Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni uz som videlaaaaaaaa - velmi pekne :) pocuj ale ty si riadne schudla! uplna kocula si :)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru Kati Monika tam vyzera uplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, jeej uz aj monika ma foto no nadherna nevsticka majovka, veru kocka matka neviem ci som aj nezabudla ale vdaka za telegram :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezabudla Lubi uz si gratulovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz mi sibe nie gratulovala ale dakovala :-D :-D :-D uz som fakt asi prepracovana...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dakujem, ste zlate.. no ja v chudnuti idem pokracovat v plnom prude..drahy mi vcera povedal, ze mi zaplati taku wellness kuru v kupeloch u nas v Bojniciach..je to taka akoze "odtucnovacia" kura.. 10 dni cvicenia.. 5 dni musim chodit kazdy den, dalsich 5 dni uz len kazdy 2 den..zena nasho kamarata schudla po prvych 5 dnoch 6cm na stehnach, 8cm v pase a asi 6cm na bokoch.. to vas navlecu do takeho oblecenia a bezite na beziacom pase.. no a po tychto cviceniach sme sa s drahym dohodli, ze zacneme chodit do posilovne ;-) som fakt zvedava, co to spravi so mnou :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no som chvilku nechapala le pochopila :-D nepracuj tolko sup na dovcu. a ozaj a co svadobna cesta?
Odpovedať
Profilova fotka
moni hej viem co to je, u nas v robote na to chodia baby a tiez si to chvalia, ale ze to je dost narocne aj na kondicku, ale vsak postupne zvladnes. posilka urcite pomoze hlavne spevni svaly... no lubi dovolenka az v septembri bohuzial chceli sme ist teraz v juni, ale ja som nedostala dovolenku, lebo mame toho teraz vela.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky aspon vas dnes pozdravim pri ranajkach :-) moni fotky som si pozrela si bola kraaaaasna nevesticka a fotky kraaaaasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, to znie uplne uzasne taky fitnes welnes, uz len rpe ten pocit ze pre seba nieco robit a vysledky uz etraz pekne vidno :-) jaj no tak sme komplet vsetky maznelky aj fotky som uz videla, tak co teraz? ako poktacujete s byvanim? matka aj moj manzel vravi ze na tu cestu by sme mali ist mimosezony v septembri, vklude sami, leto je aj v praci narocnejsie na dovolenku aj korunky treba a pojdeme namiesto toho len na chatu aj to vymysla ze s partou a nie sami, to mame ist bud vikend
Odpovedať
Profilova fotka
v piatok sa chcem ist do toho wellness pozriet a ak by sa mi to pozdavalo, tak od pondelka by som zacala chodit.. ano matka, ta posilka ma napadla hlavne koli tomu, ze mozno budem mat ochabnute svaly po tych cviceniach, tak nieco na spevnenie ;-) no my setrime korunky..tento rok nejdeme ani tu kupelnu robit, sme sa s drahym dohodli, ze este nasetrime a buduci rok spravime novu kupelnu a zvysok bytu + pojdeme na dovcu (posvadobnu) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my musime tiez setrit, ale som si povedala ze ked zacneme prerabat ten dom tak uz isto aspon tri roky nikam nejdeme tak tento rok chcem ist urcite. boze baby ja mam toho teraz tak vela v praci ze ani nemam kedy zacat davat doporiadku tie doklady ohladom stavby. asi budem musiet mamu zaangazovat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati nadherne foto si pridala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem my setrime korunky tiez ale kupelku chceme urobit v septembri...alebo koncom augusta - uvidi sa .... a na dovolenku v septembri by sme chceli ist...
Odpovedať
Profilova fotka
my setrime korunky, chceme setrit ale chceme aj byvat v peknom anjradsej hned aj dovolenkovat :-D no som narocna co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..aj som si to takto predstavovala..ze hned prerobime a este aj dovolenkovat pojdeme :-D :-D :-D :-D no ale co uz..az buduci rok :-N
Odpovedať
Moni...úplne krááásni ste boli...fakt špica fotky...krásny si mala účes aj kytičku... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni ale aj ja viem ze to nepojde vsetko a bohvie kedy kde budeme byvat vobec, to je stale vo hviezdach, ale chciet mozem, co ine mi ostava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi..ved aj vy ste boli kraaaaaaaasnucki :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
droby mam na teba otazocku - kde sa daju najvyhodnejsie zohnat tie prisavky na vyzdobu na auto?
Odpovedať
Profilova fotka
katka ja som ich kupila v obchodiku na malom trhu v petrzalke vola sa 1001 drobnosti, inak som ich zhanala marne a tam ich maju tusim po 16sk, najlepsie take tie obchdoy s domacimy potrebami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj kocky uz amme doma aj dvd od fotografa aj par vytlacenych foto taka som zvedava, za hodku ich aj uvidim x-)
Odpovedať
vy ste sa nejak rozsupli :-N Gabika ma tu fotky,??? musim pozriet!
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej, cafteee, Moni, ty uzmas foteckyyyyy, to je super....Jedna tam nema chybu, ty akoby si zvracala do vylevky a drahy je dost sexi obleceny :-D :-p , co to vlastne malo vlastne predstavovat??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby dakujem - kolegynka znaha :)
Odpovedať
Profilova fotka
miluska myslis asi tu s odcepcenim :-D jak si ju pekne okomentovala :-D :-D :-D
Odpovedať
vraj zvrazala :-D to asi bolo to,ze vienok snat,alebo hlavku stat - pri cepceni sa to tak hovori, a nevesta najskor protestuje a hovori,ze hlavku stat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hlavku jej stinali nie zvracala :-D ale zenich neni ta sexi osobka co jej hlavu stina ale sedi vedla nej ale na co ma ten zvon na WC fakt neviem :-D katka o tom obchodiku viem naisto ze ich mavaju, inak neviem.
Odpovedať
Jáááj aj ja som sa čudovala prečo tak Monika drží hlavu...my sme chceli spravit tiež takú srandu na očepčenie...že družba príde so sekerkou a klátikom....ale aj na to sme úplne zabudli... :-D :-D :-D :-D ...my si pametáme sobotu 24.5 ako zábudlivý den...po kostole sme mali íst k hrobu mojej mamky ale ked sme tam dorazili zistili sme že sme zabudli kytičku doma....potom sme zistili že kameraman Rasťo si zabudol v kostole brašnu od kamery,lebo si potreboval vymenit baterku na kameru.....teda bolo to fakt zaujímavé... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, hm......to sme mali aj my ale unas nebol zenich v takych sexi pancuskach, skoda.. :-D :-p Ale tu misu, ci co to mala pred sebou, to som nevedela, co to je a to viete, pracovna deformacia... :-N inak, baby, jaktak uvazujem, ono vy stesa uz tak rozumne vrhli do hospodarenia s financiami a my sme si nekupili ani len nove baterky do fotaku 8-( 8-( , co sme radsej investovali do letenky a vreckoveho....mozno sme tiez mohli rok s dovolenkou pockat.... Ale ved hadam neolutujem....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?