Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
a vsak mne sa na nete zda nejaka draha :-o tak neviem ale nieco musim kupit a dnes som sa pytala a vraj traba okolo 3 kil
Odpovedať
Jaj tak ja toto neplánujem zatiaľ, inač kamoška mala v tyle zabalenú korunku aby boli bohatí, cukrík aby mali sladký život a taký zelený lístok pre šťastie- bolo to veľmi milé... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme davat 5 tych orieskov a tiez pre stastie lasku a bohatstvoa este plodnost a ste jedno neviem co
Odpovedať
A ako ide cvičenie? Ja mám práve PC na kuchynskej linke lebo varím večeru a zachvíľu odchádzam cvičiť. :-D :-D :-D Začínam o sebe a mojom ,,zdravom" rozume pochybovať. :-x :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chodim cvicit kazdy den ale dnes som nebola :-N ale nezda sa mi ze by som schudla.asi od zajtra zacinam nejest aby som konecnce zhodila ]-(
Odpovedať
Ani ja nemám menej kíl, ale mám podozrenie že sa nám tuk mení na svaly a ten sviňak toľko váží!!! :-D :-D
Odpovedať
Čaute slečny, to žiadna nemáte nič nové?????????? ;-( ;-( ;-( Mne včera prišla moja bižutéria, je oveľa krajšia ako som čakala, aj farba je super takže som spokojná a aj topánočky som si dnes objednala, prídu tak za 3 týždne potom hodím foto. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nejak to tu vázne
Odpovedať
Profilova fotka
lovacka: Skus jest kazde 3 hodiny a jedz vela zeleniny a masa. Vyluc uplne zemiaky, ryzu a cestoviny. Napriklad na ranajky si daj krajes celozrneho chleba s nizkotucnym syrom a paradajky, olovrant len nejaku zeleninku a na obed polievku, kuracie mäsko a vela zeleniny, na olovrant biely jogurt nesladeny a na veceru zas nejaku kuracinku so zeleninou. Ja som tak schudla 4 kila za 12 dni! Ale tento tyzden ani gram lebo som jedla ako prislo. Proste princip je jest vela zeleniny / ovocia na zaciatok vela nie, lebo ma cukry/ a chudeho masa a hlavne kazde 3 hodiny. Mna to az otravovalo ze kolko jem a schudla som ;-) Samozrejme ze cvicim 2 krat tyzdene.
Odpovedať
Ahoj Alla :-) a čo cvičíš?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte :-)
Odpovedať
cafte... ale ste sa rozbehli s chudnutim....ako som si zadla za net a citala vase prispevky pojedala som cokoladovu tycinku.... ]-( co mate inak nove? ja som sa pustila do robenia menoviek v drotu..mam ich uz 14 a prsty ma bolia akoby som ich urobila 50 :-( len dufam ze ich pouzijeme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj
Odpovedať
Ahoj Jani, tak čo máš nové?
Odpovedať
Profilova fotka
kuk album :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a trapim sa nad uvodnym dvd ]-(
Odpovedať
Ten náramok je krááááásny, škoda že ho nemáš odfotený na ruke... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj aj to bude :-D 20 oktober.ale bolo tazke ho odfotit lebo tie krystaliky sa tak lesknu x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty sa pochval ;-)
Odpovedať
Ja už mám o 2 veľkéééééééé problemy menej. Mám kúpený nahrdelnik a objednané topánočky takže som happy a dokonca budúci týždeň mám celý voľný- šef ide zajtra na dovolenku takže sa mi tento týždeň super zadarilo. :-D Planujeme ísť niekde na kúpalisko do Maďarska- nevieš o nejakom dobrom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no niekto ma stastie.my sme chodili do tisauhvarosu ci jak sa to pise.
Odpovedať
Joj veď si už zaslúžim aby sa mi zadarilo a trošku ,,vypla" :-D :-D :-D A kde je to kúpalisko? Ako je ďaleko od Košíc a ako na tom kúpalisku je? Je veľké, sú tam topogány..... prosím si info ;-) :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano je velke mas tam bazen s dvoma toboganmi potom jeden plavecky bazen kde musis vkuse plavat a potom bazen kde kazdu pol hodku su umele vlny a potom bazen kde je taky vodny vir a ta to kruti dookola vo vode a potom je tam aj termalny bazen vonku a dnu a vela inych veci ako masaze a tak a je to asi hodku a pol maximalne ale teraz ked su uz cesty porobene v madarsku tak mozno hodka
Odpovedať
Takže ktorý hlavný smer to asi je a koľko km priblížne?
Odpovedať
Profilova fotka
no km asi 100 alebo 80?naozaj nfiem a je to smer miskolc
Odpovedať
Tak to mi stači vedieť, ďakujem pekne skúsim si to niekde nájsť po maďarsky nevieme ani pozdraviť takže ťažko sa mi niečo hľadá na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj skusim nieco pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takto sa pise to mesto Tiszaújváros
Odpovedať
Profilova fotka
tu je to http://www.termal.tujvaros.hu/index.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?