Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Ahojte, aj ja prajem krasny dnik...len vonku je nejako dusno, aspon u nas 🙂

• aj u nas je riadne teplo..a vzduch stoji, ale len vietor nefuka 😛

• nam tu trosku vietor zafuka, ale teply ako keby to bol fen 😐

• Sponzor fóra
  • ja sedim v kancli a je tunastavenych 22 stupnov § takze ja som v svetri 😐 ale ostatnym je teplo...

• No babenky, co je s vami? Dusno vas zlozilo??? 🙂

• ahojte.ja mam zimu ako v chladnicke.tak si kurim 😬 vazne. ked som vysla vonku tak ma skoro porazilo ako je horuco vonku.byt na mne,tak som so stolom a PC uz vonka pred budovou 😃

• Tu zacalo byt dokonca vlhko...no neviem neviem...nech uz su styri!

• a u nas sa prave paradne zamracilo.zeby dazd???? 🤔

• u nas je moooooc dusno, ale uz sa vonku trosku tvoria mraky, tak asi aj prsat bude

dnes si ideme s drahym okuliare vybrat do optiky 😃 😃 som zvedava

• Ahoj kocky majove... tady je hnusny hic 😛 😛 😛

• Bambuli - my mame nove brylky od pred svatbou 🙂 😵

• ziraf, no my sme boli u ocneho minuly piatok, skor sa nam akosi nepodarilo ist 😬 😬

• Ahojte babulky...no teda aj u nás je tak strašne horúco...je mi až na samovraždu z toho tepla 😃 😃 😃

• gabi..u nas sa uz zase vycasilo a vonku je hroooooooooooozne 😛 😛 som myslela, ze aspon trosku sprchne, ale vobec nic 😒
    aspon vecer by mohlo poprsat

jaaaaaaj babulky, my este stale nemame svadobne dvd, kameraman nam povedal, ze bude za 2-3 tyzdne a teraz bol uz 4 tyzden a ani sa len neozval..ak sa neozve do soboty, tak v nedelu mu zavolam a uz budem neprijemna..som sa rozhodla, ze za kazdy omeskany tyzden mu dam dole 500,- 😠 😠 😠

• Aj my budeme mat o 1-2 týždne...ale my to berieme v pohode...je to náš kamarát a prerába si byt takže sme v tomto zhovievaví 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • gabi, pokial by to bol kamarat a viem, ze ma vela prace, tak by som to brala aj ja v pohode..

ale ked sme si minuly tyzden isli po fotky, podotykam, ze sme sa v piatok rano dohodli, ze mu vecer okolo 19,00 zavolam, lebo do 18,00 je v praci..volala som mu hodinu asi 20x a vobec mi nedvihal
    nakoniec sme ho nasli v krcme 😠 😠 😠 😠 😠 vraj ho rano nasrali v praci, tak nikomu nedviha..povedala som mu, ze je to od neho maximalne neprofesionalne, ved sme sa predsa dohodli a ja nemozem vediet, ze jeho niekto nasral!!!! horko tazko isiel s nami, ze nam teda da fotky, ktore mu uz fotograf dal hotove asi tyzden po svadbe..cakali sme este asi 20 minut pred vchodom, pokial nam ich napalil na DVD-cko
    a to nam slubil, ze nam spravi pekne, aj s potlacou..toto nam dal ledva do obalu 😒 😒

ja neviem, ale ked sa s niekym dohodnem, ze mu dam DVD do 2-3 tyzdnov, tak sa to aj snazim splnit..on sa stale vyhovara na to, ze ma vela roboty (no ved keby som bola kazdy den do 18,00 v praci a potom by som isla rovno do krcmy, tak by som nestihala asi ani ja 😠 😠 )
    a ked mam tooooooooolko vela roboty, tak si toho neberiem vela, ked potom nestiham

s fotografom sme boli velmi spokojni, ale kameraman zatial nic moc..som zvedava na to dvd 😐
    ale mam pocit, ze ho este ani nema, lebo ked som sa ho opytala, ze kolko ma zatial postrihaneho materialu, ze ake je to dlhe, tak mi nevedel ani povedat 😒

• krasne slnecne ranko prajem 😉

• dobre ranko.Matka,na teba nemam stastie.este stale mate tie skolenia??

• cawte babulky

moni - ten kameraman je absolutny neprofesional ... skoda penazi za takeho...asi su lepsi ozaj profici - ktori sa venuju len tomu a inu pracu nemaju...

my sme ledva vcera vytriedili fotky a dali dokopy kolko asi budeme tlacit a vyslo z toho take cislo - ze ament-ma - drahe to bude jak fras 😠 ale co uz..

• Dobre ranko, dnes by mi uz konecne mali dorazit fotky od Rofa. Ja sa uz tak velmi tesim a neviem sa dockat 🙂

• ahojte babulky, no ja som fakt zvedava, kedy sa nam ten kameraman ozve

• ahoj Jani, no vcera sme mali posledne testy tak uz by som mala byt teraz len v robote, vdakabohu...
    Kati ved ich objednaj cez net to ta vyjde ovela lacnejsie a su dobre tie fotky ja som tak davala robit. a daju sa aj rozne formaty

Moni no tak hadam aspon to DVD bude stat za to dlhe cakanie...

• Jani mne sa stale vracia mail z tej novej adresy

• mati ako cez net?

• Kati cez www.happyfoto.sk, stiahnes si taky program tak ich vsetky nakopirujes a das si rozmery ake chces, ten klasicky rozmer 9*13 stoji len 2,90 a teraz je akcia ze aj ten rozmer 10*15 stoji 2,90 a potom su aj vacsie rozmery za dobre ceny.

je to fakt jednoduche, len potom davaj format KLASIK, nie ideal lebo ten by si mala s bielymi okrajmi.

• ja som objednavala na radu Matky tiez cez happy, suhlasim aj s rozmerom,len niektore fotky su pri tom klasik orezane. ani by som si to nevsimla,len na dvoch fotkach boli vyfotene torty a chybali nam postavičky na vrchu 😬 ale som spokojna. tento tyzden by som este chcela objednat nejakych 150 tych pozovacich,format 13x18.

• no Jani hej, lebo on tie fotky aj ked su trosku inac urobene roztiehne aby si nedostala biele okraje, ja som tak raz objednala cez fotolab a prisli mi jedna mala 10 cm, jedna 11, uplne kazda inac, lebo je to vraj podla fotaku..
    ja som teraz davala robit aj take velke 20*30 ale len dve uvidim ako budu vyzerat.

• aha - ale my chceme biele okraje - aj od profi fotografa take mame a su pekne..a nechcem aby nic neroztahovali ani neorezavali - aby ich nechali v nedotknutej podobe ako u fotografa

a to ked takto objednam mi poslu tie fotky postou ?

• Matka,viem o com hovoris.ja som si tiez dala urobit fotky z CD a vobec odo mna nechceli format ci klasik,ci ideal a som sa zhrozila,ked kazda fotka bola s inou dlzkou aj sirkou....

• Ahojte babulky....aj mna to happyfoto zaujalo....to im pošlem takéto digi fotky a oni mi ich spravia a pošlú...a v hociakých rozmeroch...? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov