Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Ano Moni ja tu ešte straším....jeeejda aj ty si si zmenila fotku... 😃 😃 😃 😃

• noooooo..tu medzi vami vytrcam s tou civilnou fotkou 😃 😃 😃 😃

• Myslím že ešte Miluška má civilnú fotku... 😉 ale už aj ja idem...asi pojdeme za našim kameramanom...musíme mu odniest fotky...tak pa zajtra... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ano..Miluska ma este civil fotku
    ja zajtra tiez zavolam kameramanovi, uz by som chcela DVD-cko 😵
    tak papa

• jej peknucka si tu moni.
    ja stale neviem aku si mam dat do pasu 😬
    nam uz sa robi dvdcko sa vytesujem najradsej by som tam nechala vsetko nic nemazala 😵

• no ved aj nam povedal kameraman, ze vela z toho vymazavat nechce, lebo ze su tam fakt super veci..
    ja som len zvedava na ten nas tanec, ze ako to bude vyzerat na kamere 😬

• a ja mam este civilni fotku 😉

• ja uz som nas netradicny videla 😃 vsetci okolo sli do rehotu 😃
    zahodila som kyticku a sli sme na to 😃
    stale ale nemam album na fotky 😐

• my sme boli vcera po fotky, co som objednavala cez net, tak som ich vecer skoro 2hodiny ukladala do albumov 😐
    dnes som ich mala v praci a poobede som ich nechala u nasich, nech si povyberaju

• lubko, ja album taky este porad nemam 😉

• no idem ja citat..uz mi chyba len par stranok 😉

• ja milujem ukladanie foto do albumu, na to sa tesim, si vyhradim cely den na fotky 😃
    nasim aj svokrovcom chcem dat maly albumik s fotkamu nech maju tiez na pamiatku pekne.

zirafka sup na albumik tp predsa treba aby si mohla uakzovat malym zirafiakom 😃

• ahoj májovečky 😃

Moni - jsem zkoukla fotečky a byli jste k sežrání, fakt vám to moc slušelo a fotky jsou okouzlující 😉

Ještě chybí mám pocit milu s fotkama, že? Či se pletu? 😃

• ahoj charlei ty si take nocne vtaca nie 😃
    ani uz len miluska nema foto od fotografa ibnak mame vsetky

• Lubi - já noční pták teda moc nejsem, spíš si nemám čas psát v práci...tak to doháním večer, no a navíc v TV je fotbal, takže oba s manžou máme svůj program 😃
    Jak skončí zápas tak jdu chrnět 😃
    Teda tak už nám zbývá se pokochat akorát miluščinýma fotečkama? No paráda, se těším 😉
    Pořád to tu zodpovědně procházím abych na žádnou z nás nezapomněla 🤔 😬 😃

• Sponzor fóra
  • no ked sa tu takto vecer ukazes vacsinou tu uz nikto nie je.
    ty si taky fotbal maniak? to ja nemusim ani neviem co sa tam deje 😬
    ja stale prechadzam svoje foto 😬 😃 sa vytesujem pekne dokolecka dneska cely den

• nejsem fotbalový maniak, to moje drahá polovička je maniak, já jen sedím u telky s noťasem a procházím si diskuze nebo taky procházím pořád dokolečka fotečky. Zatím totiž nemám jasno, které si chci nechat vyvolat, album už mám, ale ty fotky prostě nemůžu rozhodnout, který jsou ty nej, prostě chci všechny 😃

Ale už půjdu spát, tak si zítra užij poslední pracovní den (nevím teda jestli nepracuješ třebas i o víkendu, já naštěstí neeeee) a taky víkendík 😃

• no presne aj ja chcem vsetky treba velky album, to uz viem ze potrebujem velky na fotky 🙂
    par fotiek uz mam vytlacenych prioamo opd fotografa tak sa mozem kochat stale, a este mam ramiky do krorych njake foto potrebujem, tak sa mozem venovat vyberu 🙂

no ja pracujem teraz, zajtra aj cez vikend 😬 len sobotu mam volno-fotkove volno 😵
    dobru noc teda papa a pekny vikend

• babulky dobru noc vam prajem 😉

• co to citas monika? aj tebe dobru nocku, ja si tu este dobudnem hodku

• krasne ranko prajem, lubi kraaaaasne nove foto 🙂

• dobre ranko.vidim,ze mam co dohanat

• dobre ranko manzelky 😉

lubi, citam tu novu knihu od Evity..

• dobre piatkove ranko.
    vdaka matka 😵

jaj hned by som si nieco precitala, uz si ani neviem najst cas ani vhodnu knihu, ale teraz sme s ammou njake poobjednavali take pohodove letne citanie tak som zvedava

• no ja som veru tiez uz davno nic necitala...

• Dobre ranko babulky

ja som citala teraz to bez dcery som neodisla od timei - tiez z evitinho vydavatelstva a chcela by som si aj tu evitinu knihu precitat...

• hi,hi,tak ja citam par poslednych rokov len skripta.aj buduci tyzden idem citat veeelmi zaujimavu didaktiku 😦

• Pekny pietkovy den sa zela 🙂

no tak ja teraz citam same knizky o tehotenstve 😃 😃 😃

• jeej lubi ajja take chceem 😃
    prijemna poucna literatura 🙂

• vsak neboj aj ty budes 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov