Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem a fotky by mali byt este tento tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zatial sa majte ja sa este ozvem ;-)
Odpovedať
papa a mej se krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gratulujem pani zienka :) ze kavicka pred obradom - tak to super :) a pekne dlho ste potiahli :)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi mocccccccc gratulujem a som rada ze to vyslo podla predstav ;-) no vidim ze vsetky pridavate nevestovske foto, by som veru aj ja mohla :-D
Odpovedať
jeeej Matka ma novu fotku
Odpovedať
zeby som mala zmenit aj ja??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam... :-) zmen Jani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale idem zmenit este raz..tato ked je zmensena, nie je pekna
Odpovedať
ja som dala tiez zmensenu
Odpovedať
Profilova fotka
A ake sme teraz kocky :-) :-) este by sme sa aj minuli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej veru, vsetky krasne nevesticky :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj baby strasne sa mi dnes nechce :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ani mne...len ja som mala onicom vikend...vcera som presedela cely den na zachode a dnes som z toho nejaka slaba... :-|
Odpovedať
Lubi????? =-)
Odpovedať
krasne nevesty... ahojki :-)
Odpovedať
Ziraf,zmen si aj ty fotku za svadobnu ;-) Inak zabudla som podotknut,ze si ako nevesta bola kocka,ani by som Ta nespoznala
Odpovedať
Profilova fotka
http://picasaweb.google.sk/Lubka.Scam... Kocky tu su nase vsetky spolocne fotky...ak by ste mali cas...kuknite!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa idem chvallit prave si idem pre fotky od fotografa tak mozno este dnes ich pridam :-D
Odpovedať
lupi - krasne fotky ;-) star - dik za pochvalu :-) ale ikonku si asi necham porad tuhle maskovaci se zirafkou ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubka kraaasne fotky mate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi ja som si ich kukla - su perfektne - vy mate tusim vsetky aj vo farbe aj ciernobiele,co? strasne sa mi pacia tie so zltym "polom" - zelenou stenou a na konci s bielymi oblakmi - su bohovske :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujemeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi uzasne a naaaaaaaaaaaadherne foto, ozaj krasne. take zlate ked citam Lubka Ščambová :-D :-D :-D
Odpovedať
Lubi-kraaasa. tie v tom repkovom poli..........romantika.nebala si sa,ze si zaspinis saty? mali ste krasne prostredie na fotenie :-) ja mam za mrezami vyfoteneho manzela,ale tu fotku som sem nedala,ten pohlad svedci za vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem este raz...no Matka, ale ja to priezvisko este moc nepouzivam a naviac aj ked som chcela, vacsinou to ludia nevedia vyslovit...ty si to ako mala??? Jani to len vyzera, ze sme v tom poli. My sme v skutocnosti boli na polnej ceste, ktora isla tymto polom.... :-)
Odpovedať
aha,takze do pola sa supol fotograf :-) obetavy :-) my mame tiez vsetky fotky vo farebnej aj CB verzii.fotografka dala do albumov 97% CB,ale mojmu sa pacia viac farebne a tiez rodicom.tak zvysnych 150 co ideme davat dorabat budu takmer iba farebne.aj ked pre mna tie CB maju svoje caro
Odpovedať
Profilova fotka
Jani kto ta fotil? Ja viem, ze uz si to pisala...ale ja mam pamat deravu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi to si zvykaj ze to priezvisko budu komolit... ja ked som sa predstavila niekde a mali si to zapisat tak hned som hovorila - Ščambová Š č, aj tak to malokedy dobre napisali. na vyske sme mali jedneho zahraničného profaka, a ten ma radsej volal len slečna Martina, lebo ked mi povedal priezviskom tak som nereagovala, lebo sa na to ani nepodobalo :-D :-D :-D ale ja ho este stale sem tam pouzijem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?