Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík aj ja sa lúčim so slečinkou a budem netrpezlivo čakať na paničku a jej správy :-) Držím palec! A nezabudni, aj keby nič nevyšlo, podstatné je, že budete svoji (ale vyjde všetko, to len keby náhodou niečo ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeja ty mas krasnu novu foto x-) no ved pockajte o par dni aj ja budem mat. jaj kocky este ze vas mam inak by som len stresovala vdaka vam sa tesim. vdaka. urciteb sa hlasim hned jak to pojde s fotkami.
Odpovedať
Hola, hola, konecne mam v albu fotky od profika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ziraf fotky su krasne ;-) boze veru cez vikend uz len nase dve lubky a uz sme vsetky vydate :-D tak lubky zelam vam nech vam to vyjde podla predstav a budem celu sobotu na vas mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zirafka - fotky su pekne :)))) dobre ranko kocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny aj ked trochu uprsany den sa praje :-) Prisla som vas na chvilku pozriet a pozdravit uz od vcera dovolenkujem :-D a konecne som bola skusat saty a su uuuuplne ine ako boli povodne, ale kraaaaasne x-) uz sa tesim na sobotu aj ked este mam co robit a vybavovat :-N ale aj tak sa uz neviem dockat a vdake vam to mam bez stresov :-) dakujem vsak ja sa mozno este pripojim nachvilku niekedy :-D
Odpovedať
Lubka ahoj.budem na Teba a na Droby celu sobotu intenzivne mysliet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko sa tu praje ;-) lubky..v sobotu na vas myslim :-D :-D :-D :-D nech vam vsetko vyjde x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata - je nejaka zakonom stanovena doba na výmenu občianskeho?
Odpovedať
tusim je to 30 dni.ale nie som si ista
Odpovedať
Profilova fotka
vraj 15 - mam co robit co potrebujem na vybavenie pasu?
Odpovedať
Katka iba novy obciansky a kolok.odfotia si Ta tam. mne pri zmene pobytu tvrdili,ze preco sa tak ponahlam,ze obciansky mi plati este 30 dni. ja som si doklady menila hned ten tyzden po svadbe. este nemam sice vybaveny kataster a novy pas - ale ten zatial asi nepotrebujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati urcite je ta doba 30 dni. inac mne kamoska teraz hovorila ze menila karticku poistenca asi po 9 mesiacoch co sa vydala a nikto jej nic nepovedal...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babulky - taak sa mi to nechce vybavovat...zoberiem si jeden den dovcu a skusim to obehat cele...
Odpovedať
ahoj kocky :-) kato, ja mela vybavovaci dovolenku v pondeli :-) ale udelala jsem si jeste stretko s kamoskama, tak to bylo prijemne s uzitecnym v jednom :-)
Odpovedať
ja som to za jeden den ani nestihla a este stale nemam vsetko. ale najskor chod na obciansky.to je na pockanie.staci stary,sobasny list a 200 sk kolok. potom uz na vsetko dalsie co budes vybavovat bude potrebny novy obciansky.
Odpovedať
Profilova fotka
Žiraf fotky sú supeeeer :-) A mám na teba jednu otázku, ten obkecávací text - ako sa ti to podarilo tak podeliť po riadkoch (že poďakovanie každému v inom?) Lebo mne to všetko hodilo dokopy...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani u nas bolo treba kolky v hodnote 150,- Sk...myslim, ze to je tak vsade, 200,- bolo treba na vodicak. Ten mam od dnes. A kocky, dnes poobede pride fotograf a my budeme mat fotoooo. Uz sa tesim mocmocmoc.
Odpovedať
ja si zatim vybavila zdravotni pojistovnu (to mam kousek od prace), pak obcansky... a potom pas a vodicak :-) tam jsem zatim skoncila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No baby s vybavovaním ma ide poraziť, ja si chcem zmeniť trvalý pobyt na manželov byt, ale to on musí dodať list vlastníctva nie starší ako 3 mesiace a musí tam ísť so mnou a dať mi na to súhlas. Dobrý trapas. Na tom katastri to je katastrofa, musí si chudák zobrať aj on dovolenku, aby to tam vystál.
Odpovedať
lochnes - tam, kde chces mit konec radku, musis napsat nasledujici: :<:br: :/:>: akorat z toho vymaz ty dvojtecky - jinak by se mi to tady neukazalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Žiraf ďakujeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaaaaaaame dalsiu sadu fotiek od kamaratky :) http://picasaweb.google.com/monosik/S...
Odpovedať
ja som kataster tiez este nevybavila. ked som tam volala,tak povedali,ze mi staci iba sobasny,a ked som sa tam konecne dostala (ta ich pracovna doba je na zavidenie) tak chceli po mne cisla parciel a cislo listu vlastnictva. samozrejme,ze to viem naspamat ako datum narodenia ]-( takze v pondelok dam druhy pokus
Odpovedať
idem na obedik,potom pozriem fotky od Zirafky a Katky
Odpovedať
taky jdu obedvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
S katastrami je problem asi vo vsetkych mestach...este ze mne tieto veci vybavuje mamina :-) Kocky dobru chut...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani teraz si ma vyľakala, to aj na kataster treba sobášny list? A načo?
Odpovedať
Profilova fotka
babuleee http://picasaweb.google.com/monosik/S...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati krásne fotky :-) A perfektne ozdobené autíčko ste mali ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?