Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky sa dockame, som zvedava ako sa nam po svadbach bude darit s byvanim , detickami a tak :-) zas to tu cele blbne uplne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som predtym par rokov len skripta citala a max cez prazdniny jednu knizku :-D boze baby mne sa taak nece tie poondene doklady obehavat..
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja by som zas najradsej uz aj mala vsetky doklady len ked sa ich uradne hodiny nezhoduju s mojim volnom ]-( najradsej by som tosuple v jeden den, ale co uz. vcera som sa taxikarovi podpisala starym menom, este som si vravela ze sa podpisem ja a nie manzel nech si cvicim podpis a supla som stare meno :-D no tazko sa mi zvyka
Odpovedať
Lubka,ja sa obcas tiez seknem a podpisem starym :-N co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
budis nam odpustene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...dnes mate piatok :-) akosi ste tu malo...a ja az do siestej v praci!
Odpovedať
Ahoj kocky, ja dneska byla na svatbe spoluzacce a vecer jdeme na party, tak se tesim :-) :-) :-) Meli to hezke, ale my to meli hezci :-D
Odpovedať
kocky,ktore koncite,tak vam prajem krasny slnecny vikendik.packo
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez za chvilku idem z roboty, ale este musim ist odniest nejake veci cestou domov a uz sa sem nevratim vsak je piatok co by som tu robila :-D :-D :-D aj ja teda prajem kraaasny vikend a uzite si pekne pocasie zatial ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte a uzite si vykend :-) aj ja si tu pobudnem este 9 hodin :-S ziraf :-D no super den mas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi tak ja tu budem s tebou... My ideme dnes na navstevu ku kamosom, ktorym ideme buduci tyzden na svadbu. Ideme uz dnes s darom, lebo buduci tyzden im to nevychadza, len nech je uz 6!
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez este stale makam ale dufam ze tu nebudem zas do siedmej ako vcera. a co pekneho ste im Lubi kupili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
My jsme se s ostatnima spoluzakama slozili novomanzelum na vysavac :-) a jeste dostanou prasatko s nejakymi dalsimi korunkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My im davame korunky a flasu. Je to tak lepsie, oni maju zariadenu domacnost, tak by sme im asi ani nemali co kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme akurat bud sobotu na promociu sa tesim zas trocha nieco ine ako bezny den, idem sesterke darovat rucne robenu brosnu motylika :-) ziraf to je mile prasiatko s penizakami, napadite ako darovat korunky :-)
Odpovedať
Júúúúj babulky taká som nasr...do gratulácíí mi napísali z tej agentúry kde sme si dali robit oznamko...písali tam také blbosti...že vraj sme prví nespokojní zákazníci...natolko sú neslušní že nedokážu kritiku asi zniest...hned som ich vymazala...a napísala som im či nepoznajú pravidlá stránky...že do albumu si možem napísat čo chcem aj dobré aj zlé skúsenosti z dodávatelmi...mnoho párov sa otočili pri nich už vo dverách....lebo nemajú ani nijaké vzorky a dva druhy papiera...aj to nič moc...taká som naštvaná...a ešte že mi dali zlavu za reklamáciu...ale že som dala dvacku chalanovi naviac pri platení oznamiek nespomenul...!!!!!!...je piatok a ja som taká naštvaná... ]-( ]-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gabi nic si z toho nerob - ja uz som si zvykla ze tu nemozes napisat kritiku lebo okamzite sa do teba niekto obuje - radsej len pochvalu a kritiku cez IP.... bohuzial - tiez sa nemienim tu s nikym handrkovat
Odpovedať
Profilova fotka
jaj noto je otrasne, este takto do gratulacii :-o kasli na to gabi chybu si nikto neprizna a kritiku neznesu, nerozculuj sa preto tes sa na vikend vizera byut krasny slnecny 8-)
Odpovedať
...ja aj kritiku napíšem aby si ludia dali bacha na zlú kvalitu...ak kritiku niekto neznesie je to jeho vec...pozorne som si prečítala pri zakladaní svadobného albumu,to že možem napísat dobrých aj zlých dodávatelov... :-p :-p :-p .... :-D :-D :-D :-D :-D napísala som im cez IP,že ma mrzí že nie su natolko slušní,že vraj aj prvému nespokojnému zákazníkovi nedokážu popriat v živote všetko dobré...najprv som sa nad tým pousmiala... :-D :-D :-D :-D a smejem sa aj teraz...ved niekto tak neslušný ma nedokáže rozhodit...ale trošku naštvaná som...lebo som sa tam za tými oznakami nachodila jak ten debil...ved ste to prežívali so mnou... :-D :-D :-D :-D tú moju nespokojnost z našimi oznamkami... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak gabi - vsetky si to pamatame - kolko starosti s nimi bolo..babulky lucim sa - idem sa dat odfotit na doklady a vecer do mesta s kamoskami :-D papa a pekny vikendik prajem
Odpovedať
Profilova fotka
pa kati, aky mate vsetky dobry progranm na dnes vecer, ja si budem sediet nad fotkami a triedit zmensovat ktore komu poslem tolko zaberov na hosti mame ze mam co robit. gabi no pamatame to si zasluzia skritizovat aby si aj ostatni dali pozor
Odpovedať
Papa...tak to vám bude Kati radost žit...zabavte sa... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, krasny vikendik... :-) A ja som rada, ze sa do albumov pisu aj kritiky, ved aj ja som sa v mnohych veciach podla toho rozhodovala...ale jesitaci to nedokazu prezit. A zaujimave, ze si pozeraju fotky na moja svadba a citaju popisy k albumom... Ja uz mam po osiali s fotkami, mala by som ist vybrat tie, ktore dam vyvolat rodine a kamaratom a akosi sa mi do toho nechce...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam albumi pre svokrovcov a nasich, mam mi volala s fotolabu ze si bola par nasich foto spravit, lebo sa hned chcela pochvalit kamoskam co isla na stretko, tak mi kupila dva pekne albumiky, jhu zajtra donesie a budem zakladat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré víkendové ránko dámy ;-) Gábi - to jsou ale chudáčci, že ti musí psát do gratulací....No nevim, mělas to tam nechat, on by si na ně každej udělal ten obrázek :-D Droby - jsi dobrá, že máš fotečky, já jsem se k tomu ještě nedostala ;-( Včera jsme byli na pivních slavnostech, dneska poklidím, navařím, večer jedem na koně (svatební dar :-D ) a pak valím na diskotéku (2. část pivních slavností) a to tu ještě přes den máme karnevalový průvod masek a to tu bohužel nebudu :-( Bývá to supr zábava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj charlie...tak to mas teda pestry program :-) tak super! Kocky a ste tu vobec nejake??? Ci len ja pracujem aj v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
Lupi já naštěstí nemívám pracovní víkendy :-) Ale neboj on se tu určitě někdo brzo objeví :-N
Odpovedať
ahoj kocky tak som spat o svadonej cesty ;-) pocasie bolo uzasne more krasne a teplucke takze super :-)
Odpovedať
babulky, mate vsetky naozaj nadherne fotky, fakt vsetky sme boli krasne nevesticky :-D som rada ze kazdej to vyslo uplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Leni, tak už jste zpátky? Přijeli jste tři? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?