Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sli by sme do petrzalky, tam som vyrastala a je tam urcite viac zelene, blizko rameno drazdiak hradza.. ale pozerala som aj ruzinov, tam sa nam paci, ale je fakt ze ked nieka ideme von tak autom do petrzalky, hlavne mam by ma mala rada blizko :-D juu to znie super, tie male kachlicky-mozajka je uzasne strasne sa mi to paci, ale zas aj drahsie riesenie. myslim ze viem co myslis, videla som to v jednej restike tam bolo umyvadlo akoby polozene na doske, ale nebolo klasicke ale take kruhove akoby mysa polozena no nieco perfektne strasne sa mi to pacilo, ak by som raz riobila kupelnu jendoznacne take. sa mozme potom presunut na strechu ked sa viacere vrhjame do prerabky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano presne to myslim, uzasne to je x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na strechu pokukujem uz tyzden - ale tam to zdaleka tak nezije ako tu :) - trebalo by to tam rozprudit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak pojdeme to tam pekne rozhybat :-D inak tiez sem tam kuknem ale tam nic nezije... inakl je mi tu na MS trocha smutno ze uz to mam za sebou :-( treba sa chytro na neico dalsie vrhnut a pekne podla postupnosti najprv strecha potom konik ;-) aj matka a monika tusim prerabaju tak budeme mat o com klabosit
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som kludne isla byvat este do karlovky alebo lamaca...alebo aj zahorska...a kedze som vyrastala tak devinsku zboznujem - ale to sa zda mojmu manzelovi od ruky..aj ked uz je sitina a je to pohodicka...no ved uvidime kam nas vietor zaveje a hlavne kolkati budeme a ako budu financie.... aspon mozem vsetko prerabat a planovat 2x :-) stale sa realizujem :-) a mam zabavku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj mne je luto ze uz neplanujem svadbu...treba si vymysliet nejake oslavy stale ;-) nejako sa mi to zapacilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a kam zmizla gabika??? ona sa tu poriadne od svadby neukazala - ani fotky ziadne - nist :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tam verim ze je pekne ale je to uz pekne od ruky a manzel vravi ze musime byt niekde blizko pri nasich alebo pri rodine na trnavke, aby mal kto kocikovat :-D no gabiky tu od svadby vobec niet :-| neviem co sa stalo, neplanovala hned dlhu svadobnu cestu tak neviem preco sa neozyva, rada by som videla ako jej dopadla svadba. este by som chcela vidiet monikine a lyubkine foto :-) veru uz strihame video doma a tak ma mrzi ze taka nevesticka uz viac nebudem |-| bolo to nieco uzasne a asi naozaj neopakovatelne lebo to uz proste nezazijem - manzela menit nemienit.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko manzelky :-D :-D :-D vecer pretriedim nase fotky a potom nieco pridam..mame ich strasne vela, tak sa to aj zle pozera, lebo je to strasne velke a pokial mi to PC nacita :-S
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-) no moni tak uz sa velmi tesim na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ich chcem dat niekde vytlacit..rozhodujem sa medzi happy foto a fotolabom..ale neviem, fotolab mam vyskusany a som vcelku spokojna s fotkami, cez happy foto som nedavala nikdy robit fotky
Odpovedať
Monika,ja som minulu sobotu prvy krat objednavala cez happy foto.zatial 242 fotiek,ale zatial neprisli.tak neviem ake budu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko kocky..aj vam sa po vikende tak nechce?
