Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
kocky ja si nemyslim ze je to az take zbytocne
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska aj tak sa nakoniec len v tom oktobri stretneme ale kazdy ma svoj nazor a ja ho nikomu neberiem
Odpovedať
baby prosim vas ako sa stretli vasi rodicia a svokrovci, bolo to bez problemov?
Odpovedať
klapinka u nas to bolo super, az nad ocakavanie, mali sme v aprili zasnuby a vtedy sa prvyraz stretli a tak si rozumeli, ze si hned potykali, super si padli do oka :-)
Odpovedať
lovacka jasne ze sa vsetky v tom oktobri stretneme ;-)
Odpovedať
nas to caka tento vikend :-(
Odpovedať
tak drzim palceky nech to dobre dopadne, urcite to bude fajn ;-)
Odpovedať
no neviem.... ale budem dufam aby to dopadlo aspon v ramci moznosti 8-)
Odpovedať
preco mas z toho taky strach? Mas nejaky divny pocit?
Odpovedať
to nieje len pocit, volala mi cakatelka 8-) ale verim ze nasi budu ty najlepsi rodicia..... :-x a vsetko zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ste tu niektora? :-)
Odpovedať
ahojte baby. tak po kratkej odmlke sa ozyvam znova. v uk sa nam pokazil pocitac, tak sa nedalo ist na net. no ale teraz uz som na slovensku s mojim drahym a uzivame si jeden druheho. dnes sme si boli vyhliadnut postel...poviem vam, to bude letisko :-D ;-) uz som si odskusala aj moju obrucku a su fakt kraaaaasne...skusim dat foto. no a zajtra si po 6 tyzdnoch cakania konecne vyskusam moje svadobne saty. dufam, ze sadnu...mam sice v plane este trochu pribrat, tak snad tam este nejake medzierky ostali. baby, normalne sa mi to nechce verit, ze uz som doma a zacina sa nam normalny zivot. budeme uz teraz planovat spolu...a tak...musim ist drahemu pre krstny list a este musime zbehnut na faru. no ale to uz bude take prijemneeee :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeej tak to je super lenka,si viem predstavit ako sa tesite,ze ste spoluuuuuu!!!
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. :-) Porušili ste svadby alebo čo?????????? :-. :-. :-D Nejako to tu stíchlo, čo nič nechystáte, žiadna sa nemáte s čím pochváliť alebo odkedy je teplúčko sa celé dni flákate a športujete ako my???????? jaj super dni, až rozmýšľame kam na dovolenku aspoň na pár dní k moru. Tak Vás všetky pozdravujem a dajte vedieť čo nové ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mne nechce pridat ziaden prispevok ]-(
Odpovedať
Ahojte kočky, dnes sme si konečne boli rezervovať sobáš na úrade ( popri vybavení rybárského lístka 8-( :-p :-D ) a prekvapili ma otázkou že vraj o koľkej sobáš chceme- taká nevhodná otázka nad ktorou som zatiaľ nerozmýšľala :-N, ale nakoniec sme dali že 15.30 keďže fotenie máme o 13.30 do 15.00. Nie je to veľmi skoro, aký čas máte vy? Ja už vidím ako nič nestííííham............ :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame o 16tej a to sa bojim,ze je to neskoro. my sme chceli o 15tej,ale kostol bol obsadeny:( takze neboooj. cas je fajn podla mna:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa bojim, ci uz nebude take..sero,ked vyjdeme z kostola.akosi si neviem vybavit ten oktobrovy cas
Odpovedať
Profilova fotka
majcuk ty co tu robís, ked ta ja potrebujem na fóre KE???!!
Odpovedať
Ja zase mám strach z 15.00, moja najlepšia kamarátka mala svadbu v túto hodinu a nič sme nestíhali takže sme si to ani tak neužili ale ani 16.00 hodiny sa neboj, ja som rozmýšľala nad touto hodinou ale mali by 45 minút ,, bublinu" a len by sme niekde zbytočne stáli keďže naša fotografka už od 15.00 fotí inde. Pokiaľ bude pekné počasie tak vyditeľnosť bude dobrá aj okolo 17.00. ;-) :-)
Odpovedať
To ahmon11:Maycuk je aj oktobrovka jasné???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no no nebite sa tu o mna:))))
Odpovedať
Profilova fotka
lenka 3, ja vám ju o pól hod. vrátim, len nech sa tá (ejjjjj, ale by som jej jednu) kukne dnu a poradí!!
Odpovedať
Profilova fotka
a to uz normalne mate rezervovany ze cas na fotenie??to nie je skoro??ale tak asi mate nejaku vychytenu fotografku potom.tak to budu supis fotky:)) tak to mate potom lenka fajn s tym casom, akurat skoncite fotenie a sup na sobas:) robite aj odobierku?prave dnes som sa nad tym zamyslala,ze kedy sa robi, pred alebo po foteni, teda pred sobasom tesne.
Odpovedať
Ja nechcem odobierku, ženích nechce odobierku a ani rodičia určte nebudú chcieť odobierku... tak nie je čo riešiť!!! v podstate si nechceme pokaziť make up :-D :-D :-D a fotografku máme super- Alenku Maskaľovú.
Odpovedať
Profilova fotka
och, tak ta je fakt super, juuuj, jej fotky su nadherne.sa tesim na tie vase!! ale som pocula,ze ona je jak na pase, vsetci ju chcu:)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3: ani ja si nechcem pokazit make-up a vymyslela som to tak, ze si s nasimi dáme rande a pozveme ich na veceru, dáme im darceky (dakovania, ze nám dali tak vela do zivota....) a povieme im nase naspamät naucené vety a bodka. odobierka so slzou v oku bude, ale den pred cirk. sobásom! cimbalovka nám bude hrat len na svadbe, nie pred domom.
Odpovedať
Profilova fotka
kto je na páse?? chod sa kuknút co som napísala, ty prelietavec!
Odpovedať
Profilova fotka
ty co tu chces ahmon!!!!!!!ty tu nepatris!!!!! :-D :-D
Odpovedať
tak tak......... :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?