Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky - a nase posledne majovky nist?
Odpovedať
Profilova fotka
to: katkaajurko tak ako mlada pani? :-D ...som drahemu ukazovala vase fotose z DNV (dufam, ze nevadi) :-D ...velmi ste sa mu pacili...je to tam pekne...btw, je tam vnutri niekde miesto, kde by sa dalo gratulovat (v pripade dazda)? lebo miestnost ako taka sa mi zda byt trosku malicka...kolko ludi ste mali?
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tam mali okolo cez 80-90 ludi a tiez som povodne myslela - ze sa nemaju sancu zmestit ale ako som pozerala teraz fotky a video tak by sa tam este zmestili... no dalo by sa potom gratulovat podla mna v takej predmiestnosti - ale ta je tak stredne velka - ale tam sa to riesi asi tak - ze tam je dalsi vychod a kto zagratuluje ide von...neviem... nad tymto som nepremyslala....podla mna sa ich spytaj - urcite to maju nejako vyriesene
Odpovedať
Profilova fotka
to: katkaajurko to ste mali tolko ludi??? fiha...tak to sa urkite mestime...inak, my sme tusim jediny sobas v ten den priamo v sale DNV...takze mozno by nas nechali odgratulovat priamo tam (v pripade dazda)
Odpovedať
Profilova fotka
No Jani vidis, uz aj v sobotu v robotu, mame teraz toho hrozne vela ani neviem ci stihnem na svadobnu cestu ist :-( ]-( ale dufam ze hej... nam akurat uz prisla aj ta fotokniha, je to mile, vsetkym sa to velmi pacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
hej tolko - 60 ludi islo aj na hostinu a potom tam bola aj rodina a kolegovia a kamarati dalsi co dosli len gratulovat.. ak ste jediny - tak vas nechaju urcite vnutri keby prsalo - to sa nemusis bat :)
Odpovedať
Profilova fotka
matka a ako sa vam byva? vy tusim az teraz po svadbe,vsak? ake to je ?
Odpovedať
Profilova fotka
veru Kati my az teraz po svadbe len zatial byvame u nasich kym prerobime ten dom... ale je to super, spolu sa rano budit, vecer zaspavat, akurat sem tam ma pohodene ponozky vytocia, ale to je asi normal :-D
Odpovedať
Matka,tak dufam,ze ta svadobna cesta vyjde. Lenka uz teraz niekde s Matejom vylihuje na plazi....a my tu v tejto kose :-| Ale dufam,ze si na nas aj spomenu :-N a ponozky??? :-N :-N moj ich nastastie dava furt na to iste miesto, takze vecer ich len zdvihnem a hodim k spinavemu pradlu na pratie.
Odpovedať
Profilova fotka
matka len jedny ponozky :-) to je este dobre... ja nachadzam jedny pri posteli - jedny pri gauci a jedny v kupelke.. :-D uz zacinam byt aj odolna... najdem tieto tri miesta aj po slepiacky - pozbieram a dam do pradla.. to je vec - ktora sa neda naucit - to som uz rezignovala :-D babule - my chceme prerobit tu kupelku - lenze nam tam treba murarske prace - osadit novu vanu - zamurovat trubky - vymalovat a dat nove kachlicky a vymurovat take tie vstavane policky - na to si musim najat take to "studio" ? co to naprojektuje? nebude to potom predrazene?
Odpovedať
Katka,ak mas jasnu predstavu ako to chcete,tak nemusite zhanat projektovanie. ja som si to vsetko nakreslila v zmensenej mierke. s murarom sme sa dohadovali,ci je to realne co sa tykalo tahania vodovodnych a odpadovych rur a bolo hotove. nakreslila som cisty nakres, isla s tym za projektantom a ten to potvrdil. oni to zvyknu priamo u nich prepracovat do ich programu a vytlacit to a to ti potvrdia. Tiez maju uz ulozene kadejake ine navrhy na tie konkretne bytove jadra - mozu Ti ukazat na inspiraciu. mne moj navrh uplne presiel a kedze taky tam ten statik este nemal,tak bol prekvapeny,ze ja ZENA som si to vymyslela a nakreslila ( a to teda na geometriu a rysovanie nemam ziadny talent)
Odpovedať
Profilova fotka
no co uz s tymi chlapmi... asi ani iny nebudu. a este ma strasne stve ked ja beham upratujem, zehlim a on lezi na posteli a diva sa na telku... ale zas na druhej strane chapem ze je u svokrovcov tak tam nebude behat s prachovkou... no Kati ja si myslim ze sa to urcite predrazi. ale ved murari co robia kupelne isto maju s tym skusenosti, nevedeli by vam to tam dat aj bez toho projektu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mati to este neviem - asi vedeli - este som neskusala - len tak zistujem pomalicky..cez prazdniny sa do toho chceme pustit...len problem je v tom - ze my nemame jadro ani klasicky panelakovy byt a trochu by som potrebovala poradit ako to sikovne vymysliet..asi sa pojdem najskor inspirovat do obchodov...a potom zacnem zhanat sikovneho murara ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...prajem krasny dnik, dnes vykuklo slniecko...no kde su nase Lubky? Este maju asi dalsiu svadobnu noc! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas krasne svieti a je teplucko - ale vcera podvecer straasny dazd bol - ale myslim ze nase lubky sobotu pekne vystihli - bolo najkrajsie za cely predchazdajuci tyzden :-) babule nase urcite vyspavaju este ;-)
Odpovedať
u nas vcera na hodinku zasvietilo slniecko,inak bolo zamracene aj sprchlo.... Veru Lubky este oddychuju,alebo prave Droby vracia saty...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den sa praje :-) :-) :-) joj uz som pani to ubehlo straaaaasne ryyyyyyyyyyychlo
Odpovedať
Profilova fotka
lubi...no gratulujem!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko vam vyslo tak ako ste chceli??
Odpovedať
Ahoj paniiiiiii :-) :-) :-)
Odpovedať
Lubka ahooooj, uz si ocakavana. tak pis,pis,pis,,,sme zvedave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplne super den plny pohody a stastia, ziadne nervy, len 5 min. ked som meskala, ale vsetko sme dobehli a 45 min pred obradom sme sedeli v kaviarni a pili kavu :-D a cakali pokial pojdeme dnu :-D :-D
Odpovedať
Lubi - supeeeeeeeeer :-)
Odpovedať
kava v kavarne pred obradem... myslim, ze jsi origos :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cely obrad a cela hostina dopadla uplne supeeeeeeeeeeer, vsetko sa vydarilo, len hostom nevysiel unos nevesty (nedala som sa) :-D
Odpovedať
paradna pohoda.este stihnut aj kavicku :-) a pocasie? neprsalo? vsetky sme odfukovali mraky zo Slovenska
Odpovedať
Profilova fotka
trosku do obeda prsalo, ale pocas fotenia padlo mozno 10 kvapiek a odfukli sa mraky (tak to vy ste nam tak pomohli:-D)a potom az pocas toho co sme papkali, tak prsalo, ale snad nie tam kde mala hostinu Lubka-droby jedine co sa mi trosicku nepacilo, tak svadobna torta, tam mala byt uuuuuplne ina vsak ked budem mat fotky, tak vam ukazem
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak super zazitok a zabava az do 6,30 rana
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi gratulujem!!!! A velmi sa tesim na fotky!!! :-)
Odpovedať
a kdypak budou fotky? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?