Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Ziraf-ale ja som myslela realny -fyzicky svadobny album a vyvolane fotky 🙂 mam uz vyvolanych 240 z obradu a z hostiny a specialne na to urcenych album,a je to taky lepiaci,takze tie fotky sa daju menit aj tam,len je to trosku komplikovanejsie

• jo taaak, tak to promin 🙂

• Ahojte babulky idem vám poslat fotky včera som fakt zase nestihla... 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahijte ahoj gabi o teba sme sa uz aj bali co je stebou po svadbe takj som strasne zvedava, ja som dnes pridala prve foto od fotografa, joj mal by prist uz aj balicek s ostatnymi.
    zachvilku utekam vybavovat novy OP 🙂

• Lubik aj ja sa už chystám vybavovat OP...chcela som vám poslat foto na maila....ale ani mi ich nechce načítat na centrume.... 😞 😞 😞 ....Lubik nevieš náhodou o nejakom programe na zmenšovanie fotiek...?...lebo už som fakt zúfalá... 😢 😢 😢 ... 😉 🙂

• gabi najlepsie fotoshop ja v nom robim vsetko, podla mna je naklepsi a na 30 dni si ho vies stiahnut zadarmo 😉

• Lubik-jjjeeeejjjj krasne fotky.chceme dalsie 😉

• vdaka jani aj ja chcem dalsie, ale zatial mam len tieto, a pacia sa mi tak som na dalsie naozaj zvedava.
    no bezim ja po ten Op, majte sa dnes krasne

• lubi kraasne fotecky, na tom moste ta je super 🙂

• Lubi...pozrela som si tvoje fotky, bola si nadherna...a chcela som pridat gratulaciu, no skoro som nepridala, tolko ich tam mas, nedalo sa mi normalne dostat na koniec 🙂

• Babulky.....zázrakom sa mi podarilo zmenšit fotky.....tak už aj ja sa vám možem pochválit svojim svadobným albumom.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Gabi ja uz som videla!!! Krasne fotecky mas, to fakt a aj ty si bola nadherna...tie saty si mala krasne!

• gabi kraaaaaasne foto, a saty su super... 😉

• gabi uz som videla - kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne secko - som to tam na popisala 🙂

• jeeeeeeeeeeej no uzasne a ta fotka e prirodzenost je waaaw.
    no tak nam uz len monika chyba s fotkami 🙂

a ja uz mam novu identitu juhu, len som zmeravela ked som sa mala podpisat pori prevzati OP 😬
    este mi to nove priezvisko njak nejde 😃

• Sponzor fóra
  • droby aj vase profi som videla a su super 🙂 to je sranda ako sa nam to tu krasne vydarilo - vsetky tie svadbicky...a ja sa musim pochvalit - kupili sme si prvy svadobny dar - LCD cko 😃 a dnes si asi prvy krat na nom kukneme nejaky filmik 🙂 doteraz sme mali staru skaredu velku tucnu telku a teraz mame stihlunku a taaaaaaaaaak pjekne to tam vyzera 😃

• no aj ja som rada ze sa nam to vsetko vydarilo vsetkym aj pocasie aj fotky.
    no tych profi mam zatial fakt len na navnadenie a z tej s gitarou a pod zavojom sa vytesujem prave si ich idem dat vytlacit a kupit aj albumik juhu a mozno uz dnes buud aj vsetky ostatne od fotografa musim ist skontrolovat schranku domov.
    tak sa majte som tu zas zajtra,
    papa

• Dakujem babulky....no ešte Moni nám tu chýba...Tak som aj na jej foto zvedavá... 😃 😃 😃
    Ja som si už na nové priezvisko zvykla...horko ťažko ale zvykla... 😛 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    My sme si objednali do spálne skrinu a komodu...ako prvý náš svadobný dar... 😛 😃 😃 😃

• Kati to je super, mame rovnaky svadobny dar 🙂 ja uz som si nan pomaly aj zvykla 🙂 A zajtra ideme kupovat dalsi, chodbovu nejaku stenu alebo botnik...

• Ahojte, Gabiiiiii, kraaaaaasne fotkyyyyyy, tas tym obrazom vyzera fakt autenticky, cisi bola aj na obraze? 😬
    baby, vy takto uz investujete do bytu? Hm.....tak to my si este nejaky ten rocik pockame.... 😒 😞

• hehe baby co sa mi stalo prave 🙂)) - mi zvonil telefon v robote a kedze nezvykne az tak casto zvonit - som zdvihla Mikusova - prosim? - a na druhej strane sa ozvalo - dobry den - ja potrebujem hovorit s pani Monosikovou 🙂 - a ja ze - no to som vlastne tiez ja 🙂))

• Miluš nie...to sme sa tiež čudovali na fotení,že prečo Mojko drží len prázdny rám...a ked sme videli album tak sme sa len čudovali že ako to suprovo urobil fotograf 😃 😃 ...to je len upravená fotka v nejakom programe...Aj mne ked volal fotograf,aby sme si prišli pre album...tak sa opýtal : Pani Blaňarová...zamylslela som sa...a ja,že áno to som ja...takže fakt sa niekedy ťažko dá zvyknúť na nové meno.... 😃 😃 😃

• ahojte
    dnes nic nestiham kolko mam robotky, ale stihla som si pozriet nove fotecky a musim povedat ze su bez chyby vsetky 😉
    tak a idem konecne domov z robotky tak prajem krasny zbytok dna 🙂

• Kocky a ja sa skoro vsade predstavujem starym menom, lebo pod novym by ma nikto nepoznal 😞 Aj vo vsetkych programoch, v ktorych robim mam prihlasovacie meno stare. Ale raz si ma uz pytali pod novym menom a tiez som bola v soku 🙂

• babulky...mam foto v albume..konecne sa mi podarilo pridat fotky 😉

• mooni tak som si ta objavila,..paradne fotecky...krasna si bola mojik 🙂

• dobre ranko.vidim,ze su tu nejake fotky??? idem na ne

• Monika-krasne! nemas fotku s popolnocnymi v celej dlzke? vyzeraju byt take krasne 🙂

• Jani dakujem 😉
    juuuuuuuuuuj..tak to fakt netusim..tych fotiek mame strasne vela..ale mozem doma popozerat

• ahojte babulky, Monika kraaaaaasne... fakt nadherna nevesta a super uces.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov