Svadba v Nitre: leto 2011. Kto sa ku mne pridá?

Profilova fotka
ahojte! kto sa ku mne pridá??
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 Ahojky :-) mám svadbu 18.júna v Nitre a ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
03.septembra tiež v nitre.kde to plánujete?
Odpovedať
17.september Nitra x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej a apoň mám s kýmvymieňať info. ;-)
Odpovedať
a neideme radsej do temy Nitrancanky? lebo toto tu asi o chvilu zamknu... =-) baby, kde budete mat svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja ký nezamknú píšem :-D ja v klúčiku a obrad hneď za plotom ;-) dúfam že chápete
Odpovedať
@ejka07 jasne, ze chapem, byvam nedaleko, takze uplne chapem :-D my budeme mat v Olympii a obrad v Klastore na Farskej ulici
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja treba sa opýtať.ale treba myslieť len na pekné počasie :-) tajne dúfať že a to podarí.už máš všetko povybavované?hudbu,fotografa ..my nemáme hudobníkov :-S ostatné sa celkom zadarilo.
Odpovedať
@ejka07 hej, mame vybavene takmer vsetko ;-) chcete kapelu alebo DJ-a?
Odpovedať
Profilova fotka
no zas sme včera jedných oslovili,a ešte čakáme na e mail čo nám napíšu.prečo máš niekoho kvalitného?my chceme takých čo spravia dobrú zábavu.
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 ahoj aj my mame v nitre 3.septembra :)konkretne,sobas:Katedrala sv.Emerama a hostina PKO :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 Ahoj!tiež ste si to pekne vymysleli,máš moje uznanie:-)a v pko vo velkej sále?pre koľko hostí?pozerám že aj vy ste boli na svadobnej výstave.no ja som bola dosť sklamaná.ale zas obrúčky sme vybrali už len preto aby sme nemuseli toľko behať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ejka07 ahoj :)hostina bude vo velkej sale nakolko budeme mat okolo 100 ludi :)....na vystave som tiez pozerala obrucky ale nakolko sa mi moja vysnivana nepacila na prste tak som sa rozhodla vybrat ich aj so snubencom a som spokojna s vyberom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 Ahojky aj my klúčik...
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 ahoj!nám prišli obrúčky a trošku nám to domotali a poslali nám iné:-)ešte šťastie že máme veeeela času .neviem ako by všetko vyzeralo,keby sme si nechali veci na poslednú chvíĺu.ako idú vaše prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka007 Ahoj! kedy?
Odpovedať
ahojte pripajam sa :) my mame 20. Augusta v kostole sv. Gorazda :)
Odpovedať
ahojte a v akych salach mate svadbu??
Odpovedať
my 9.jula:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) 18.6.2011 baby in ak mám šatky Maggie Sottero hned po mojej svadbičke na pradaj sú nové model Amrosia...Tak ak by ste mala neiktorá záujem vysúšat neni problém,Pekný dník ;-)
Odpovedať
my mame 18.6 uz vsetko vybavenéé :-) a aj hudba a video :-D
Odpovedať
ahojte,pridavam sa,my mame sobas 30.jula v kostole sv.gorazda na klokocine a pokracujeme v zapadoslovenskej kolibe na AX...:)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pripajam...svadbu mame naplanovanu na 8.oktobra, dufam v kostole sv.gorazda:o)a potom sala na bernolaku:o)
Odpovedať
ahojte, viem že to sem nepatrí, ale skúsim sa opýtať... odkiaľ budete mať chladiaci box? viete mi dať kontakt na niekoho v okolí nitry? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 ahoj nase obrucky budu hotove 18.3 tak snad budeme spokojni...pripravy idu tak pomalicky...tento tyzden pojdem zajednat oznamenia a pierka a potom uz len malickosti myslim :) a vy ste natom ako?
Odpovedať
ahoj, baby kde sa budete fotiť? myslím exteriér a v prípade zlého počasie interiér?
Odpovedať
@aliby28 ahoj, my sme sa boli fotiť v Beladiciach, tak ale...no...Tiež sme mali svadbu v auguste, ale to slnko nám tak svietilo do očí, že sme veľa fotiek žmurkaním "pokazili". Ešte raz keby si mám vybrať, tak by som sa fotila v interiéri, v lete je to fakt riziko.
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 ahoj! nám už prišli oznámenia,zatiaľ sa všetkým páčili a hlavne nám.do oznamiek som nechcela veľa investovať,tak sú úplne jednoduché,ale zato do všelijakých maličkostí ano, to mám detailne premakané:-)ale zase každý človek má iné predstavy ,preto sa inšpirujem každý deň:-)ja som zvedavá na obrúčky -druhý pokus,aké budú?-dúfam že krajšie ako prvé.
Odpovedať
Profilova fotka
Zlé počasie ?tak to neriešim,lebo ja mám objednané slniečko:-))))))) máme doma taký veĺký dáždnik a ja som expert na výmysli,tak si viem celkom dobre predstaviť že schopný fotograf by vedel spraviť kvalitné foto aj v takom počku ,a že si to odnesú možno šaty a určite topánočky ? pff!-neva!:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@monikasla ahoj! už začínaš vybavovať?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?