Odpovedať
velmi sa nechce,ale co uz mam robit.ani cez vikend som si neodychla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. ani nemam pocit ze bol vikend :-N no moni uz sa velmi tesim, tolko nas napinas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak na happy foto som pocula viacej nedobrych reakcii, zle farby a tak, ja amm fotolab a tam som spokojna. aj ja uz chcem mat fotky, dufam ze tento tyzden pridu od fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak ja ich objednam cez fotolab..s nimi som aj ja spokojna..nebudem skusat nieco nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne foto radsej cez overenu fotosluzbu. ja este nemam album na svadobne foto, ale chcem si uz kupit nech sa zas mozem vytesovat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den sa praje :-) ja som uuuuplne grogy, cely vikend sme stahovali draheho ku mne mam taku svalovicu som vcera chcela pridat fotky, ale su straaaaasne velke a stale mi to nechce zmensit na velkost aby som to sem mohla pridat, cez co zmensujete fotky vy? lebo ja uz som skusala dva sposoby a stale nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame z celej svadby 710 fotiek..z fotenia, kde sme boli len my s drahym mame cez 100 fotiek, ale vybrala som len 80, aby sa mi to zmestilo do albumu..na jednu stranu sa mi zmestia 4 fotky formatu 9x13 dnes si musim ist kupit este dalsie albumy a dam si vytlacit par fotiek aj z hostiny..ale urcite nie vsetky..to by bolo strasne vela a potrebovala by som na to veeeeeeeeeeela albumov :-| fotky, co budeme davat rodicom a co si dame aj my do ramikov dame spravit vacsie rozmery..
Odpovedať
Profilova fotka
vidis to je napd mozme dat rodicom albumi s nasimi fotkami, stacia take mensie s menej foto :-) nam posle rovno aj njake velke vytlacene foto aj na cd, sa uz neviem dockat. vsetky netreba ostanu ti v PC a len niektore do albumu. lyubka ja to zmensujem cez fotoshop, ale ked narychlo tak aj cez infrawiev ;-) pocula som ze aj v painte sa to da ale neskusala som uz ta chcem vidiet, tak bnam njaku ukaz
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem za radu ale aspon som si zmenila fotku za svadobnu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotoalbumy riesite my sme si kupili hned ako sme mali fotky 2 kazdy iny ale do kazdeho som sa zalubila jeden je zeleny a motylikovy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lubi, ale ti to pristane :-) vy mate takto hned fotky? to sa mate. juj aj ja chcem motylikovy album, nemas jeho foto? ani nevim kde mam naky pekny album zhanat, zajtra by sme isli pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ale ako keby som to ani ja nebola a fotky sme mali uz v pondelok, len tu bol brat, tak som sa k tomu nedostala a konecne vcera ked som si k tomu sadla sa mi to nepodarilo zmensit na mesie ako 1MB fotky :-| skusim to este cez to co si mi poradila, snad uz to dam nejak do kopy ale nie su moc pekne tie fotky, vsak uvidite skoro na kazdej je jeden z nas nejak zamraceny alebo sa sklebime ja som ten album kupila vo fujifilme v auparku, ale bol posledny, lebo oni maju z kazdeho len jeden kus
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj man ked nalicila kukam ze pekne pekne a kde som ja??? :-N v zivote som tak vyrazny majkap nemala noa obocie som nikdy enmala malovane tak som sa citila jak ruska babika :-N ale vraj to bolo praveze dobre, tak sa neviem dockat na foto ci sa spoznam :-D skus strasne zu chcem vidiet, snad aj monika dnes dohodi. ja som aj tie amaterske musela vsetky velmi zmensovat - zvyknuta vsetko vo fotoshope. ale ak chcem ukaz par len tak nemzneseniych cez letecka posta.cz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK uz sa na to pracuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu je par fotiek http://leteckaposta.cz/392980604
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...prajem krasny pondelok. Aj my sme si boli vcera pre fotky, tak idem spekulovat nad albumom. Pre rodicov uz mame, tak mamina bola cela happy, ked som jej ho v sobotu dala.
Odpovedať
Profilova fotka
waw, ty si bola naaadherna nevesticka, a saty su paradne, krasnucky ste,a najlepsia je foto kde ma manzel okuliare 8-) mohlo ma inak aj skor napadnut ze sa to da poslat cez skype :-D ak cches mozem skusit zm,ensit mam tu infraview ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?