Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • dakujeeem a fotky by mali byt este tento tyzden 🙂

• tak zatial sa majte ja sa este ozvem 😉

• papa a mej se krasne 🙂

• Sponzor fóra
  • lubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gratulujem pani zienka 🙂

ze kavicka pred obradom - tak to super 🙂 a pekne dlho ste potiahli 🙂

• lubi mocccccccc gratulujem a som rada ze to vyslo podla predstav 😉

no vidim ze vsetky pridavate nevestovske foto, by som veru aj ja mohla 😃

• jeeej Matka ma novu fotku

• zeby som mala zmenit aj ja??? 🤔

• aj ja mam... 🙂 zmen Jani 🙂

• Ale idem zmenit este raz..tato ked je zmensena, nie je pekna

• ja som dala tiez zmensenu

• A ake sme teraz kocky 🙂 🙂 este by sme sa aj minuli 😃 😃

• jeeej veru, vsetky krasne nevesticky 😃 😉

• 🙂

• jaaaj baby strasne sa mi dnes nechce 😛 😛 😛

• Ani mne...len ja som mala onicom vikend...vcera som presedela cely den na zachode a dnes som z toho nejaka slaba... 😐

• Sponzor fóra
  • Lubi????? 🤔

• krasne nevesty... ahojki 🙂

• Ziraf,zmen si aj ty fotku za svadobnu 😉 Inak zabudla som podotknut,ze si ako nevesta bola kocka,ani by som Ta nespoznala

• http://picasaweb.google.sk/Lubka.Scambova/Dvaja?authkey=5RGT0r_GsWU
    Kocky tu su nase vsetky spolocne fotky...ak by ste mali cas...kuknite!!! 🙂

• tak sa idem chvallit prave si idem pre fotky od fotografa
    tak mozno este dnes ich pridam 😃

• lupi - krasne fotky 😉
    star - dik za pochvalu 🙂 ale ikonku si asi necham porad tuhle maskovaci se zirafkou 😉 🙂

• lubka kraaasne fotky mate 😉

• lupi ja som si ich kukla - su perfektne - vy mate tusim vsetky aj vo farbe aj ciernobiele,co? strasne sa mi pacia tie so zltym "polom" - zelenou stenou a na konci s bielymi oblakmi - su bohovske 🙂

• Dakujemeee 🙂

• lubi uzasne a naaaaaaaaaaaadherne foto, ozaj krasne.

take zlate ked citam Lubka Ščambová 😃 😃 😃

• Lubi-kraaasa. tie v tom repkovom poli..........romantika.nebala si sa,ze si zaspinis saty? mali ste krasne prostredie na fotenie 🙂 ja mam za mrezami vyfoteneho manzela,ale tu fotku som sem nedala,ten pohlad svedci za vsetko 😃

• dakujem este raz...no Matka, ale ja to priezvisko este moc nepouzivam a naviac aj ked som chcela, vacsinou to ludia nevedia vyslovit...ty si to ako mala???
    Jani to len vyzera, ze sme v tom poli. My sme v skutocnosti boli na polnej ceste, ktora isla tymto polom.... 🙂

• aha,takze do pola sa supol fotograf 🙂 obetavy 🙂 my mame tiez vsetky fotky vo farebnej aj CB verzii.fotografka dala do albumov 97% CB,ale mojmu sa pacia viac farebne a tiez rodicom.tak zvysnych 150 co ideme davat dorabat budu takmer iba farebne.aj ked pre mna tie CB maju svoje caro

• Jani kto ta fotil? Ja viem, ze uz si to pisala...ale ja mam pamat deravu... 🙂

• no lubi to si zvykaj ze to priezvisko budu komolit... ja ked som sa predstavila niekde a mali si to zapisat tak hned som hovorila - Ščambová Š č, aj tak to malokedy dobre napisali. na vyske sme mali jedneho zahraničného profaka, a ten ma radsej volal len slečna Martina, lebo ked mi povedal priezviskom tak som nereagovala, lebo sa na to ani nepodobalo 😃 😃 😃
    ale ja ho este stale sem tam pouzijem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov