Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • lenka3, dojdi budeme ta cakat! 😃 😃 😃

• OK ráno o 5.00 vyrazím. 😛 😃

• kaatkaa: ja by som radsej byvala v Sali niekde v centre, ale tam su byty dost drahe a tento kupujeme od kamaratky. A kde konkretne na Vecu chodis? Teraz sme v prenajme na Nivach, ale nas bytik bude na Holeho

• Sponzor fóra
  • jeej, z presova? no mozno by som dobehla aj ja z levic... 😃

• lenka3, 😃 ok berem ta za slovo... 😃
    nechtuska, ja tam pracujem...

• nechtuska, si priamo zo spiskej? "kamarat" ma odtial zenu

• kaatka , a kde tam pracujes?

• nechcem to tu rozoberat ze kde... sorry...

• kaatkaa: oki v pohode,

• lenkasutkova, aspon nebudete mat taku tremu ked vas bude sobasit kamarat...
    nechtuska a uz mas tu aj nejaku pracu?

• kaatkaa, v Sali nie. Robila som v Blave, ale momentalne som cca mesiac nezamestnana, ale robim fušky tak to nie je az take hrozne, nemusim odvadzat dane, mam cisty zisk a nikto ma neokrada 😃

• nechtuska, tak to mas v pohode... 😉

• kaatkaa: ja sa nestratim, nejako bolo nejako bude. Samozrejme ze si pracu zhanam, ale zas v BA, lebo tu v Sali je toho hrozne malo a predavacku robit by ma nebavilo

• nechtuska, ved to nic poriadne sa tu najst neda a vela ludi za pracou dochadza...

• kaatkaa: v tej Sali fakt nic nie je co sa roboty tyka, i ked by som tu rada robila aspon by som nemusela dochadzat i ked za menej penazi, ale drahy dobre zarobi. Takto miniem do BA mailant na cestovanie a zaberie to aj kopec casu navyse

• Sponzor fóra
  • nechtuska, ja to poznam velmi dobre...
    ok kocky ja idem hajat, tak nabuduce, papa a dobru... 🙂

• aj ja vas opustam, rano skoro vstavam a mam o celodennu zabavu postarane, tak tu budem najskor okolo 21:00. Bru nocku a sladke snicky

• No, ja nie som Salanka, moj drahy je odtialto, byvame tak na striedacku v Sali a v Bratislave u nasich, lebo s tym cestovanim do prace - robime v BA - je to komplikovane.
    Co sa toho papierovania tyka, drahy si musi vybavit este licenciu u farara na Veci, lebo ma uz trvale bydlisko na Veci, aj ked tu nikdy v kostole nebol... nuz, byrokracia funguje aj v tejto oblasti. Ja nemam ziadne papiere, lebo nie som pokrstena, tak 3 mesiace pred svadbou mame prist poziadat o dispenz.
    Tak dobru nocku.

• fu, ja sice chodim do kostola od malicka, ale take co pises mi nic nehovori. no ale snad to vsetko v pohode zvladnete.

• my sme nemali problem z nejakymi papierovackami a k.list sme odovzdali v aprili.zevraj nemoze byt starsi ako 6 mesiacov...nie tri.no ale mozno to je rozdielne..... 😐

• cafte oktobrovky prave som sa vratila z plavarne a som unavena ako kon 😬 😛

• Caf ja o chvíľu idem tiež cvičiť a mimochodom všetky sme v inej téme 😛 😃 😃 😃 ale kľudne dojdi týždeň hore dole. 😉 😃

• cau lovacka...zase si sa bola nicit? 😃
    no ved ja to s tym krstnym listom spravim asi tak, ze teraz ked pridem, tak ho pojdem drahemu vypytat a ked pojdeme v leviciach na faru, tak ho hned odovzdam, nech to nemusim drzat v hlave...

• leni caf
    hej bola sim si zaplavat a trosku v saune a tak a zajtra idem so posilky 😬 tak dufam ze sa to aj odrazi na vahe 😛

• jaj, ja keby som cvicila tolko, co ty, tak som len kost a koza 😬
    no ale musim uznat, ze kondicka mi chyba. ja idem za chvilu na babysitting. je to uz asi predposledny co budem mat 😞

• no nemam ani ja dobru kondicku ale hadam do oktobra nejaku ziskam 🙂

• ja sa bojim najviac toho tancovania, ci budem vobec vladat. no ale teraz budu hodove obdobia, tak budeme chodit s drahym na nejake zabavy, tak snad si trochu zvyknem.

• Čaute októbrovky, som tu prvýkrát. Stále som si myslela že máme dosť času na vybavovanie, ale opak je pravdou. Chceli sme svadbu 1.9.2007 ale čuduj sa svete niekto nás predbehol 😞 a to vo veľkom predstihu. Tak to vyzerá že náš deň bude 27.10.2007. Mám strach aké bude počasie. Je niekto kto má termín práve v tento deň? Máte už asi dosť povybavované že? My sme asi troška zaspali a prebrali sa do reality. Simson

• Ahoj Simonka tak aj teba vítame doma 😉 😃 , vybrali ste si dobrý dátum október zvykne byť krásny a neboj sa že bude zima- 😬 píšem akoby som bola rosnička 😬 ja len proste tomu verím. 😎 Inač už sa to tu viac krát spomínalo že čo je nutné objenať už teraz- foto, kamera, DJ, kostol, sála, svadobné šaty, popolnočné a kroj pokiaľ máte redový- radšej si vyber šaty už teraz ako by už mali byť neskôr rezervované tie ktoré si vyberieš. 😵 😵 😵
    Ak som na niečo zabudla tak ma učite kočky doplnia. 😉 🙂 😃

• napisala si myslim vsetko podstatne.... 😉 este mozno oznamka....ale na tie je st cas.. inak v akom predstihu sa maju posielat?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov