Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Hej, Jani, tlacili ma, teda ani nie tlacili, ale nejak skrabali na patach a ja mam asi tenku kozu a nejaku kost na pate alebo co a tak znesem len botasky a slapky 😠 😠
    OK, zajtra budem mat sice po tolkej dovolenke v robote blazinec, ale cas na tvoje foto si isto najdem 😉

• Kati, ani nam jeden album stacit nebude, ved len nafotil skoro 2OOO fotiek 😎 😎

• mne sa zajtra nechce ist do roboty 😞 😞 😞

• Sponzor fóra
  • my mame teraz tri albumy.jedne na velky format fotiek,druhy univerzalny,velky rozmerovo a teraz sme od fotografky dostali fotky vo velikom a este vyse polka stran je volna. z amaterskych fotiek idem dat vyvolat asi 270 - sobas a zabava. s tych od fotografky dame este nejakych 60-70 vyvolat tiez. Pre rodicov mame samostatne albumy,tiez maju v nich fotky od fotografky, ale este ho chceme zaplnit uplne,tak to bude tiez pre kazdu stranu po 20 fotiek. to bude v tych fotkach kopa penazi

• Halooooo, kde ste kto?

• ja som tu na chvilocku a videla som 🙂))) si pridala dalsie fotocky 🙂 krasne su - ty si tam krasna 🙂

• dobre ranko zienky.tak idem pridat fotky od fotografky.

• dobre ranko..Janka..kraaaaaaaaaaaaaasne fotocky 😃 😃 😃 😵

• Monika,dakujeme,oplatilo sa mesiac cakat 😬

• ...az na to ze na nich nie su ziadne upravy 🤔 na niektorych v max.kvalite si vidim este aj pory na tvari 😬 a kadeco co ani na zivo som nevidela

• dobre ranko zenusky
    takze uz su dalsie fotky? juhu idem pokukat.
    a podavam hlasenie saty som skusila uz sa upravuju 😵 aj svadobna kyticka objednana 😵 joj super io starost menej a presne podla predstav a este tak ze vydrzi dlho nbudem v njakom nastavci stale vo vlhkom, tak sa tesim

• jani kraaaaaaaaaaaaaasne fotky a peknucka si bola 😵

• Lubka,dakujem 🙂
    nakoniec budes mat z coho tu kyticku? cez vikend som na teba myslela,lebo svokra ma pri dome pivonky tej farby,co sa Ti tak lubia a este mali len puky. tak som si spomenula,ze mozno nakoniec este tie pivonky budu

• budu pivonky su uz uplne zaistene, krasne ruzovkaste nadherne a bdu len cisto pivonky gulate a stonky omotane presne ako mam vankusik a sviecku 😵 xixi som si doniesla vlastne stuzky nech to ladi
    a este bude maly motylik s ruzovymi sw krystalikmi, no nadherne tam pasuje k pivonkam som to v kvetinarstve skusala a to bude super kyticka uz sa strasne tesim 😵

inak mali ste niekto hostinu bez zasadacieho?
    az kym tam neprideme nebudeme vediet ako su rozlozene stoly ma si sadnut kto chce kam chce 😐

• Lubi,tak sa tesim s tebou,ze kyticka bude presne podla predstav 🙂
    ja som mala zasadaci, aj velky, ktory nakoniec bol u nas doma a u svokrovcov a potom na miestach boli menovky. ja som zasadaci chcela dat niekam pri vstupe do saly,ale nebolo ho kam dat, ani na dvere,lebo tie boli stale otvorene a nikto by si to tam ani nevsimol. ale chaos pri usadzani vobec nebol. rodiny uz vedeli kam si ktora ma sadnut,uz len pohladali tie spravne menovky

• Sponzor fóra
  • no my ale nebudeme mat menovky, zbytocne som sa trapila, alebo v restike v sobotu budu maturovat ako daju stoli nemam im kedy povedat kam ktoru menovku dat to ma trapi 😐 a tym ze si to predstavuju ze my budeme v strede tak nasa vacsia rodina sa potrha a pojdu na stranu k zenichovej rodine.
    to mam rzi zwe sa s tym uz enda nic robit 😴

• Ahojte,
    srdecne pozdravujem vsetky nove manzelky uz aj ja ako pani a sobotnajsim nevestickam silno drzim palce.
    Hlavne zabudnite na vsetky starosti a cely den si uzite naplno, ubehne velmi rychlo. 😉

• lubko - my nemeli ani jmenovky ani zasedaci poradek... ale bylo nas 16, nevim, kolik je vas... nekteri byli predem obeznameni s tim, kde priblizne budou sedet (jak je stul jsem zjistila az den predem), nekterym jsem to rekla az pak na miste... a bylo to v pohode...

• ziraf my stoli nebudeme dopredu vobec vediet 😐 , je nas 43, nepomer je ze od zenicha je 13 od nas 26, tak ked my budeme vs trede tak to nei vychadza dobre a nevie povedat dopredu jak sa budu zmestit stoly 😞
    no co uz tak bude chaos niekto ponadava ze je mimo od znamich, opsri a paradna svadba 😴

• lubko, klid 😉 jak si lidi posedaji, takove to budou mit 😉 a stejne jak dojite, tak se muzou ruzne preskupovat a prehazovat 🙂 My jsme z cela taky brzo odesli, protoze jsme byli tak nejak mimo deni... a sedli jsme si jinam 🙂

• no nic ine mi neostava, hlavne ze mi mame miesto iste 😃
    vcera sme trenovali prvy tanec sme sa pri tom zabavili, tak verim ze aj na svadbe bude zabava velka 🙂

• vidis 🙂 ono se to vazne vyresi samo vsechno 😉

• Ahojte - hlasim sa uz z prace 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐 taaaaaaaaaak sa mi tu nechce byt - a este mam aj dost roboty - ako vzdy....

drobik - ako sa ti to vyriesilo??? 🤔

• Janka - krasne nove fotocky 🙂)))

• janii-fotocky su supeer 😃 😃

• kati svadba tam bude ako mala byt len si este rpiplatime viac sa dozviem dufam dnes tak ocakavam telefonat s cenami, ak sa viac enozvem trafil ma slak 😃

• Čaute babule, ja už tiež zarezávam, ale som taká spomalená.....
    Máme nejaké fotky z obradu, čo fotil kamoš, tak kuk:
    http://picasaweb.google.com/obnova/20080531SvatbaTomasKristinaKropacekovciKovacova?authkey=_GILi3oQ-cc

Jani na fotky sa oplatilo čakať, sú krásne 🙂

• jeeeeeeeeeeeeeek vy ste mali krasny obrad tinka, uzasny kostolik 🙂

• tinus, ten kostolik ma uzasnu atmosferu, musel to byt krasny obrad

• woooow
    janka - bomba fotky 😵 😵 😵
    lochneska - nadherny kostelik... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov