Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat v auguste 25
Odpovedať
ozaj, som sa chcela este opytat, ze ci si nespravis album... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz je tam, je zatial ale dost chudobny
Odpovedať
neva, idem kuknut...
Odpovedať
Profilova fotka
oki
Odpovedať
no uz som pozrela...teda, tie nechty vyzeraju dobre...ja mam teraz take kratke lopatky, ale budem s nimi muset daco robit...nemam ani sajnu, ze co...ci umele, ci gelove, alebo sa spolahnut na svoje...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa zaoberam nechtovym dizajnom, umele ti stacia pokial to chces len na tu prilezitost a potom nie. Inac, kolko cm opatok maju tie tvoje svadobne topanocky? Chcem si presne take kupit z ebay cez jednu kocku
Odpovedať
nemam ich teraz pri sebe, tak ti neviem presne povedat, ale myslim, ze tak 4-5 cm. su inak velmi pohodlne. ja som dost vysoka tak som nechcela moc vysoke, hoci moj drahy ma do dvoch metrov, ale aj tak...no, asi by som to chcela len na svadbu...ked ja nemam ziadne skusenosti ako si robit nechty...mne sa furt nejako znicia a nestihnu narast :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo ja nechcem vysoke topanky, som sice malicka a drahy je vysoky, ale nemienim trpiet vo vysokych topankach. A to sa ti nechtiky lamu alebo akym sposobom sa ti nicia?
Odpovedať
tieto co mam ja su neni moc vysoke. a su latkove, takze ani moc nedotlacia :-D :-D no lamu sa mi asi od mojej roboty. som v tom anglicku a dost tu aj upratujem, tak asi z toho. ked som bola doma, tak som ich mala celkom pekne...buduca neter mi s nimi aj skusala daco robit, ale ked mne sa tie moje male nechtiky nezdaju dost slavnostne ]-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vsak skus len obycajnu francuzsku manikuru na svoje a ak nie, na jedno pouzitie odporucam umele, ale tie sa zas velmi radi a lahko odlepuju pokial nie su spravene profesionalne
Odpovedať
no tak ja ani zdaleka niesom profesional. skusala som francuzsku...teda neter skusala...no neviem...budem musiet este porozmyslat co spravim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved casu mas este dost, ja volim jednoznacne gelove kedze ich nosim uz rok
Odpovedať
inak tiez som rozmyslala nad nimi. uz ked budem doma, tak nebudem tak moc pracovat, ale neviem si to predstavit na svojich rukach. no ale to je pre teba si velke plus, ze si ich vies pravit sama. no a vies mi povedat, ake su ceny co sa tyka nechtov?
Odpovedať
Profilova fotka
gelovky idu od tych 500-1700, je to velmi rozne, ale zalezi to aj od lokality
Odpovedať
Profilova fotka
a od toho ci si ich das urobit v salone, alebo u niekoho kto to ma len popri praci a nezivi sa tym
Odpovedať
jaaj. tak na to som vobec nemyslela...no a kolko take gelove vydrzia? neznici to moc nechty?
Odpovedať
Profilova fotka
to je individualne, ale doplnat ich treba cca raz za 3-5 tyzdnov, podla toho ako komu rastu nechty, napr. ja si musim kazde dva tyzdne, lebo mi velmi rychlo rastu nechty. Gelovky su k nechtom setrnejsie ako akrylove
Odpovedať
akrylove su umele? fakt nemam sajnu :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
akrylove su podobne ako gelove, len netvrdnu pod UV lampou a tam sa rozraba prasok s tekutinou a to na nechtoch samo tvrdne, ale tiez sa to aplikuje na umele typy. Oki, budem pomaly koncit. Idem sa umyt, dat si grep a potom este dokoncit pierka pre jednu kocku.
Odpovedať
jasne. dik za vysvetlenie. aspon mam teraz o com rozmyslat :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nie je zac. Tak zatial sa maj a pekny vecer prajem ;-)
Odpovedať
aj ja tebe. pa
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte ja som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj... tak sa idem pochvalit.. :-D .. uz som sa konecne odhodlala ist do salonu tak som si par satociek vyskusala...
Odpovedať
Profilova fotka
a ake si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
vybrala som si take okolo krku ale dam si ich sit na mieru...
Odpovedať
Profilova fotka
aha no hod foto do alba nech s apokochame s tebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam kabel z fotaku doma, ma ho drahy ale potom ich sem urcite dam... a ako je v UK? tusim tam si ak sa nemylim...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?