Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
hej som v uk no ako tu je no vselijako
Odpovedať
Profilova fotka
a domov sa kedy chystas?
Odpovedať
Profilova fotka
tyzden pred svadbou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a este sa naspat aj vratis?
Odpovedať
Profilova fotka
myslis do uk? do uk ideme s5 po svadbe neviem co by sme robili doma :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak ked ste tam obaja tak nieje o com... a ako dlho ste tam uz?
Odpovedať
Profilova fotka
vyse dvoch rokov :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to je dost.. ;-) .. a pocasie mate ake? tu bolo aspon u nas dnes hrozne teplo.
Odpovedať
kaatkaa...v anglicku je horzne pocasie. nieje viac ako 15 stupnov...teda tu kde som ja...hroza...ja uz chcem teploooo :-N
Odpovedať
Ahojte oktobrovky... :-)
Odpovedať
ahojky
Odpovedať
Ahoj. No čo máte nové? Ja som sa dnes bola trošku poflákať meste, tá moja výzdoba mi nedá spať :-p , som závyslá na peknom prestieraní takže hľadám niečo pekné nas toly, ale veľmi nie je z čoho vyberať a ja už neviem či mám ešte počkať alebo kúpiť to čo mám vybraté. V lete už nebudem mať čas chodiť po obchodoch takže baby raďte. :-( :-( :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
co mas vybrate? ja som zatial kupila vlizelin...
Odpovedať
Umelé kvety- Kráľovské ľalie krásne ako živé, sviečky a tiež organzu ale ešte sa musím ztotožniť z výberom farieb. Naša sála je oranžová tak som sa po dlhom premýšľaní :-o rozhodla pre bielu výzdobu a jemne do nej dám oranžovú- medenú s ostrou červenou. 8-) 8-) 8-) ach jaj neviem či som to neprešpekulovala. :-D :-D :-D
Odpovedať
my mame vybratu farbu zlato kremovu... budeme davat iba organzu, na stolicky potahy a sviecky by nam mala dat restika... viac asi nebudeme riesit... moj nazor skoda peniazkov ;-)
Odpovedať
a pri tom v jednduchost je krasa =-)
Odpovedať
Ja len naviac chcem tie kvety na stoly, sála je dosť vysoká takže potrebujem dať niečo do priestoru a tie ľalie sú vysoké. :-) A poťahy musia byť!!! :-D :-D :-D bez nich to nie je ono. ;-)
Odpovedať
este ma napadlo ze planujeme nastenku s nasimi fotkami ked sme boli maly az po sucasnost... aspon sa budeme mat na com bavit :-)
Odpovedať
No tak tá nastenka je dobrý nápad- môže byť už som tu aj niekde videla že namiesto menoviek mali hosia na stoloch svoje fotky čo bolo tiež zaujímavé a zábavné ale neviem kto by teraz všetkých fotil :-p :-N
Odpovedať
tak to nie..ani sa mozno so vsetkmi ludmi nestretneme co budu na svadbe..ale nase foto... ved budeme v hlavnej ulohe :-)
Odpovedať
Jasné to si urobte a vy máte svadbu v PP?
Odpovedať
ano svadbovat budeme v spisskej sobote
Odpovedať
no už som tu, stihla som urobiť večeru, rozvešať prádlo, upratať kuchyňu a napísať žiadosť do zamestnania 8-) 8-) 8-) takže už je pohodička... :-D :-D :-D
Odpovedať
lenka sikovna si... upratat aj mne by sa zislo.. 8-)
Odpovedať
My máme prerobené izby tak tie upratujem s radosťou ale s kuchyňou a kúpelňou, ktoré sú ešte pôvodné je to horšie keďže tam po mne nič nevidno- tak to neznášam ]-( :-p . A vy bývate spolu?
Odpovedať
no byvame..ako byvame... veci mame v jedom byte...ale marek je v uk...a ja este dokoncujem skolu.. tak som v ba... ale chodim aspon raz do mesiaca obmenit satnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ano
Odpovedať
cim to je ze nam tuto viazne debata....podelili sme sa na jednotllive soboty????? :-( dnes je zly den uz nech je po nom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babule aj ja si myslim ze sa pozakladali zbytocne temy na kazdu sbotu ale co uz :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?