Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby tych 8 dni mi povedala teta pri davani obcanaku..
Odpovedať
Profilova fotka
mne nikto nic take nehovoril a zajtra mam presne osmy den, nemam sancu to stihnut, ked robim od rana do noci, v piatok idem na soc. zdrav aj zivnostensky . musi im to stacit boze to je strasne s tymito zmenami a je mi teplooooooooooo :-S protestujem proti takym podmienkam zmenam a teplotam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aaale prosim ta - a co myslis - ze ti da niekto pokutu ked tie dni pretiahnes :-D urcite nie :) teda podla mna..
Odpovedať
Caute baby ja som si vybavovala obciansky skoro po dvoch tyzdnoch a nikto mi nic nepovedal na policii ze co tak neskoro,ani na zdravotnej mi nic nepovedali.
Odpovedať
To zalezi vsetko od uradnikov ze aky su.A ja som si skor nemohla veci vybavovat lebo najskor som si musela vybavit zmenu rodneho stavu vo svojom bydlisku a potom som si mohla ist s jeho rodicmi vybavovat trvaly pobyt. Inak baby ak by mal niekto zaujem o svadobne saty ja svoje predavam tak kludne mi piste cez internu postu.Mam aj tu inzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
prakovce na vybavenie obcianskeho mas 30dni takze po dvoch tyzdnoch ti nikto nic nemohol to bolo v riadbniom termine potom su uz njake terminy od kedy mas OP a to je vraj ty ch 8 dni. katka jedenden ich naozaj nezabuje, som zvedava jak ja zvladnem tri urady za den a este ja banku, kupit kvety a ist na promocie a zbalit sa a ankupit na svadobku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aale drobicek da sa - len musisa rano vstat skoro :-D :-D :-D a ked nie - tak dalsie dni navyse ich nezabiju :-D :-D no nie? to by mohol byt problem keby si nieco porobila s autom nedajboze a dosli by policajti a ukazovala by si im iny OP a ine meno na vodicaku :-D - to by si asi pokutu mohla dostat aj za to navyse - ale inak by sa svet zrutit nemal...
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak mam na rano dovolene behat po uradoch tam aj zajtra pojdem vybavovat nech to nemam vsetko na jeden den na poslendu moznost super. no autom sa netrapim. ukazem kopiu sobasneho a nemozu namietat neda sa vsetko hned vybavit a vodicak ani nemam :-D jazdi drahy
Odpovedať
Profilova fotka
co preberame? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte, tuším sa preberajú vybavovačky, ja som dnes tiež čo-to absolvovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem konečne popridávať fotky od fotografa, mala som ich síce už pred 2 týždňami, ale pred dovolenkou som ich už nestihla povyberať a pozmenšovať
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam,ze som na nic nezabudla...vybavila som OP,pas,vodicak, zdravotnu,banku... aha viem -elektricenku si vybavim ked si ju pojdem kupit... a to je asi vsetko,nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati ešte dôchodkové sporenie, prípadne nejaké poistky a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ja dúfam, že to sa bude dať aj mailom alebo telefonicky nahlásiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaa mas pravdu - dochodkove - musim zajtra... a ako bolo na svadobnej ceste?? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj Kati, fantasticky :-) Ešte pár dní by som ostala :-( Aj sme si oddýchli, aj sme niečo videli - boli sme na výlete v Jeruzaleme a v skalnom meste Petre. A v cestovke boli takí zlatí, že nám zabezpečili izbu číslo 3105 - to nám najskôr ani nedošlo, až keď sme chceli dať kód na trezor dátum svadby, došlo nám, že to je aj číslo izby :-D Izbička bola s výhľadom na more, no romantika :-) A vy čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka..kraaaaaaasne fotocky mate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ďakujem :-) Aj vy, znovu som ich dnes pozerala, lebo včera som to tu len zbežne prebehla a tooooľko fotiek pribudlo :-D Bola si fakt krásna nevesta :-) A teraz pozerám, že vy ste mali včera výmesačie :-D To ani nie je pravda, ako rýchlo to beží...
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak..uz mesiac po svadbe ;-) dobre ranko babulky..ako sa dnes mame? x-)
Odpovedať
dobre ranko.konecne stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranecko :) aj ja uz ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ist na dovolenockuuuu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme teraz na vikend do Sturova..aspon nieco..poriadnu dovolenku si uzijeme az buduci rok, ked poprerabame zvysok bytu
Odpovedať
aj ja by som hned isla.osud je vsak proti nam.v juni nam prisla do toho skola a skusky. a ja teraz az takmer do oktorbra / novembra nemozem vobec z prace. Tiez ideme prerabat,takze dni dovolenky venujeme asi tomu.mozno este tak predlzeny vikend....jeden ideme do Ciech a chcela by som aspon nejaky 4 dnovy pobyt tu na Slovensko. Moni,uzi si Sturovo. musi tam byt teraz super ked je to vsetko vynovene,ale mna by tam uz nikto ani parom volov nedotiahol
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme na Art film do t.teplic v sobotu - tak bude vyletik - ale dovolenka sa rysuje az na september... inak u nas bola v noci totalna veterna smrst - konare povylamane - dokonca na jednom parkovisku co som rano videla bolo auto rozmlatene - co na neho spadol strom :-. no hruza
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas riadne prsalo..fukal vietor, hrmelo :-o :-o :-o
Odpovedať
tak po mojich skusenostiach s poistovnami toho chudaka majitela auta fakt lutujem. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, vy to už máte za sebou tak by som chcela vedieť do kedy ste mali svadbu?myslím kedy odchádzala kapela alebo DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka..my s drahym sme odchadzali ako posledni o 06,00hod. o 05,00 odchadzal dj a aj starejsi..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme koncili o 4 - ale celkovo svadba zacala o 15,00 - aj od toho to zavisi
Odpovedať
ikinka: my sme odchadzali s rodicmi ako posledny,bolo 7.30. Dj hral do nejakej 6.00, polhodku sa asi balil. kameraman zial odisiel uz o 2.00, pretoze az ked odisiel nastla ta najlepsia zabava pre tych najvytrvalejsiech
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?