Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • katka..my sme si s drahym menili trvaly pobyt este minuly rok..ja som vlastnik bytu a jedine, co spravili, ked drahemu prehlasovali trvaly pobyt bolo, ze som musela podpisat tlacivo, ze draheho nahlasujem ku mne do bytu na trvaly pobyt..
    ale v takom pripade ako ty hovoris neviem ako treba postupovat..najlepsie, ked sa opytas na urade na evidencii obyvatelstva..skus aj telefonicky..ja som tusim k tomu potrebovala este aj vypis z listu vlastnictva..

• Katka,ja som menila ale nie do takeho domu s viacerymi rodinami. ale ja si myslim,ze stacit bude podpis len svokry. pretoze aj normalnu bytovku vlastnia vsetci najomcovia a ked sa tam niekto chce pristahovat tak neobehava za podpisy dalsich 23 alebo kolko bytov. Staci ked svokra vypise a podpise tlacivo ktore jej daju na mestskom úrade. ide o odhlasovaci a prihlasovaci listok

• Lubka, fotky su super....chcceme dalsie !!!! 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

• Sponzor fóra
  • jani ano - ale klasicke bytovky su "bytove domy" a ten nas je akoze "rodinny" - lebo na bytovku musim mat urcity pocet bytov a 4 su malo - takze sa to klasifikuje ako rodinny dom...

• viem aky typ mas na mysli,ale aj tak si myslim,ze staci len podpis svokry. ja som chcela len naznacit,ze je tam viac vlastnikov,ci uz vo vasom "rodinnom dome" alebo aj v bytovke. Vsak ked pojdete pre tie formulare (listky) tak sa tam pracovnicok spytate a hned vam povedia,ci to staci

• no prave som tam volala -a ze pre nu je smerodatny list vlastnictva
    a potrebujem uradne overene podpisy vsetkych vlastnikov zo svokrinho listu vlastnictva...

a este k tomu od 1.7 sa vydavaju nove obcianske - ale na ne sa caka mesiac - tak rozmyslam ze pockam do jula...

• lupiiii - dalsie !!! 🙂) peknee 🙂

• uff,tak ako vidim,v roznych mestach ine podmienky.my sme ani list vlastnictva nepotrebovali 🤔

• No...tak sa mi to konecne ako tak podarilo...skuste kuken...ale to je fakt najuzsi vyber... 🙂

• Lubka,uz som prebehla vsetky. super,super,super 😵 ako niektore fotky su fakt majstrovske. vy dva a pred vami horizont.....tak to je ako na titulku casopisu.vidiet,ze ste si to riadne uzivali - vid fotka kde si v rukach tolkych chlapov 🙂
    ale jedno nepochopim - z coho si Ty vlastne chcela chudnut.ked Ta vidim v tych popolnocnych satach, tak postavicka ako lusk 🤔

• Jani to je dobry fotograf 😃 😃

• lubi...fakt kraaaaaaaaaaaaaasne fotocky 😵 😵 😵

• Lubi no proste naaaaaaaaadhera. 😉

• Kocky dakujem velmi pekne...skusim spravit este album v Picase...lebo tych fotiek je vela, a toto je uplne minimum, co som mohla dat. Matka, IP som este nestihla precitat, mam akosi vela prace, ale isto odpisem... 🙂

• ale no....!!! urcite tam retus nebol 😴

• Sponzor fóra
  • tak mi potom prosim daj navod na toho Picasa.... tiez tam chcem dat nejake fotky,aby som znamym mohla dat link

• Jani ked budem mat trochu casu, tak to pozriet a napisem!!!

• lubiiiii, krasna trencianska nevestickaaaa, fakt naaaadherne zmyselne fotecky 😉
    a ja sa na titulnej teraz crtam vedla teba, som pridala dalsie dve fotos, on nam to posiela tak po troche 😬
    Takze dva TN albumy pri sebe 😃 😛

• Milus,tak vas fotograf riadne napina,co?

• No, Jani, skor provokuje 😃
    Este teraz doraba lsvadbu z vasho datumu 😠
    Takze dufam ze do svadobnej cesty sa dockame kompletky...Slubil to, tak verim.... 😵

• Milus kraaasne foto...ved ty mas nove!!! 🙂

• booze babule ja este v robotke nadrabam - co som bola rano na ockovani... 😐 ale ide viiiikendiiiik 😃 a snim sa zavrzia nase majove svadbicky 😃

niekto tu hovoril ze pojde rekonstruovat kupelku - potrebujem rady 😃

• babenky cavte,aj ja som tu na chvilu.
    krasne fotocky mate vsetky som pozrela novinky 😃 a tesim sa este na monikine a gabikine 😉
    nevestickam zajtrajsim drzim prsty, nech im o pocasie vdrzi pekne a nech si poriadne uziju svoj den D 😉
    my ideme v pondelok na svadobnu cestu tak uz pomaly balim 🙂 tiez som zvedava na pocasie.
    tak sa zienky drzte budem na vas mysliet zajtra...hmm aj ja chcem este raz 😃

• Lenka,tak stastnu cestu a krasne si to uzite 🙂

• Katka s cim potrebujes poradit?

• Zajtrajšie nevestičky, dúfam, že počasie sa umúdri, budem na vás myslieť. Tie naše zážitky sú ešte úplne čerstvé, takže si to s vami pripomeniem...

• to droby:drzim ti palce,aby Vam vsetko super dopadlo!!! 🙂 A potom sem hned napis,ake si mala pocity a tak 😉

• krasne ranko prajem, aj dnes vas zdravim z roboty 😞

no pocasie je zatial krasne tak dufam ze nasim lubkam vydrzi az do vecera.

• i ja drzim poslednim majovkam palce... tady v praze je taky krasne 🙂

• lubky..drzim vam palceky, aby vam vsetko vyslo podla vasich predstav 😉
    a dufam, ze zajtra vecer sa uz s nami podelite o zazitky 😵 😵 😵
    u nas je zatial tiez kraaaaaaaaaaaaaasne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov