Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
leni nie je je to na nastartovanie metabolizmu je uplne super len treba pevnu volu
Odpovedať
a ako zistím či mám ten irfan? :-p
Odpovedať
ja nechcem 18 kg. chcem za tych 90 dni zhodit 10 - 13 kg. to mi staci. tak ked predelim tych 13 kg, tak mi na tyzden vychadza, ze schudnem 1 kg. co je podla mna v pohodke.
Odpovedať
Profilova fotka
leni no neviem sakra ja ich zmensujem vo fotaku skus aj ty vo fotaku a pridat este raz
Odpovedať
to je pravda, ta pevna vola je prvorada. mna nastartovalo ked som sa videla na videu aka som uz gulata ... to lenka: ked pozries cez prieskumnika, ci mate na c:\program files\irfan view ... tak ho mas nainstalovany v compe
Odpovedať
Ja som ich z foťaku vymazala :-( :-( :-( aby milý nevidel
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja idem do postele mna ta possilka zlozila asi dnes :-N =-) a zajtra ma caka plavanie x-) x-) a po nom saunicka sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Chichi, ze cokoholik, to sa mi paci... :-D inac ja robim vo Figare, takze mam cokolady az nad hlavu, ale este stale ma to nepreslo... :-D :-D Idem skusit aj ja spravit albumik, ked ma tolko nahovarate. Dufam, ze sa nieco podari.
Odpovedať
Profilova fotka
no to ako ja aj ja vsetko vymazem z fotaka aby drahy nevidel x-) :-D
Odpovedať
akym programom ti otvara fotky? mozno sa to da v hociktorom ... ja mam irfan aj na prezeranie aj na upravy. je to take jednoduche v tomto programe.
Odpovedať
baby, aj ja idem spat. som uz tiez unavena a zajtra vstavat zas do prace .... :-( tak zelam dobru noc
Odpovedať
Fotky z foťáku mi otvára- prehliadač faxov a fotoaparatov
Odpovedať
Článok sa načítava...
jankatomi, a nemate nahodou v tom figare nejake volne miesto? :-D :-D hmmm, to by bol moj sen...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka, urcite sa nieco najde, len pridi.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, vcera sme sa s drahym este do polnoci pokusali vytvorit albumik, hladali a vyberali sme fotky, a nakoniec sme zistili, ze su strasne velke a nedaju sa pridat, ale uz sme nemali silu sa s tym este hrat. Tak albumik este nie je, ale snad niekedy bude... :-)
Odpovedať
jankatomi...asi ta vezmem za slovo...len ja by som tam viac markrtila ako pracovala :-D :-D no ja som tiez bola najskor nestastna z toho, ze mam vsetky fotky velke, ale ono sa to da zmensit...ja som si tak vsetky musela spravit, co som si ja fotila. no ale uz sa tesim na ten tvoj album ;-)
Odpovedať
Čaute kočky. Len tak na okraj včera večer tu bol riadny babinec už ani neviem kto čo písal a komu odpovedal :-D :-D :-D :-D :-D . Neviete náhodou o nejakom dobrom e- shope s umelými kvetmi na dekoráciu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte prave som sa vratila z plavarne a bolo uplne super aj v saunicke som bola x-) x-)
Odpovedať
no a ja zachvíľu idem cvičiť x-) x-) x-) to aby som nebola tlstejšia ako ty lov 8-) ;-)
Odpovedať
lenka, to zalezi od toho, ake velke maju byt tie kvety...ale tak sa mi zda, ze na nejakych svadobnych strankach som videla aj umele kvety. ach baby, vy furt len s tym cvicenim...ja sa idem navecerat :-)
Odpovedať
Pokiaľ by som mala toľko kg ako ty tak sa ani pomyslením na cvičenie nezaťažujem!!! :-p :-D Z kvetov plánujem urobiť ikebany na stôl alebo pokiaľ by boli kvety vysoké tak ich dám iba do vázy. Našla som viac firiem ktoré predávajú umelé kvety ale chcú za nich viac ako za živé ]-( a je dosť slabý výber.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! jankatomi, jej aj teba tu vidno.. sme si minule pisali na inom fore.. uz ste potom rezervovali tu salu v tom Tangu?
Odpovedať
Profilova fotka
veru leni mat tvoje kila tak sa len napchavam :-D
Odpovedať
Ja zatiaľ utekám vydať energiu papa ;-)
Odpovedať
hm, no ved ja sa nestazujem :-D tak, ja uz mam veceru za sebou a do rana hadam neajko vydrzim :-N lenka, a ma to byt slovenska firma, alebo moze byt aj napr. anglicka? hej, baby, ale ako sa tak pozeram na tie vase fotky, co tu mate, tak na nich vyzerate super. ziadne kila navyse tam nevidno :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prave zjedla polovicu cokolady ,a teraz citam ako tu vsetcia poctivo sportuju no asi by som mala zacat aj ja:))
Odpovedať
Kočky nebetre to tak tragicky,ja s lovačkou športujeme asi už od januára a pokiaľ mám informácie tak žiadny veľký efekt sa nedostavil ]-( :-p :-D . Lenka kľudne môžu byť aj anglické ale lepšie by boli slovenské. ;-)
Odpovedať
ahoj lenkalela...ja nesportujem...ja sa len napchavam... :-D :-D lenka, mam teraz trochu casu kym pride drahy, tak skusim nieco najst.
Odpovedať
OK ďakujem, budem tu asi 20 minút a potom idem von. P.s.: inač už som ti povedala že máš pekné meno? 8-) :-D
Odpovedať
no ved ked uz aj budes prec, tak tu mozno necham nejake odkazy..alebo mam radsej do IP? stale neviem, ci tu mozem nechavat odkazy na vebove stranky... :-N ooo, dakujem za pochvalu...ale aby som nebola nic dlzna, tiez mas krasne meno... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?