Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • kocky ja si nemyslim ze je to az take zbytocne

• nechtuska aj tak sa nakoniec len v tom oktobri stretneme ale kazdy ma svoj nazor a ja ho nikomu neberiem

• baby prosim vas ako sa stretli vasi rodicia a svokrovci, bolo to bez problemov?

• Sponzor fóra
  • klapinka u nas to bolo super, az nad ocakavanie, mali sme v aprili zasnuby a vtedy sa prvyraz stretli a tak si rozumeli, ze si hned potykali, super si padli do oka 🙂

• lovacka jasne ze sa vsetky v tom oktobri stretneme 😉

• nas to caka tento vikend 😞

• tak drzim palceky nech to dobre dopadne, urcite to bude fajn 😉

• no neviem.... ale budem dufam aby to dopadlo aspon v ramci moznosti 😎

• preco mas z toho taky strach? Mas nejaky divny pocit?

• to nieje len pocit, volala mi cakatelka 😎
    ale verim ze nasi budu ty najlepsi rodicia..... 😶 a vsetko zvladneme

• Ahojte baby, ste tu niektora? 🙂

• ahojte baby. tak po kratkej odmlke sa ozyvam znova. v uk sa nam pokazil pocitac, tak sa nedalo ist na net. no ale teraz uz som na slovensku s mojim drahym a uzivame si jeden druheho. dnes sme si boli vyhliadnut postel...poviem vam, to bude letisko 😃 😉 uz som si odskusala aj moju obrucku a su fakt kraaaaasne...skusim dat foto. no a zajtra si po 6 tyzdnoch cakania konecne vyskusam moje svadobne saty. dufam, ze sadnu...mam sice v plane este trochu pribrat, tak snad tam este nejake medzierky ostali. baby, normalne sa mi to nechce verit, ze uz som doma a zacina sa nam normalny zivot. budeme uz teraz planovat spolu...a tak...musim ist drahemu pre krstny list a este musime zbehnut na faru. no ale to uz bude take prijemneeee 😃 😃

• jeej tak to je super lenka,si viem predstavit ako sa tesite,ze ste spoluuuuuu!!!

• Ahojte oktobrovky. 🙂 Porušili ste svadby alebo čo?????????? 😕 😕 😃
    Nejako to tu stíchlo, čo nič nechystáte, žiadna sa nemáte s čím pochváliť alebo odkedy je teplúčko sa celé dni flákate a športujete ako my???????? jaj super dni, až rozmýšľame kam na dovolenku aspoň na pár dní k moru.
    Tak Vás všetky pozdravujem a dajte vedieť čo nové 😉 😵

• a mne nechce pridat ziaden prispevok 😠

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky, dnes sme si konečne boli rezervovať sobáš na úrade ( popri vybavení rybárského lístka 😦 😛 😃 ) a prekvapili ma otázkou že vraj o koľkej sobáš chceme- taká nevhodná otázka nad ktorou som zatiaľ nerozmýšľala 😬, ale nakoniec sme dali že 15.30 keďže fotenie máme o 13.30 do 15.00. Nie je to veľmi skoro, aký čas máte vy? Ja už vidím ako nič nestííííham............ 😃 😃 😃

• my mame o 16tej a to sa bojim,ze je to neskoro. my sme chceli o 15tej,ale kostol bol obsadeny😞 takze neboooj. cas je fajn podla mna🙂

• ja sa bojim, ci uz nebude take..sero,ked vyjdeme z kostola.akosi si neviem vybavit ten oktobrovy cas

• majcuk ty co tu robís, ked ta ja potrebujem na fóre KE???!!

• Ja zase mám strach z 15.00, moja najlepšia kamarátka mala svadbu v túto hodinu a nič sme nestíhali takže sme si to ani tak neužili ale ani 16.00 hodiny sa neboj, ja som rozmýšľala nad touto hodinou ale mali by 45 minút ,, bublinu" a len by sme niekde zbytočne stáli keďže naša fotografka už od 15.00 fotí inde. Pokiaľ bude pekné počasie tak vyditeľnosť bude dobrá aj okolo 17.00. 😉 🙂

• To ahmon11:Maycuk je aj oktobrovka jasné???? 😃 😃 😃 😃

• no no nebite sa tu o mna🙂)))

• lenka 3, ja vám ju o pól hod. vrátim, len nech sa tá (ejjjjj, ale by som jej jednu) kukne dnu a poradí!!

• a to uz normalne mate rezervovany ze cas na fotenie??to nie je skoro??ale tak asi mate nejaku vychytenu fotografku potom.tak to budu supis fotky🙂) tak to mate potom lenka fajn s tym casom, akurat skoncite fotenie a sup na sobas🙂 robite aj odobierku?prave dnes som sa nad tym zamyslala,ze kedy sa robi, pred alebo po foteni, teda pred sobasom tesne.

• Ja nechcem odobierku, ženích nechce odobierku a ani rodičia určte nebudú chcieť odobierku... tak nie je čo riešiť!!! v podstate si nechceme pokaziť make up 😃 😃 😃 a fotografku máme super- Alenku Maskaľovú.

• och, tak ta je fakt super, juuuj, jej fotky su nadherne.sa tesim na tie vase!! ale som pocula,ze ona je jak na pase, vsetci ju chcu🙂

• lenka3:
    ani ja si nechcem pokazit make-up a vymyslela som to tak, ze si s nasimi dáme rande a pozveme ich na veceru, dáme im darceky (dakovania, ze nám dali tak vela do zivota....) a povieme im nase naspamät naucené vety a bodka. odobierka so slzou v oku bude, ale den pred cirk. sobásom!
    cimbalovka nám bude hrat len na svadbe, nie pred domom.

• kto je na páse?? chod sa kuknút co som napísala, ty prelietavec!

• ty co tu chces ahmon!!!!!!!ty tu nepatris!!!!! 😃 😃

• tak tak......... 😛 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov