fotos? A DVD zaznam mate? Ako je dlhy? A co vas vysiel albumik uz aj s fotkami? No baleriny som si kupila aj ja, ale tie mi uz naroblil paseku par dni pred tym, ked som ich chcela "predchodit", asi mam nejake krive nohy :-D :-D :-p
Odpovedať
ja tie fotky musim doma z CD prekopirovat na USB a zmensit a zajtra rano ich pridam. uz som u nasich. Milus a teba baleriny dotlacili?
Odpovedať
Profilova fotka
NO KDe su dalsie fotos????? halooo damy zenusky ? :) a kde sa nam flakaju posledne lubky majovvky :) oni urcite finisuju s pripravami :) my sme zistili - ze jeden album na fotky nam malo bude - tak sa chystame kupit dalsi :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?