Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • No čaf 😉 neschudla som nič a tiež makám, dokonca som si kúpila pernamentku 😠 😛 😃 . ale na druhej strane zmrzlinku si neodopriem... 😛 😵 inač pohoda... a čo dovolenka kočky?

• no presne ako ja drvim sa vo fitku ale sladku odmenu si neodopriem 😐 zo mna jednoducho vychrtlina nidy nebude.musim sa uspokojit ze aj slony su na svete 😛

• Ja ani tak nechcem schudnúť ale posilniť svalstvo 🙂 a tiež mi to pomáha na nervy, riadne sa tam vybijem a vyskáčem a po ceste domov myslím na to že čo ma bolí a nie aké mám problémy takže tak 😃

• Sponzor fóra
  • ja ked vidim cokoladu, alebo nieco sladke, teraz v tomto teple zmrzku.... tak sa len pousmejem a poviem ..aj gula je tvar a aky pekny 😃 ale cez prazdniny vyuzijem bicykel a mozno kocule, snad sa svalstvo pozbiera 😎

• Tak tá teória s guľou sa mi veľmi páči klapinka 😃 😃 😃 musím si ju zapísať, ja sa ukľudňujem tým, že necvičím zbytočne lebo aj keď nechudnem tak na druhej strane ani nepriberám! 😛 🙂

• aj ja sa drzim uz dlho na jednej vahe.. obcas ked dojdem domov z intraku tak mam kilo na vyse neda sa odolat jedlu od mamky o ktorom snivam mesiac..

• A čo študuješ?

• chemiu v ba

• A budeš učiteľka alebo výskumníčka? 🙂

• hm.. ktovie, snad vyskumnik ak nieco vyskumam..Fakulta chemickej a potravinarskej technologie.. tak mame napisane nad vstupom do skoly 😎

• Ahojte októbrovky, hlásim že dnes sme si objednali oznámenia, pozvánky a etikety na výslužky. 😵 😵 😵 koncom týždňa ich budem mať hotové tak skúsim nafotiť a dať do albumu. 😃 .....jaj tak sa tešííííím 😵 😵
    sú krásne!!!- som spokojná 😎

• ahoj lenka,
    tak to ste sikovni. my este stale vyberame, pre ktore sa rozhodneme. etikety na vysluzky? to budete davat na krabice nejaku nalepku? uz som zvedava ked budes mat v albume 🙂

• ahojte baby,
    ja sa hram s oznameniami sama a tiez este nemam konecnu verziu 😒
    leni uz sa tesim na tie tvoje 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte kočky, už mi aj dnes volali z tlačiarne že už aj máme oznámenia hotové ale nemala som čas po nich ísť, zajtra pôjdem, skúsim dať do albumu a čo sa týka tých etikiet tak tie som dala robiť na svadobné vínko, ktoré budeme rozdávať po svadbe hosťom aj s koláčikami. Budeme prelepovať etikety ktoré budú na víne, máme na nich motív ako na oznámeniach, naše mená aj s novým priezviskom 🙂 a dátumom svadby. Je to oveľa krajšie ako dávať nejaký lacný alkohol ako je zvykom 😐 . Veď uvidíte 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • To murko: ja som tiež pôvodne plánovala robiť si oznámenia sama keďže som videla tie ceny 😞za oznamka vo firmách napr. z tejto stránky- no hrúúúúúúúúúza, ale potom som našla túto firmu a výjde to dosť lacno a sama by som si také pekné určite neurobila. 😴 😬

• Ahojte októbrovky, už som pridala foto do albumu, lepšie sa mi nepodarilo skúste nakuknúť. 😵 😵

• caf leni

• Ahoj no čo nové?
     🙂

• ahoj no v sobotu mam narodky a uz viem co dostanem 😵 😵 😵

• A čo dostaneš?

• dostanem naramok od swarovskeho k tej sade co mam na svadbu 😵 😵 😵

• dnes som si kupila aj tyl na balicky a kupila som si plafky na dovcu a este dostanem radijko od kolegofcov 😵 😵 😵

• No tak to je super, aspoň máš pokoj. Pre mňa je svadobná bižu jeden veľký problem. 😛

• ja som rada ze ju uz mam z krku a korunku si dokupim to uz je najmensi poblem 😉 pre mna bude asi najvacsi problem zohnat popolnocne saty 😴

• A ideš si ich požičiavať alebo kúpiť?- inač tiež ešte nemám popolnočné... 😬 😬 😬

• este si chcem objednat tu cokoladu do fontany a neviem ci objednat mandle v cukri alebo cokoladove srdiecka 🤔

• no planovala som si kupit tu v uk ale som nic nenasla a co som nasla pekne na mne nesedelo alebo nemali cislo a tak a aj drahy ma problem s topankami 😢 😠

• Naša fotografka 🙂 bola kúpiť čokoládu do fontany v Metre ale neviem či ju kúpila. A mandle na čo? ako darčeky pre hostí na stôl alebo čo?

• ano ako darceky na stol do toho tylu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov