Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
nas fotila Zuzka Gerhatova z BB
Odpovedať
a vas? (nie ze by som sa chcela druhy krat vydavat niekde v okoli Trencina :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Jani kludne sa mozes vydavat druhy krat v okoli BB, pretoze nas fotograf je odtial a vola sa Lukasko Cellar.
Odpovedať
fiha,to je dobra koncentracia dobrych fotografom okrem Ba? nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobra, ba az vyborna...to stredne Slovensko robi divy :-) Matka a mna co najviac stve na tom priezvisku, ze ked uz poviem to šč...tak potom ma nazvu Ščandova...to je hrozne...a raz som sa podpisala do mailu teda uz novym priezviskom, na co mi volali, vypytali si uplne ine priezvisko, skomolili to a ja som sa naviac predstavila povodnym...hrozne je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim svoj prichod domov :-D no teeeeeeeeeeeeda kocky, vy mate vsetky pomenene pasy x-) a my fotocky este nist..ale do konca tyzdna vraj uz budu na 100% 8-(
Odpovedať
Monika,z toho si nerob hlavu,my sme ich mali tiez po mesiaci. ale uz sa na tie fotecky tesim. A co je s Gabikou???? ta sa po svadbe prepadla?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru - gabika stale nist - ani pred svadbou sme satocky nevideli :-( a teraz uz ani nepride pozdravit.. ja sa musim priznat - ja som zavislacik na nasich majovkach - mna to bavi stale pozerat ake su trendy ake su nevesticky a tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ja tiez stale kukam albumy aj pripravne. :-D inac Lubi to si zvyknes, uz sa len budes smiat na tych vseliakych skompleninach,mojho bracha volaju nemci. Mr. Skemba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja sa pri vas citim normalne trapne :-N vsetky mate take krasne fotocky v pasoch..je to tu vsetko biele..a len ja trapka este s civilnou fotkou :-D :-N :-N asi si hodim na hlavu zavoj a vyfotim sa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anooooooooooooooooooooooo :) a biele tricko si supni - odstrihni rukavy a to nebude vidno :-D ale neboj moni - o chvilu aj ty budes mat fotocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, halo, este tu niekto je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Maťka, ja som akurát prišla nakuknúť :-) Super fotočka, veru sa nám to už belie :-D
Odpovedať
Monika,z toho si nic nerob.ja som mala este dodnes povodnu,len ma navnadila Lubka.ale tak si vratim povodnu zatial ;-) a mne sa teraz miesaju prispevky.vzdy som kukla na fotku a vedela kto pisal,teraz do toho bieleho musim poriadne zaostrit a rozpoznat detily :-)
Odpovedať
ja som prave prisla z prace a mesta.spotena ako kon,kedze som mala dlhy rukav :-(
Odpovedať
Matka,prave je na hlavnej stranke nejaky par,co sa fotil tam kde vy.su tiez z KNM inak ja albumy nestiham pozerat uz 2 mesiace - tie svadobne, pripravne nesledujem vobec. v praci mam toho vyse hlavy a net doma nastastie nie,lebo neviem,ci by som spavala.
Odpovedať
ahojte, ja sa vam tu trosku zapletiem bo som zvedava ci neviete ako je po vikende na tom lubka droby, asik este nemala cas prist k netu, ale ci ste neboli niektora na obrade:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som uz tiez doma, akurat som sa dobre zasmiala, kamoska mi konecne dala fotky z unosu zo svadby a ked som sa videla v tych svadobnych satach pri tej tyci... no tak som sa teda riadne zasmiala. inac Jani mas pravdu teraz sa fakt tie prispevky horsie rozpoznavaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej Jani, aj ty si tu? Idem ti hneď napísať IP, nestíham absolútne nič a ani netuším, kedy sa zbalím na dovolenku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no lubka sa tu zatial veru neukazala...a myslim zeani ziadna z nas nebola pri kostole... ale hadam sa coskoro ukaze.
Odpovedať
ahoj Tinka,veru.....iba v BB teme som zaregistrovala cez vikend,ze uz idete na tu svadobnu cestu....jajaaaajjj....potom mi poslite trochu tepla a slnka :-)
Odpovedať
Matka,posli mi aspon jednu fotku do prace ;-) to chcem vidiet....
Odpovedať
ja uz som si myslela,ze sa na mna hnevas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre Jani zajtra ti ich poslem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani no tepla určite bude aj na rozdávania, takže čakaj prílevy slniečka od egyptského smeru :-D Juuuj, Lenka sa už niekde hroší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík si asi užíva manželský život :-D Ale mohla by aspon nakuknúť, som taká zvedavá... A veru tá Gabika, hmhmhm, takto nás zanedbávať :-S Tie jej šaty budú fakt legendou, kým ich konečne uvidíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru. veru Gabika sa vobec neukazuje. Kika a kedy letite?
Odpovedať
veru Lenka uz je urcite aj opalena....
Odpovedať
Profilova fotka
cawte jeej tinus - vy uz idete na dovcu -jaaj taak zavidim - isla by som hned a zaraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuj kocky, ja som bola u mojej krstnej..robi si masersky kurz, tak som bola taky obetny baranok, nech trenuje :-D ale super ma vymasirovala..je to sikulka ;-) hned sa lepsie citim.. veru kocky, gabika sa davno neukazala..nie je niekde na svadobnej ceste? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?